مراحل ساخت گلخانه چوبی ( حمزه )
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 57

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    ساخت تراریوم - بونسای - گلخانه
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.24
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

پاسخ : مراحل ساخت گلخانه چوبی ( حمزه )

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    برات آرزوی موفقیت دارم حمزه جان

ستونهای فلزی رو حتما ضد زنگ و رنگ غلیظ بزن ؛ با رطوبت شمال اینطوری بشه زود خورده میشن

اگر امکانش رو داری برای مقاومت بیشتر در برابر باد و جلوگیری از لرزش گلخونه دو پایه فلزی وسط رو به هم با یک رابط ( قوتی 4×4 ) جوش بده و بعد به ساختمان مسکونی مهارش کن

برای اتصال پایه های چوبی از چی استفاده میکنی؟ میخ یا پیچ؟
    ممنونم

ضد زنگ و رنگ گرفتم که حتما باید بزنم وگرنه .....

پایه های وسط رو اگه بشه حتما ، فکر خیلی خوبیه ، به ذهنم نرسیده بود ، خیلی تاثیر داره ... ولی اونو به ساختمون نمیشه ولی پایه های چوبی رو تو ذهنم داشتم که به ساختمان مهار کنم یجوری ...

از میخ استفاده شده ، چون خودم مستقیم انجام ندادم و تعداد چوبا زیاد بود نشد از پیچ استفاده کنم ، ولی یه نکته جالب که دیدم و به فکر خودم میتونه تاثیر گذار باشه ، و انجام شده میخ ها به صورت زاویه دار به چوب ها متصل شدن تا به راحتی شل نشن . فکر کنم منظورت بود که پیچ بهتره ...درسته ؟ اگه پیچ بود خیلی خوب میشد ...ولی زمان کار و هزینه خیلی بالا میرفت .....هم که بعضی از قسمت ها به میخ های 10 سانتی نیاز بود .

یجا شنیدم رنگ سبز جلو گیری از افات میکنه که یه لایه روی چوب زده بشه و از طرفی هم همه میگن رنگ سفید باید زده بشه برای نور ....که خودمم قبول دارم . ولی موندم مثلا اگه رنگ سبز درست باشه میشه رنگ سبز رو اول زد بعد روش رنگ سفید ؟ کسی اگه چیزی شنیده بگه ؟
    6 کاربر پسندیده اند: b.pakray,DarKfish,Morteza.g,Nili,sharifi,مارجين
    سوت پایان را بزنید
    صداقت من حریف دورنگی زمانه نمیشود
    قبول میکنم
    بـــــــــــــــــاختم...

(فکر بدون خلاقیت و کپی شده همیشه در طولانی مدت محکوم به شکست است ،کپی تا کجا ...؟!)

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

کلمات کلیدی این موضوع