اکواریوم فلاور رضا - صفحه 14
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 92 تا 98 , از مجموع 100
  1. بالای صفحه | پست شماره : 92

کاربر سایت
    محل اقامت
    بروجرد
    شماره عضویت
    2775
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    170
    پسند گرفته
    154
    امتیاز کاربری
    164

پاسخ : اکواریوم فلاور رضا

نقل قول نوشته اصلی توسط hasoo نمایش پست ها
    سلام رضا جان...خیلی هم عالیه این زد زد، اگه بتونی یه ماده ردیفی براش جور کنی خوبه ها.کامفات هم هدش توی بزرگی نمایان میشه.برقرار باشی ممنون بابت عکس گذاشتنت
    داش حسن ممنون،والا فعلا حوصله تکثیر و استرس و دردسر هاش نیست ولی یکی دوماه دیگه یه ماده مناسب پیدا کنم حتما،خواهش میکنم ممنون از شما که زحمت کشیدی عکس رو دیدی و نظردادی

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMFA نمایش پست ها
    نه رضا جان بگرد حتما پیدا مکینی
    دیر هم شده به نظر من
    سجاد جان شوخی بود حق باشماست بنظرم یه ماده پرت بهتر باشه برا تست، استرس و فشار خیلی رویه ماهی کمتر میشه
    2 کاربر پسندیده اند: hasoo,KAMFA
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 93

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام اقا رضا.تاپیکتو از اول خوندم.زد زد واقعا منفجر شده.خیلی پیشرفتش جالب بوده.رژیم غذاییش چی بوده?
    پسندیده : reza.co

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

3. بالای صفحه | پست شماره : 94

کاربر سایت
    محل اقامت
    بروجرد
    شماره عضویت
    2775
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    170
    پسند گرفته
    154
    امتیاز کاربری
    164

نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    سلام اقا رضا.تاپیکتو از اول خوندم.زد زد واقعا منفجر شده.خیلی پیشرفتش جالب بوده.رژیم غذاییش چی بوده?
    سلام علی اقا باعث افتخاره بندست خیلی لطف کردی،داش غذا:هامپی هد،دستساز،سرافلاور،بیومار اغشته به استا،تترا لوهان،انرژی سیچیلاید، البته علی جان این ماهی بیشتر از غذا به کیفیت اب خیلی حساسه اینو به وضوح دیدم بنابراین سیفون مرتب وروزی 10%رو دستور کار قرار دادم وخیلی خوب جواب داده البته بخاطر سیکل بعضی وقتا دوسه روز وقفه میزارم یا مقدار سیفون روکمتر میکنم هراخر ماه چهارروز بدون سیفون وروز پنجم50% سیفون با ابی هم جایگزین میکنم که یک درجه گرمتر از تانک وکاملا از بی کلر بودنش مطمعن باشم
    3 کاربر پسندیده اند: hasoo,muhammad76,Rezaei
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 95

کاربر تاثیرگذار
    نام
    علیرضاشمسی
    شغل
    آزاد
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    2570
    میانگین ارسال
    0.12
    پسند داده
    1,196
    پسند گرفته
    1,161
    امتیاز کاربری
    1272

سلام رضا جان
    شما سیفون روزانه رو از کف میزنید؟به نظر من کارتون رو خیلی سخت و ماهیتون رو هم به این جور آب عادت دادید.
    در مورد نحوه غذا دهی هم میخواستم یه توضیحی بدی.اینکه از هر غذا چه موقع و چه تعداد میدی؟موفق باشی.
    چه دنیای بزرگی !!!

تاچشم کارمیکنه ، جای تو خالیست .

5. بالای صفحه | پست شماره : 96

کاربر سایت
    محل اقامت
    بروجرد
    شماره عضویت
    2775
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    170
    پسند گرفته
    154
    امتیاز کاربری
    164

نقل قول نوشته اصلی توسط فریبرز نمایش پست ها
    سلام رضا جانشما سیفون روزانه رو از کف میزنید؟به نظر من کارتون رو خیلی سخت و ماهیتون رو هم به این جور آب عادت دادید.در مورد نحوه غذا دهی هم میخواستم یه توضیحی بدی.اینکه از هر غذا چه موقع و چه تعداد میدی؟موفق باشی.
    سلام اقا علیرضا، بله از کف، من بانظرتون زیاد موافق نیستم وتو تجربه کمی کهدارم به این نتیجه رسیدم که فلاور فقط تو اب باکیفیت به حداکثر توانایی وسلامت میرسه حتی پرروتر ونترس تر میشه وبه نظرم داش علی غذا 20%و بقیه کیفیت رشد فلاور مربوط به فاکتور اب ومحیط وروزی 10%درصد سیفون برایه یه تانک 100لیتری 10لیتر میشه که دو تا سه دق بیشتر کار نداره من خودم معتقدم هیچ موفقیت وخوبی بدون زحمت امکان نداره واگه باشه موقت وزود گذره، ببخشید علی رضا جان شما خودت اوستایی من جسارت کردم وپرحرفی،فقط تجربه خودم رو گفتم ممنون که سر زدین
    3 کاربر پسندیده اند: hasoo,muhammad76,فریبرز

6. بالای صفحه | پست شماره : 97

کاربر تاثیرگذار
    نام
    علیرضاشمسی
    شغل
    آزاد
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    2570
    میانگین ارسال
    0.12
    پسند داده
    1,196
    پسند گرفته
    1,161
    امتیاز کاربری
    1272

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.co نمایش پست ها
    سلام اقا علیرضا، بله از کف، من بانظرتون زیاد موافق نیستم وتو تجربه کمی کهدارم به این نتیجه رسیدم که فلاور فقط تو اب باکیفیت به حداکثر توانایی وسلامت میرسه حتی پرروتر ونترس تر میشه وبه نظرم داش علی غذا 20%و بقیه کیفیت رشد فلاور مربوط به فاکتور اب ومحیط وروزی 10%درصد سیفون برایه یه تانک 100لیتری 10لیتر میشه که دو تا سه دق بیشتر کار نداره من خودم معتقدم هیچ موفقیت وخوبی بدون زحمت امکان نداره واگه باشه موقت وزود گذره، ببخشید علی رضا جان شما خودت اوستایی من جسارت کردم وپرحرفی،فقط تجربه خودم رو گفتم ممنون که سر زدین
    سلام رضا جان
    البته که هرکاری زحمت خودشو داره ولی منظور من از سخت شدن کار این بود که چون ماهی به این جور شرایط آب عادت میکنه واگر زمانی شما به هر دلیل نتونی مثل قبل تعویض آب داشته باشی ممکنه برای ماهی یه جور شک به حساب بیاد.
    بهرحال خیلی خوبه که اینطور به ماهیت رسیدگی میکنی.
    راستی برنامه غذاییت سری هستش که نمیگی؟!!!
    شوخی کردم.امیدوارم موفق باشی.
    چه دنیای بزرگی !!!

تاچشم کارمیکنه ، جای تو خالیست .

7. بالای صفحه | پست شماره : 98

کاربر تاثیرگذار
    نام
    سجاد
    شغل
    نامعلوم
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    2796
    میانگین ارسال
    0.08
    پسند داده
    231
    پسند گرفته
    731
    امتیاز کاربری
    841

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.co نمایش پست ها
    داش حسن ممنون،والا فعلا حوصله تکثیر و استرس و دردسر هاش نیست ولی یکی دوماه دیگه یه ماده مناسب پیدا کنم حتما،خواهش میکنم ممنون از شما که زحمت کشیدی عکس رو دیدی و نظردادی

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

سجاد جان شوخی بود حق باشماست بنظرم یه ماده پرت بهتر باشه برا تست، استرس و فشار خیلی رویه ماهی کمتر میشه
    رضا تگزاس ندارای تو اون منطقه
    به نظرم جواب بده
    و بهتر از پرت باشه

کلمات کلیدی این موضوع