نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
عزیزم ببین همه چیز جنبه مالی نداره
بنده خدا اومده صلواتی ودر راه رضای خدا کمک کنه.....

نلو وينگادا اظهار داشت: من روز چهارشنبه ساعت 11 صبح به دبي ميآيم تا با توجه به شرايط حساس تيم ملي ايران به کيروش کمک کنم و او را در ادامه راه ساپورت کنم.

به گزارش فارس ، وي افزود: مطمئن باشيد هرچيزي که به ذهنم برسد را به کيروش خواهم گفت تا او بتواند بهترين استفاده را از اين موضوع داشته باشد، من دوست دارم کيروش حتماً موفق باشد.

وي در پاسخ به سوالي که آيا تيم ملي ايران ميتواند به جام جهاني صعود کند يا خير، گفت: من مدتي در فوتبال ايران کار کردهام و سعي ميکنم حضورم به تيم ملي ايران کمک کند، من با کيروش دوستي زيادي دارم و از دوستان نزديک او هستم، بايد الان به دوستم کمک کنم که موفق شود.

وي افزود: هر تيمي که بخواهد به جام جهاني برود کارش سخت است،
من باز هم ميگويم در اين شرايط قراردادي و تعهدي با ايران ندارم ولي به عنوان کسي که در ايران مربيگري کردم، تيم ملي شما اين شانس را دارد که بتواند به جام جهاني صعود کند، اين پتانسيل را دارد، من فقط به خاطر دوستي با کيروش ميخواهم کمک کنم، همين و بس، نه مسئله ديگري،انشاءا... بقيه صحبتهايم را پس از رسيدن به دبي و ديدن کيروش و بچههاي تيم ملي انجام خواهم داد.

منبع:ورزش3
یقینا که مترجم درست ترجمه کرده ولی نمیدونم در زبان انگلیسی یا پرتقالی معنی انشالله چی میشه ، حیرون شدم
علی جان این روزها گربه در راه رضای خدا موش نمیگیره گه برسه به وینگادا که پرسپولیس رو تا پای کسر امتیاز کشوند