دیسکس های محمدرضا قدیری - صفحه 8
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

صفحه 8 از 22 نخستنخست 12345678910111213141518 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 50 تا 56 , از مجموع 148
  1. بالای صفحه | پست شماره : 50

کاربر تاثیرگذار
    شغل
    ساخت و تولید خودرو
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    3
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    1,253
    پسند گرفته
    1,183
    امتیاز کاربری
    1790
    نقل قول نوشته اصلی توسط DarKfish نمایش پست ها
    سلام به محمدرضای عزیز،
    آقا تا کی باید منتظر باشیم تا بچمونو ببینیم؟:Sad: یک هفته دیگه؟
    راستی چرا آبی نیست آب؟ اصلا متیل بلو نریختی؟
    باز یه جای مطمئن خوندم که
    ازپودر زرد تخم مرغ
    روتیفر
    پودر Spirulina (با گرید خوراکی)
    و متا موسیل استفاده کرده:

همینطوری گفتم شاید اگر داشتی از اینا تو این ماست موسیری که درست کردی اضافه کنی!
    سلام امیر حسین جان
    متیل بلو برای هچ شدن تخمها استفاده میشه و وقتی هچ شدند دیگه استفاده نمیشه
    راستی بچمونو ببینیم یعنی چی؟
    تمام چیزهایی که نام بردی متاسفانه تو ایران نیست بغیر از اسپیرولینا که اونم فعلا" نایاب شده و پودر زرده تخم مرغ هم فناوری خاصی داره و تازه یکی 2 تا شرکت تو ایران فناوریشو اوردند ولی تولیدش هنوز شروع نشده وقتی زرده تخم مرغ پودر میشه کلسترولش گرفته میشه و از تلفات جلوگیری میکنه (منم اینو از یکجای مطمئن خوندم:Winking پس آقایونی که با کلی ادعا میگن از زرده تخم مرغ استفاده کن باعث تلفات سنگین ماهی های مردم میشن که حامد عزیز دقیقا" میدونه من کیو میگم :Big grin: بخاطر اینکه پودر پیدا نکردم من هم کلک زدم و تخم بلدرچین استفاده کردم و نمیدونم درسته یا نه فقط میدونم کلسترول نداره و ویتامینهایی که داره تقریبا" 7 برابر تخم مرغ هست ولی پروتئین تخم مرغ خیلی بیشتر از بلدرچین هست امیدوارم جواب سوالهاتو داده باشم
    موفق باشی

--------- ادغام پست ------------

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    محمدرضا جان این چیزی که غذا میزنی بهش چی هست ؟ جنسش یعنی از چیه ؟
    بعد نکته دوم هم اینکه سعی کن غذا رو خیلی کمتر بذاری براشون ، به ترتیبی که روزی 2-3 بار غذا رو عوض کنی
    در این مراحل بیشتر از اون که غذا مهم باشه پارامترهای اب مهمه ، ثابت نگه دار تلفات میاد پایین
    سیفون روزانه 1 ساعت بعد از تغذیه 100% خیلی مهمه

ببخشید که بیرون گود نشستیم میگیم لنگش کن ، تکثی مصنوعی واقعا کار زمانبری هست ، خسته نباشی
    حامد جان جنسش از پلاستیک هست و طوری برش زدم که دقیقا" لب به لب آب بیفته که بچها بتونند راحت تغذیه کنند و یک نکته مهم که کمتر جایی شنیده شده و یا اهمیت داده شده نور هست اگر نور خیلی زیاد باشه یا خیلی کم باشه بچها برای تغذیه روی آب نمیان و زیر آب میرند و باید به این نکته خیلی اهمیت داده بشه
    در مورد مقدار و نوبت غذادهی حق با شماست و اطاعت امر میشه بیرون گود چه برادر همیشه از بیرون میشه بهترین نظرها رو داد باز منتظر نظرات و تذکراتت هستم
    موفق باشی
    5 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,DarKfish,HEAVENLY,mahdi3000,Rezaei

2. بالای صفحه | پست شماره : 51

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.92
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    محمدرضا جان یک پودر هست که در بدنسازی استفاده میشه و تولید ایران هم هست اتفاقا ف خصوصی بهت میگم اگه تونستی اونو گیر بیاری میتونی جایگزین پودر زرده کنی ، درصد پروتیین بسیار بالا و چربی پایین از مزیتهاش هست

خیلی دلم میخواد روی اینجور کارهای تحقیقاتی کار کنم ولی واقعا وقت کم میارم
    چند وقته که میخوام غذای لارو بسازم و روی انجل نست کنم ، اما مگه میشه وقت رو جمع و جور کرد
    انشالله به زودی شاهد موفقیتهای خوبی از دل این سایت خواهیم بود که دیگه کسایی که فقط تکثیر مصنوعی رو توی کتابها و ... خوندن اجازه ندن به خودشون که هر چیزی رو عنوان کنند

برای نور دقیقا حق با توست محمد رضا جان

کلیپ هم حتما از مراحل کار تهیه کن ، فراموش نکنی ، تا هر جای هم که با کیفیت باشه کمه
    حتی اگر دوربین فیلم برداری دسترسی داری با دوربین انجام بده که برای مراحل بعدی که صحبت کردیم حسابی بدردمون میخوره

بازم میگم که خسته نباشی

راستی بچه های سری قبل چیزی ازشون موند؟ رنگشون در اومد؟

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 52

کاربر تاثیرگذار
    شغل
    ساخت و تولید خودرو
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    3
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    1,253
    پسند گرفته
    1,183
    امتیاز کاربری
    1790
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    محمدرضا جان یک پودر هست که در بدنسازی استفاده میشه و تولید ایران هم هست اتفاقا ف خصوصی بهت میگم اگه تونستی اونو گیر بیاری میتونی جایگزین پودر زرده کنی ، درصد پروتیین بسیار بالا و چربی پایین از مزیتهاش هست

خیلی دلم میخواد روی اینجور کارهای تحقیقاتی کار کنم ولی واقعا وقت کم میارم
    چند وقته که میخوام غذای لارو بسازم و روی انجل نست کنم ، اما مگه میشه وقت رو جمع و جور کرد
    انشالله به زودی شاهد موفقیتهای خوبی از دل این سایت خواهیم بود که دیگه کسایی که فقط تکثیر مصنوعی رو توی کتابها و ... خوندن اجازه ندن به خودشون که هر چیزی رو عنوان کنند

برای نور دقیقا حق با توست محمد رضا جان

کلیپ هم حتما از مراحل کار تهیه کن ، فراموش نکنی ، تا هر جای هم که با کیفیت باشه کمه
    حتی اگر دوربین فیلم برداری دسترسی داری با دوربین انجام بده که برای مراحل بعدی که صحبت کردیم حسابی بدردمون میخوره

بازم میگم که خسته نباشی

راستی بچه های سری قبل چیزی ازشون موند؟ رنگشون در اومد؟
    مرسی حامد جان
    بله بچها هنوز هستند و 1.5 اینچ شدند البته 15 تاش دست خودمه و بقیش دسته دوستمه یکم رنگشون به قهوه ای کمرنگ میزنه و خط استرساشون زده بیرون ولی هنوز رنگ درست و حسابی نگرفتند
    ویرایش توسط محمد رضا قدیری : ۱۳۹۱-۰۹-۲۱ در ساعت 19:07
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Rezaei

4. بالای صفحه | پست شماره : 53

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ابوالفــــــضل . ب
    شغل
    دانشجو
    محل اقامت
    زاهدان ,زیباشهر
    شماره عضویت
    95
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    920
    پسند گرفته
    404
    امتیاز کاربری
    717
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا قدیری نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم خوشحالم که خوشت اومده
    نگهداری دیسکس اسانتر از اونی هست که فکر میکنی البته اگر قبلش خوب تحقیق کنی
    موفق باشی
    واقعا من هر جا دیسکس دیدم دلم خواست ولی مشکلم اینه نه تجربه شو دارم نه امکانات خریدن.
    تویی مدت جدید که ماهی بازی شروع کردم فقط یه بار دیسکس دیدم تویی مغازه اونم دونی بیست تومن از دوبند چیزی کم بودن.
    فقط دو راه برای خرید دیسکس هست یا برام سفارش بدن بیارند اونم چیزی که دلم میخواهد شاید نبود.
    یا خودم برم تهران بخرم اونم اونجا کسی ندارم جایی بلد نیستم تازه انتقال مشکل به زاهدان.
    نمی دونم قم دیسکس داره یا نه

اگه ممکن یه بخش تویی انجمن دیسکس برای راه اندازی تانک دیسکس و نحوه ی انتقال به شهر دیگر باشه عالی

ارزون ترین دیسکس قیمتش چقدر؟
    بهترین نژاد برای نگه داری چیه؟
    4 کاربر پسندیده اند: amooemad,™@я€z,DarKfish,محمد رضا قدیری

5. بالای صفحه | پست شماره : 54

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    گلستان - بندرگز
    شماره عضویت
    16
    میانگین ارسال
    0.03
    پسند داده
    128
    پسند گرفته
    298
    امتیاز کاربری
    388
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABOLFAZL نمایش پست ها
    واقعا من هر جا دیسکس دیدم دلم خواست ولی مشکلم اینه نه تجربه شو دارم نه امکانات خریدن.
    تویی مدت جدید که ماهی بازی شروع کردم فقط یه بار دیسکس دیدم تویی مغازه اونم دونی بیست تومن از دوبند چیزی کم بودن.
    فقط دو راه برای خرید دیسکس هست یا برام سفارش بدن بیارند اونم چیزی که دلم میخواهد شاید نبود.
    یا خودم برم تهران بخرم اونم اونجا کسی ندارم جایی بلد نیستم تازه انتقال مشکل به زاهدان.
    نمی دونم قم دیسکس داره یا نه

اگه ممکن یه بخش تویی انجمن دیسکس برای راه اندازی تانک دیسکس و نحوه ی انتقال به شهر دیگر باشه عالی

ارزون ترین دیسکس قیمتش چقدر؟
    بهترین نژاد برای نگه داری چیه؟
    سلام
    یه دوستی توی یکی از انجمنها داشتم اسمشو یادم نیست اما بچه زاهدان بود و اتفاقا آکواریومی که داشت یکی از قشنگترین آکواریومای سایت بود اون ماهیاشو تهران میخرید و با هواپیما میبرد زاهدان!!!
    3 کاربر پسندیده اند: ABOLFAZL,™@я€z,محمد رضا قدیری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

6. بالای صفحه | پست شماره : 55

کاربر تاثیرگذار
    شغل
    ساخت و تولید خودرو
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    3
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    1,253
    پسند گرفته
    1,183
    امتیاز کاربری
    1790
    نقل قول نوشته اصلی توسط amooemad نمایش پست ها
    سلام
    یه دوستی توی یکی از انجمنها داشتم اسمشو یادم نیست اما بچه زاهدان بود و اتفاقا آکواریومی که داشت یکی از قشنگترین آکواریومای سایت بود اون ماهیاشو تهران میخرید و با هواپیما میبرد زاهدان!!!
    سلام
    عماد عزیز درست میگه تو کیسه میندازند و اکسیژن خالص میزنند و کیسه رو میبندند تو یونولیت یا یخدون میزارند و برای هر کجا که بخوان ارسال میکنند و مطمئنا" تا 18 ساعت رو طاقت میارند
    6 کاربر پسندیده اند: ABOLFAZL,amooemad,™@я€z,DarKfish,HEAVENLY,Rezaei

7. بالای صفحه | پست شماره : 56

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ابوالفــــــضل . ب
    شغل
    دانشجو
    محل اقامت
    زاهدان ,زیباشهر
    شماره عضویت
    95
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    920
    پسند گرفته
    404
    امتیاز کاربری
    717
    نقل قول نوشته اصلی توسط amooemad نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا قدیری نمایش پست ها
    سلام
    عماد عزیز درست میگه تو کیسه میندازند و اکسیژن خالص میزنند و کیسه رو میبندند تو یونولیت یا یخدون میزارند و برای هر کجا که بخوان ارسال میکنند و مطمئنا" تا 18 ساعت رو طاقت میارند
    شدن که میشه اما نمی دونم هزینه حمل بار چقدره؟ ولی بلیط تهران رفت و برگشت 350000 تومن میشه نمی دونم بازم میصرفه برای 6 7 دیسکس برم تهران و اگه رفتم باز مشکل دوم جایی بلد نیستم و کسی کلاه سرم نذاره و دیسکس خوب گیرم بیاد.

دوستان اگه خواستید باسخ بدهید تویی تایپک خودم جواب بدهید ممنون
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,محمد رضا قدیری

کلمات کلیدی این موضوع