مشاوره ویژه سئوالات و مشاوره در زمینه راه اندازی سالن تکثیر مکانیزه - صفحه 7
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

صفحه 7 از 21 نخستنخست 123456789101112131417 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 43 تا 49 , از مجموع 145
  1. بالای صفحه | پست شماره : 43

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.92
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : سئوالات و مشاوره در زمینه راه اندازی سالن تکثیر مکانیزه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantaghavi2007 نمایش پست ها
    نه منظورم دکتر مومنی معروف هست که دیسکس هاش معروفه و تو شیراز هم یک مطب ماهی و دامپزشکی داره ولی ماهی چندروز بیشتر نیستش و بقیش غیب میشه
    میگم که دوستم 6 تومن فروش داشت که 3 تومن برداشته یعنی خرج شده
    ایشون فقط دیسکس پرورش میدن و سایز میکنن
    ماه اول دیسکس های تایلندی وارد کردن با سود خوبی چندتا باکس هایی که آورده بود را فروخت ماه دوم چندتا سایز شده و چندتا تکثیر خودش را داد که 3 تومن سود خالص داشته در 2 ماه

شما استادی من اصلا حرفای شما را نقض نمیکنم ولی دیسکس جلوی خودم تو آب 200-250 قشنگ تخم هاش هچ شده و 180 تا تخماش بزرگ شده ولی جفتش را فروختن 2.5 میلیون که واقعا ارزش داشت
    بازار شیراز رو جنس خوب نمیچرخه رو معروفیت می چرخه مثلا ماکرو 2.5 بندی که بیشتر مغازه ها میدن 3000 یک مغازه معروف میده 4500 همه هم چون میشناسن و 25 سال سابقه داره میخرن
    اونایی که تعطیل میشن فن بازار یابی و ارتباط با مشتری و ... را ندارن وگرنه مغازه ماهی سود بدی نداره همین آم معروفی که خدمتتون میگم وقتی وارد مغازه میشی جلو میاد خودش سلام میکنه و با چرب زبونی خیلیا را مشتری خودش کرده زمان بابام ایشون تو زیر زمین اجاره ای کار میکرده الان هم مغازه بزرگی داره و هم سالن بزرگی را اداره میکنه و هر ماه سفر های خارجی دارن
    200-250 چی؟
    tds اگر منظورتون هست که من حاضرم بتون نشون بدم دیسکس توی tds 400 تخمهاش هچ بشه

معیار من برای سنجش tds فقط آب اولیه هست که اماده میشه و ماهی وارد اون میشه و دیگه تی دی اس رو قبول ندارم از نظر علمی هم ثابت شده
    در همین پستهای اخر بنده هم در تاپیکهای سختی آب اگر ملاحظه کنید دلیل رو پیدا خواهید کرد

خودم تخمهای انجل رو در gh=15 هچ کردم که میشه tds> 350 آب ابتدایی نه اب مونده تانک

ممنون از اطلاعاتی که از آقای مومنی دادید ، حتما باهاشون صحبت میکنم و دعوتشون میکنم اگر افتخار بدن تشریف بیارند سایت در خدمتشون باشیم
    5 کاربر پسندیده اند: amir121,™@я€z,ehsantaghavi2007,سکوت,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

2. بالای صفحه | پست شماره : 44

کاربر تاثیرگذار
    نام
    احسان تقوی
    شغل
    دانشجو
    محل اقامت
    shiraz
    شماره عضویت
    217
    میانگین ارسال
    0.06
    پسند داده
    238
    پسند گرفته
    714
    امتیاز کاربری
    1262

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    200-250 چی؟
    tds اگر منظورتون هست که من حاضرم بتون نشون بدم دیسکس توی tds 400 تخمهاش هچ بشه

معیار من برای سنجش tds فقط آب اولیه هست که اماده میشه و ماهی وارد اون میشه و دیگه تی دی اس رو قبول ندارم از نظر علمی هم ثابت شده
    در همین پستهای اخر بنده هم در تاپیکهای سختی آب اگر ملاحظه کنید دلیل رو پیدا خواهید کرد

خودم تخمهای انجل رو در gh=15 هچ کردم که میشه tds> 350 آب ابتدایی نه اب مونده تانک

ممنون از اطلاعاتی که از آقای مومنی دادید ، حتما باهاشون صحبت میکنم و دعوتشون میکنم اگر افتخار بدن تشریف بیارند سایت در خدمتشون باشیم
    منظورم درجه 15 تا 18 آلمانی هست
    امیدوارم تشریف بیارن ولی فکر نمیکنم چون چندین بار از طرف دوستان پیشنهاداتی مبنی بر ساخت یا شرکت در سایت برای معرفی خود و محصولاتشون به ایشان داده شد که سخت مخالف این قضیه هستن بخاطر مشغله کاری و معروف بودن در حد کافی
    میخواستم بدونم سود این 50 تانک شما در ماه چقدره؟میانگین و حداقل را اگر امکان داره بگید ممنون میشم؟

3. بالای صفحه | پست شماره : 45

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.92
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

منظورم درجه 15 تا 18 آلمانی هست
    امیدوارم تشریف بیارن ولی فکر نمیکنم چون چندین بار از طرف دوستان پیشنهاداتی مبنی بر ساخت یا شرکت در سایت برای معرفی خود و محصولاتشون به ایشان داده شد که سخت مخالف این قضیه هستن بخاطر مشغله کاری و معروف بودن در حد کافی
    میخواستم بدونم سود این 50 تانک شما در ماه چقدره؟میانگین و حداقل را اگر امکان داره بگید ممنون میشم؟
    پس جالبه شما حتما شاهد روش جدیدی بودید یا ابداع کردید که کلیه تحقیقات و علوم مربوط به تکثیر دیسکس رو نقض میکنه ، اگر این ادعا رو ثابت کنید ممنون میشم

ما نیازی به معروفیت آقا مومنی نداریم و عرضه تجاری محصولات هم در این سایت ممنوع هست
    برای این گفتم تماس میگرم باهاشون که از اطلاعات و تجربشون استفاده کنیم

من برای تجارت سالن داری نمیکنم ، شغلم سخت افزاره و فقط برای علایق خودم این کار رو انجام میدم همینقدر هم که هزینه ها در بیاد برام کافیه
    5 کاربر پسندیده اند: amir121,™@я€z,ehsantaghavi2007,سکوت,علی بختیاری

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

4. بالای صفحه | پست شماره : 46

کاربر تاثیرگذار
    نام
    احسان تقوی
    شغل
    دانشجو
    محل اقامت
    shiraz
    شماره عضویت
    217
    میانگین ارسال
    0.06
    پسند داده
    238
    پسند گرفته
    714
    امتیاز کاربری
    1262

آقا حامد آخه چرا؟نه واقعا چرا؟
    این نقض نیست من نگفتم یک سالن پر دیسکس اینجوری دیدم گفتم یک جفت دیدم اونم پارسال بود که دیسکس تونی تن بودن و شناسنامه کاملی داشتن و حتی حداکثر سختی براشون درج شده بود چون ژن هاشون را تقویت کردن
    در مورد دکتر هم بنده جسارتی به شما نکردم گفتم طرز فکر دکتر اینجوریه
    امیدوارم همواره موفق تر باشید و دوستان از ماهی هاتون استفاده کنن
    2 کاربر پسندیده اند: amir121,علی بختیاری

5. بالای صفحه | پست شماره : 47

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.92
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

آقا حامد آخه چرا؟نه واقعا چرا؟
    این نقض نیست من نگفتم یک سالن پر دیسکس اینجوری دیدم گفتم یک جفت دیدم اونم پارسال بود که دیسکس تونی تن بودن و شناسنامه کاملی داشتن و حتی حداکثر سختی براشون درج شده بود چون ژن هاشون را تقویت کردن
    در مورد دکتر هم بنده جسارتی به شما نکردم گفتم طرز فکر دکتر اینجوریه
    امیدوارم همواره موفق تر باشید و دوستان از ماهی هاتون استفاده کنن
    ایراد نداره
    من چون خودم سئوالاتی در زمینه فعالیت این شرکت و ارتباطش با ایران برام پیش آمده ، ادرس سایت اصلی شرکت و پیج فیس بوکشون و همینطور اکانت یونیوپشون (اگر از خودشون باشه) رو امشب پیدا کردم وقصد دارم مکاتبات جدی از طریق شرکت کشاورزی که ثبت دادم 12 سال پیش و جنبه رسمی و اعتباریش از خیلی از به اصلاح شرکتهای موجود بیشتر هست باهاشون داشته باشم و یکسری مسائل رو روشن کنم

مراتب این ارتباط اگر همکاری متقابلی از طرف این شرکت رخ بده ( که احتمالش خیلی کمه بدون پاسخ بگذارند) به اطلاع عموم خواهم رسوند
    4 کاربر پسندیده اند: amir121,™@я€z,سکوت,علی بختیاری

6. بالای صفحه | پست شماره : 48

کاربر تاثیرگذار
    نام
    احسان تقوی
    شغل
    دانشجو
    محل اقامت
    shiraz
    شماره عضویت
    217
    میانگین ارسال
    0.06
    پسند داده
    238
    پسند گرفته
    714
    امتیاز کاربری
    1262

سلام دوستان
    این مدت خیلی دنبال کارای سالن بودم که الان به نتایج خوبی رسیدم
    یکی اینکه دیسکس های تونی تن را دیدم که تو آب با سختی 450-500 به راحتی بچه میدن و حتی تانک هاشون گچ بسته و الان هم برای آقا حامد حاضرم اثبات کنم(در پست های بالا گفتن) و سختی تانک را خودم تست کردم ولی متاسفانه خیلی گرون بودن و مولد ها بسته به نژاد و سن و سایز از 3 میلیون بود تا 25 میلیون بعضی از نژاد ها را هم نداشتن که احتمالا با چند جفت از این ها شروع کنم
    دوم جایی پیدا کردم که همه غذاهایی که تو ایران نیست را ایشون مستقیم میاره و بعضی را خودش پرورش میده مثل اسپیرولینا با خلوص خیلی بالا ، دافنی ، آرتمیا های مختلف و ...
    در مورد بازده کمی تحقیق کردم که سالن های اصلی الان دارن سود خوبی میکنن و جنساشون همه فروخته میشه ( بعضی ها به اسم ایرانی بعضی هم که به دلیل تفکر بد مردم به اسم خارجی و وارداتی )
    کمی هم مکانیزه کردن سالن را از سالن دارهای قشم و کیش و اصفهان و ... یاد گرفتم که خیلی مفید بود
    الان چندتا سوال :
    اول اینکه واسه سالن سیفون و تعویض آب بهتره یا تصفیه؟ کدوم به صرفه تر هست؟
    متریال تصفیه آب در سالن هایی با ماهی مختلط چیه؟ (دیسکس ، آنجل،فلاور ، اسکار ، سوروم ... )
    یک وام هست که 4 درصد که 2 سال استراحت داره و مبلغش 10 تا 1000 میلیون بسته به کار هست آیا ارزش داره؟ با 20 میلیون چند متر سالن را میشه کاملا تجهیز و ماهی دار کرد؟
    ممنون
    2 کاربر پسندیده اند: amir121,سکوت
    بی وفایی کن وفایت میکنند
    با وفا باشی خیانت میکنند
    مهربانی گرچه آیین خوشیست
    مهربان باشی رهایت میکنند

7. بالای صفحه | پست شماره : 49

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.92
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

سلام دوستان
    این مدت خیلی دنبال کارای سالن بودم که الان به نتایج خوبی رسیدم
    یکی اینکه دیسکس های تونی تن را دیدم که تو آب با سختی 450-500 به راحتی بچه میدن و حتی تانک هاشون گچ بسته و الان هم برای آقا حامد حاضرم اثبات کنم(در پست های بالا گفتن) و سختی تانک را خودم تست کردم ولی متاسفانه خیلی گرون بودن و مولد ها بسته به نژاد و سن و سایز از 3 میلیون بود تا 25 میلیون بعضی از نژاد ها را هم نداشتن که احتمالا با چند جفت از این ها شروع کنم
    دوم جایی پیدا کردم که همه غذاهایی که تو ایران نیست را ایشون مستقیم میاره و بعضی را خودش پرورش میده مثل اسپیرولینا با خلوص خیلی بالا ، دافنی ، آرتمیا های مختلف و ...
    در مورد بازده کمی تحقیق کردم که سالن های اصلی الان دارن سود خوبی میکنن و جنساشون همه فروخته میشه ( بعضی ها به اسم ایرانی بعضی هم که به دلیل تفکر بد مردم به اسم خارجی و وارداتی )
    کمی هم مکانیزه کردن سالن را از سالن دارهای قشم و کیش و اصفهان و ... یاد گرفتم که خیلی مفید بود
    الان چندتا سوال :
    اول اینکه واسه سالن سیفون و تعویض آب بهتره یا تصفیه؟ کدوم به صرفه تر هست؟
    متریال تصفیه آب در سالن هایی با ماهی مختلط چیه؟ (دیسکس ، آنجل،فلاور ، اسکار ، سوروم ... )
    یک وام هست که 4 درصد که 2 سال استراحت داره و مبلغش 10 تا 1000 میلیون بسته به کار هست آیا ارزش داره؟ با 20 میلیون چند متر سالن را میشه کاملا تجهیز و ماهی دار کرد؟
    ممنون
    اول اینکه بخاطر تنظیمات امنیتی که روی دیتابیس انجام دادم یکسری دستورات نگارشی رو اگر رعایت نکنی متن نشون داده نمیشه و سرور اجازه نمایش پست رو نمیده ، مثل اسپیس نزدن بین کاما و کلمه و ...

خوشحال میشم بهم ثابت کنی و چیز جدید یاد بگیرم ، متاسفانه فارم تونی تن از نظر تکنولوژی زیاد کارشون جالب نیست ، یا ایمیهاشون رو چک نمیکنند یا ... به هر حال بخاطر جالب بودن این قضیه و جریانهای دیگری که در حاشیه اسم تونی تن ایجاد شده خودم خیلی مایل هستم و این ارتباط رو پیگیری میکنم
    هیچکس نمیتونه ادعا کنه که خصلت و ژنتیک یک موجود رو بدون اینکه دستکاری مصنوعی کرده باشه ( که 100% فارم تونی تن این تخصص و تکنولوژی رو ندارند) تغییر داده به عنوان مثال ظرفیتهایی برای هر موجود تعیین شده مثلا فرکانس شنوایی انسان ، یا اسیدیته محیطی که اسپرم حداکثر قدرت باروری رو داره و ....
    احسان جان مطرح کردن ادعای برخی از انسانها ساده هست اما باید با فکر و دلیل منطقی باشه
    برام جالبه که قشم و کیش سالن ماهی داشته باشه ، اگر ممکنه خصوصی بهم معرفیشون کن ، کیش که رفت و امد داشتم حتی یک مغازه آکواریومی ندیدم جایی
    سالنی به اسم سالن مخلوط وجود نداره در حالت مکانیزه ، مزارعی هم که به شکل گسترده و متنوع کار میکنند برای هر گونه تشکیلات مجزایی دارند
    سیستم تصفیه آب کلا در ایران بحثش منتفی هست از نظر من
    برای اینکه هزینه برق و انرژی خیلی بیشتر از هزینه آب هست این سیستمهای تصفیه بیشتر در اروپا که آب قابل شرب گرون تر از برق هست و برقشون تقریبا ارزان هست بازدهی داره

این وامهای جهاد کشاورزی همیشه بوده و هستند ، دو نکته هست
    1- بازدهی و توانایی پاسخگویی به اقساط
    2- وثیقه ملکی که برای گرفتن وام وجود داره
    بر فرض مثال وام 800 میلیون که باشه باید 1 میلیاد و 200 میلیون وثیقه یکجا و ملکی در رهن بانک قرار بگیره
    6 کاربر پسندیده اند: amir121,™@я€z,DarKfish,HEAVENLY,سکوت,علی بختیاری

کلمات کلیدی این موضوع