نقل قول نوشته اصلی توسط amooemad نمایش پست ها
سلام
بله بازی ساعت 20 هست نه 19!!
حامد جان فکر میکنم دیگه نمیشه از توانایی و تجربه و اعتبار کارلوس کی روش بد حرف زد! هرچی باشه سرمربی رئال مادرید, سرمربی پرتقال و چندین سال توی منچستر دستیار فرگوسن بوده. به نظر من اگه کی روش میدونست توی ایران چه خبره عمرا نمیومد اینجا! الانم فقط میخواد به هر طریقی شده نتیجه کسب کنه تا اون سابقه درخشانش زیر سوال نره. مشکل فوتبال ایران اصلا استعداد و بازیکن و مربی و هزینه نیست. اینجا فقط مشکل مدیریت وجود داره.
جالبه شما سایت ورزش 3 رو نگاه کنی در برنامه بازی ها زده 19 ، اما در خبر برگزاری باز 20 هست احتمالا 19 باید از ساعت تابستونی باشه که اصلاح نشده
بحث خیلی گسترده هست عماد جان ، کی روش درسته در رئال مربگیری کرده و ... اما بازیکن خوب و مربی خوب دو مقوله جدا از هم هستند دقیق یادم نیست اما بعد از کی روش فک کنم دلبوسکه با همون تیم تونست قهرمان اروپا بشه ، چرا کی روش نتونست ؟
شکی نیست که توانایی های خوبی داره این مربی اما به نظر من اونقدر که ما ایرانی ها بزرگش میکنیم نیست

مربی کلمنته یا مربی دیگه ای دقیق مطمئن نیستم گفته بود کدوم مربی هست که اجازه داشته باشه با تیمهایی مثل بارسا و رئال موفق نباشه ، مربی خوب به نظر من به مربی میگن که از حداقل امکانات و بازیکن متوسط بیشترین کارایی رو بگیره

توی مربی های ایرانی یکی مثل مجید جلالی و عبدالله ویسی رو قبول دارم قلعه نویی هم بد نیست اما هوش اون دوتا رو ازش ندیدم مرزبان هم مربی خوبیه
اما توی خارجیها به نظر من ونگر جز بهترین مربیان دنیاست طرفدار آرسنال نیستم ، اصلا ، اما مدیریت و کوچش رو دوست دارم

در آخر این بحث یه سئوال دارم ، به نظر شما اگر رئال رو الان دست کی روش بدن (بارسا رو که عمرا بذارم دستش بدن ) چه اتفاقی میوفته میتونه با این بازیکنان تراز اول نتایج نزدیک به مورینیو بگیره ؟