رازهایی برای شناختن پسران در اولین برخورد
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 13

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کـاربر انجمن بانوان
    محل اقامت
    بندر
    شماره عضویت
    421
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    2,031
    پسند گرفته
    1,438
    امتیاز کاربری
    2074

پاسخ : رازهایی برای شناختن پسران در اولین برخورد

من فکر میکنم باید موضوع رو مینوشتم رازهایی برای شناختن طرف مقابل در اولین برخورد ..
    حرف همه ی شما رو قبول دارم و کاملا درسته که با یک برخورد و از روی حرکات ظاهری یک شخص نمیشه قضاوت کرد
    ولی خوب همه ی ما خوب میتونیم از رفتار یک شخص نیتشو بفهمیم
    این چند مورد هم از نظر روانشناسی قضیه رو بررسی کرده و البته استثنا هم همیشه وجود داره
    به نظر من تو اولین برخورد با یک شخص ، اگه واقعا منظقی و دقیق به اون آشنایی نگاه کنیم تا حد زیادی میتونیم برای ادامه دادن یا ندادن یک رابطه تصمیم بگیریم... ممکنه با تلفن یا از روی پیامک نتونیم متوجه دروغ گفتن کسی بشیم ولی وقتی رو در رو با همون شخص صحبت میکنیم ظاهر و رفتارش موقع حرف زدن ، میتونه نمایانگر خیلی از خصوصیات درونیش باشه
    البته اینایی هم که نوشته شده واسه اولین برخورده که اکثرا سطحی ازش رد میشن و میگن باید چند بار دیگه ببینمش تا بفهمم چه جور آدمیه.. در صورتیکه تو دیدارهای بعدی ، طرف مقابل با اخلاق شما آشنایی بیشتری داره و راحت تر میتونه خودشو خوب جلوه بده
    آیا بهتر نیست به جای اینکه یک سال عمرمونو صرف شناخت یک نفر کنیم، سعی کنیم تو دفعات اول دقیق تر عمل کنیم و تصمیم گیری منطقی تری داشته باشیم؟
    6 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh,infinity,Rezaei,rohollajalili,علی بختیاری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

کلمات کلیدی این موضوع