مشاوره ویژه مشاوره تخمین هزینه راه اندازی آکواریوم آب شور - صفحه 8
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

صفحه 8 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 50 تا 56 , از مجموع 124
  1. بالای صفحه | پست شماره : 50

نویسنده و سردبیر نشریه آبزیان
    شغل
    نویسنده ی کتاب و سر دبیر مجله
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

پاسخ : مشاوره تخمین هزینه راه اندازی آکواریوم آب شور

نقل قول نوشته اصلی توسط s.a.m نمایش پست ها
    سلام آقای مرادی
    به نظر شما تفاوت هزینه راه اندازی یه آکواریوم 80*50*60h با یک آکواریوم 120*50*60h چقدر میشه (تانک ریف)
    می خواهم بدونم اگر تفاوتشون در حد یکی دو میلیون میشه از الان برای تانک بزرگتر سرمایه گزاری کنم
    اگر لطف کنید و بگید هزینه هر کدوم از دوسایز حدودا چقدر میشه ممنون میشم
    و اینکه نظرتون در مورد سایز دوم ( طول 120) چیه؟
    متشکرم

سلام
    تفاوتشون در حدود 2 میلیون تومن میشه البته باز بستگی به این داره که وسایل مورد استفاده از چه کیفیتی برخوردار باشن
    مثلاً آکواریوم 80 سانتی که با 3 میلیون راه اندازی بشه اگر به 120 تبدیل بشه در حدود 4500 هزینه میشه و آکواریوم 80 سانتی که با 5 میلیون راه اندازی بشه اگر تبدیل به 120 بشه در حدود 8 میلیون هزینه میشه
    سایز 120 فوق العاده هستش پیشنهاد من طول : 120 - عرض : 60 و ارتفاع : 70 هستش که با تجهیزات خوب در حدود 6 الی 8 میلیون تومن هزینه ی راه اندازیش میشه
    سایز 80 سانتی هم در حدود 4 الی 5 میلیون تومن هزینه ی راه اندازیش میشه
    البته تاکید می کنم که این قیمت ها بر اساس تجهیزات درجه یک و با کیفیت هستش مثلاً اسکیمر jns ، واتر پمپ آکواریوم سیستم، موج ساز آکواریوم سیستم ، سیستم نور متال و مهتابی، نمک برایت ول یا ردسی و سری کامل تست های سالیفرت و یا api، و بعضی مکمل های عمومی
    5 کاربر پسندیده اند: adn,aligator,rohollajalili,s.a.m,seyed javad
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 51

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1888
    میانگین ارسال
    0.03
    پسند داده
    129
    پسند گرفته
    292
    امتیاز کاربری
    401

سلام جناب مرادی نمک اروزن قیمت ایرانی چیزی دارید برای راه اندازی اولیه آکواریوم میخوام بعدا که جا افتاد با نمک خوب سیفون میکنم

3. بالای صفحه | پست شماره : 52

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem_stark نمایش پست ها
    سلام جناب مرادی نمک اروزن قیمت ایرانی چیزی دارید برای راه اندازی اولیه آکواریوم میخوام بعدا که جا افتاد با نمک خوب سیفون میکنم

سلام
    به هیچ وجه این کار رو نکنید که باعث میشه بعداً کلی خرج رو دستتون بزاره از طرف دیگه مگه چقدر فرقشه؟؟
    به این سه تا سوال جواب بدید :
    1- برای راه اندازی چند کیلو نمک نیاز دارید ؟
    2- تفاوت قیمت نمک ایرانی با خارجی درجه ی یک (برایت ول سطلی کیلویی 11000 تومن ) چقدره و کلاً چقدر هزینه تون بیشتر میشه ؟
    3- کلاً راه اندازی سیستمتون چقدر هزینه برمیداره یعنی کل آکواریوم رو با چه مبلغی راه اندازی می کنید ؟؟
    جواب این سوال ها رو کنار هم بزارید باز اگر نمک ایرانی خواستید بخرید! بنده ندارم! می تونید از سایت های همسایه و یا نواب تهیه کنید!
    3 کاربر پسندیده اند: adn,s.a.m,seyed javad
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 53

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1888
    میانگین ارسال
    0.03
    پسند داده
    129
    پسند گرفته
    292
    امتیاز کاربری
    401

والا یه نمک ایرانی هست کیلو پنج تومان برای ریف که کیفیتشو خدا داند یه مدل هست اسمشو نمیگم خیلی ازش تعریف میکنن کیلو 8 تومان برایت ول هم که شما میگی 11 رد سی هم که قیمت ندارم تترا هم هست که تو خارجی ها ارزون تره و میگن بی کیفیته

من میترسم موقع چیدن سنگ زنده شرایط آب بهم بخوره مجبور بشم بیشتر از نصف آب و سیفون بزنم این اتفاق واسه تانک اول خیلی افتاد سه چهار بار مجبور شدم دکور سنگهارو تغییر بدم اخرم درست نتونستم بچینم خلاصه کلی نمک خوب حروم شد برای همین میترسم وگرنه پولش زیاد فرقی نداره
    ویرایش توسط hashem_stark : ۱۳۹۳-۰۷-۰۷ در ساعت 11:25

5. بالای صفحه | پست شماره : 54

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

والا یه نمک ایرانی هست کیلو پنج تومان برای ریف که کیفیتشو خدا داند یه مدل هست اسمشو نمیگم خیلی ازش تعریف میکنن کیلو 8 تومان برایت ول هم که شما میگی 11 رد سی هم که قیمت ندارم تترا هم هست که تو خارجی ها ارزون تره و میگن بی کیفیته

من میترسم موقع چیدن سنگ زنده شرایط آب بهم بخوره مجبور بشم بیشتر از نصف آب و سیفون بزنم این اتفاق واسه تانک اول خیلی افتاد سه چهار بار مجبور شدم دکور سنگهارو تغییر بدم اخرم درست نتونستم بچینم خلاصه کلی نمک خوب حروم شد برای همین میترسم وگرنه پولش زیاد فرقی نداره

با تغییر چیدمان سنگ هیچ اتفاق شیمیایی تو آب نمیوفته که بخواد پارامترهای آب به هم بخوره و شما مجبور به تعویض آب بشید
    پسندیده : adn

6. بالای صفحه | پست شماره : 55

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    1888
    میانگین ارسال
    0.03
    پسند داده
    129
    پسند گرفته
    292
    امتیاز کاربری
    401

جناب مرادی ممنون از توضیحاتی که دادید واسه آکواریوم من نزدیک به 500 لیتر چند کیلو نمک لازمه؟ نمک چی دارید؟ لطفا با ذکر قیمت مرسی ممنون.بعد در مورد سیستم نور چرا دیگه ال ای دی با مارک کری ندارید آخه یه زمان داشتید بعد نوری که برای تانک من گفته بودید خوبه چندتا سوال درمورد متال داشتم اینکه چند سانته دوم نورش چه رنگیه سوم لامپشون تاکی کار میکنه ؟ راستش من اصلا متال ندیم البته خیلی از متال شنیدم که خوبه عالیه ولی گرما تولید میکنه دوم مصرف برق داره در مورد ال ای دی هم که شما هزار بار گفتید ال ای دی که تو ایرانه چینیه اگه ال ای دی خوب دارید ال ای دی بهم بدید اگه نه متال میخرم در آخر هم میشه بجای مهتابی گیسمان که گفته بودی از ال ای دی کنار متال استفاده کنم ؟ تشکر

7. بالای صفحه | پست شماره : 56

شغل
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    28
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    139
    پسند گرفته
    1,467
    امتیاز کاربری
    2779

جناب مرادی ممنون از توضیحاتی که دادید واسه آکواریوم من نزدیک به 500 لیتر چند کیلو نمک لازمه؟ نمک چی دارید؟ لطفا با ذکر قیمت مرسی ممنون.بعد در مورد سیستم نور چرا دیگه ال ای دی با مارک کری ندارید آخه یه زمان داشتید بعد نوری که برای تانک من گفته بودید خوبه چندتا سوال درمورد متال داشتم اینکه چند سانته دوم نورش چه رنگیه سوم لامپشون تاکی کار میکنه ؟ راستش من اصلا متال ندیم البته خیلی از متال شنیدم که خوبه عالیه ولی گرما تولید میکنه دوم مصرف برق داره در مورد ال ای دی هم که شما هزار بار گفتید ال ای دی که تو ایرانه چینیه اگه ال ای دی خوب دارید ال ای دی بهم بدید اگه نه متال میخرم در آخر هم میشه بجای مهتابی گیسمان که گفته بودی از ال ای دی کنار متال استفاده کنم ؟ تشکر

سلام
    آکواریوم شما 17 کیلو نمک نیاز داره که بهتره یه سطل 20 کیلویی تهیه کنید که مارک برایت ول 220 هزار تومن میشه
    لامپ های ال ای دی بنده هم متاسفانه تمام شده و فعلاً موجود نیست
    لامپ های متال هم بیشتر توی طلافروشی ها استفاده میشه می تونید کلمه ی metal halide lamp رو تو google سرچ کنید و قیافه ی اون رو ببینید تو کتاب راه اندازی آکواریوم های آب شور بنده هم به تفصیل در مورد انواع لامپ ها و مزایا و معایب همشون توضیح داده شده که می تونید به این کتاب هم مراجعه کنید
    برای سیستم شما دو تا لامپ متال 14000 کلوین و دو یا چهار تا مهتابی t5 نیاز هستش. بهتره در کنار متال از مهتابی استفاده کنید
    2 کاربر پسندیده اند: adn,rohollajalili

کلمات کلیدی این موضوع