سلام اقای مرادی من در مورد اصل یا تقلبی بودن محصولات این شرکت به مشکل برخوردم لطفا کمکم کنید

1- در مورد فسفات گارد سیچم از اونجایی که فروشنده 1 کیلویی و بیشتر داشت منم کمتر میخاستم فله ازش خریدم .حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که اگر خودش استفاده کرده باشه و بعد از اشباع شدن و قهوه ای شدن دونه ها اونا رو با وایتکس یا هر چیز دیگه ای مجددا سفید کرده باشه و بعد از خشک کردن در افتاب توی قوطی ریخته باشه تا مثل اولش نو بشه از کجا میشه فهمید استفاده شدس یا نه ؟ ایا نشونه خاصی داره ؟

1-من قبلا یک داروی استرس گارد سیچم گرفته بودم که پلمپ بود و تقریبا کمی ازش مونده هفته پیش هم که یه دونه جدید گرفتم و اون هم پلمپ بود (از دو جای مختلف خریده بودم) امروز بازش کردم و دیدم رنگ محلول هر دو متفاوت هست قبلی که استفاده میکردم تقریبا ابی متمایل به سبز هست و اینی که امروز باز کردم کاملا ابی روشن هست .حالا با توجه به این که هر دو رو من پلمپ خریدم کدومشون اصله ؟ مگه میشه در طی 3 ماه شرکت یک محصول رو با دو رنگ متفاوت ولی با همون بسته بندی و برچسب بیرون بده ؟ به نظرتون دستکاریش کرده فروشنده و دوباره پلمپشو چسبونده یا چون 2 ماه ازش استفاده کردم و باز و بسته شده تغییر رنگ داده یا خود شرکت رنگ دارو رو عوض کرده ؟