آكواريوم گياهي جليلي
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 70

Hybrid View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر تاثیرگذار
    نام
    ابوالفــــــضل . ب
    شغل
    دانشجو
    محل اقامت
    زاهدان ,زیباشهر
    شماره عضویت
    95
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    920
    پسند گرفته
    404
    امتیاز کاربری
    717
    سلام واقع با این امکانات زاهدان همچینن اکواریوم گیاهی شاهکار یه معرفی هم می کردی گیاه هارو خوب بود همه این گیاه هارو از بازار زاهدان خریدی یا اگه ممکن بگو از کجا مخصوصا اون چمن ها که من دیروز کشتم ندیدم که ندیدم همه میگفتند شاید تویی بار جدید باشه حالا ........ یه ایراد اساسی من تویی همه تانک هات دیدم زیبایی بیش از حد که حواست باشه چشم نخوره!!!

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

کـاربر متخصص آکواریوم گیاهی
    و سازه های شیشه ای
    نام
    روح اله جلیلی
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    اقلید فارس
    شماره عضویت
    196
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    2,581
    پسند گرفته
    858
    امتیاز کاربری
    1502
    سلام امیر حسین جان ممنون از لطفتون ما کمتر از اونیم که ازمون تعریف بشه در مورد پالاداریوم و ترارتوم ها هم چشم در جای خودش اونو میزارم در مورد بستر از زیر بستر اکوا بیسیس و رو بست مانادو و نتلی نور دو عدد صورتی سی وات جی بی ال و دایمکس و سفید یخی سی وات جی بی ال ده هزار کلوین و سه عدد سفید زیر کابینتی سیستم دی اکسید کربن کپسول ۵کیلویی و رکلاتور ماکرو و دفیوز جی بی ال تانک ۲۵۰ لیتری

--------- ادغام پست ------------

نقل قول نوشته اصلی توسط ABOLFAZL نمایش پست ها
    سلام واقع با این امکانات زاهدان همچینن اکواریوم گیاهی شاهکار یه معرفی هم می کردی گیاه هارو خوب بود همه این گیاه هارو از بازار زاهدان خریدی یا اگه ممکن بگو از کجا مخصوصا اون چمن ها که من دیروز کشتم ندیدم که ندیدم همه میگفتند شاید تویی بار جدید باشه حالا ........ یه ایراد اساسی من تویی همه تانک هات دیدم زیبایی بیش از حد که حواست باشه چشم نخوره!!!
    سلام ابوالفضل جان شما لطف دارید اون گیاه کف اسمش گلاسو هست نیاز نوری و د اکسید زیاد لازم داره حالا اگه هرس کردم اگه با علی بختیاری عزیز در تماس باشی بهش خبر میدم به دستت برسه

کلمات کلیدی این موضوع