مشاوره ویژه سئوالات و مشاوره در زمینه راه اندازی سالن تکثیر مکانیزه
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 145

Hybrid View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.92
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : سئوالات و مشاوره در زمینه راه اندازی سالن تکثیر مکانیزه

نقل قول نوشته اصلی توسط fishboy نمایش پست ها
    ممنونم اقا حامد
    ولی با عرض معذرت بازم سوالم حل نشد
    سوالم اینه که اب خروجی تانکها بخشیش دوباره به تانکها برمیگرده که شما هم بهش اشاره کردین که تصفیه میشه و با اب تازه دوباره به تانکها بر میگرده،سوالم دقیقا همینجاست با چه دستگاه هایی تصفیه میشه اب خروجی ؟ ۱: برای از بین بردن نیتریت،نیترات و امونیاک چه فیلتری برای این سیستم ها مناسبه ؟ ۲:برای از بین بردن عوامل بیماری زا مثل قارچ ها ،باکتری ها و ویروس ها از چه فیلتری استفاده میشه و اینکه لازمه به فکر این عوامل باشیم یا نه ؟
    سوالاتم یکم بیشتر شده : من تازه با سیستم مکانیزه دارم اشنا میشم و اونجور که دیدم و درسته اینه که اب خروجی تانکها از بالای تانک خارج میشه چنتا ویدیو که دیدم متوجه شدم مدفوع و غذاهای اضافه همه در ته تانک باقی میمونه، ایا اینها با سیفون دستی از تانکها خارج میشن ؟
    ممنونم حامد جان از وقتی که می خوای بزاری
    قبلا که صحبت کردیم گفتم میثم جان
    قرار نیست که آبی 100% عاری از هر ناخالصی و بیماری داشته باشیم که اگه اینطور باشه ماهی حالت ایزوله پیدا میکنه و بسیار حساس و نازک نارنجی بار میاد به شکلی که قطعا با تغییر محیط با مشکل مواجه میشه و این برای یک تکثیر کننده که میخواد محصول روانه بازار کنه خیلی نقطه ضعف بزرگی هست

اون کلیپی که دیدی چون تانکها مختص تکثیر طبیعی بود کفکش براش در نظر گرفته نشده و اگر دقت کرده باشی یک لوله هایی بغل تانکها هست که در اونها با اسفنج پوشانده شده
    این لوله ها تا جایی که من از کادر بسته فیلم متوجه شدم نقش یکجور آورفلو رو بازی میکنه که برای سیفون کفکش هم میشه یکسر شیلنگ رو داخل تانک گذاشت و طرف دیگهبا تبدیل به این لوله وصل بشه که در صورت قوی بودن سیستم مکش آب داخل شیلنگ کشیده میشه و سیفون ممکن میشه

روال کار در سالنهای تکثیر به این شکله ؛ برای نگهداری کیفیت آب و سلامت مولدها حداکثر تلاش و انرژی گذاشته میشه و از طرف دیگه تا زمانی که بیماری یا نشانه هاش دیده نشده کار خاصی معمولا برای از بین بردن یک بیماری فرضی انجام نمیشه
    حداکثر یک یووی بگذارند که هر چند روز یکی دو ساعت سر راه عبور آب روشن بشه
    برای تصفیه و روشهای مختلف اون هم که بحث های مختلفی توی انجمن هست اعم از بیولوژیکی و مکانیکال
    2 کاربر پسندیده اند: fishboy,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

کلمات کلیدی این موضوع