روسونری - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: روسونری

1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کاربر سایت
    محل اقامت
    ...
    شماره عضویت
    89
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    57
    پسند گرفته
    90
    امتیاز کاربری
    135
    زمانی بود هر تیمی با اسم میلان تنش به لرزه در میومد
    حتی این بارسلونی که الان همه شدن طرفدارش

2 کاربر پسندیده اند: Amir Masood,HEAVENLY

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    گلستان - بندرگز
    شماره عضویت
    16
    میانگین ارسال
    0.03
    پسند داده
    128
    پسند گرفته
    298
    امتیاز کاربری
    388
    من هنوز موندم که چی باعث شد پیرلو بره یوونتوس!!!!!!!
    بله سال 94 همین بارسلون توی فینال جام قهرمانان اروپا (اون موقع میگفتن جام باشگاهها) 4-0به میلان باخت!
    پسندیده : keyvan14468
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

کاربر سایت
    محل اقامت
    ...
    شماره عضویت
    89
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    57
    پسند گرفته
    90
    امتیاز کاربری
    135
    اندره پیرلو با گالیانی مشکل داشت
    گالیانی باعث رفتن خیلی از بازیکنان شد :
    مثل : کاکا . شوچنکو . حتی بازیکنان پارسال مثل زلاتان یا تیاگو سیلوا که بنظرم یکی از بهترین مدافعان جهانه
    همگی رفتند که رفتند

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    گلستان - بندرگز
    شماره عضویت
    16
    میانگین ارسال
    0.03
    پسند داده
    128
    پسند گرفته
    298
    امتیاز کاربری
    388
    سلام
    این مصاحبه تقدیم به همه میلانیهای سایت

پائولو مالديني در سال 2009 کفش*هاي خود را با پيراهن تيم محبوبش آويزان کرد و از آن زمان تاکنون به جز مواردي چهره بازيکن دوست داشتني ميلان ديده نشده است.

نماد تعصب و الگوي اخلاقي روسونري در گفت*وگويي که با روزنامه* «لا رپوبليکا»ي ايتاليا داشت، اعلام کرد، دوست ندارد به دنياي مربيگري روي بياورد: "در فوتبال کارهاي زيادي را انجام دادم. خطر دور بودن از جهان فوتبال را احساس مي*کنم اما رابطه عاطفي شديدي با ميلان دارم و نمي*توانم خود را در نيمکت تيم ديگري حتي در خارج از ايتاليا ببينم. هيچ*گاه به مربيگري فکر نکرده*ام. وقتي زندگي* پدرم را به خاطر مي*آورم، به اين نتيجه* مي*رسم که نمي*توانم مانند او زندگي کنم. حرفه پدرم در زندگي شخصي* او تاثير گذاشته بود و نمي*خواهم زندگي*ام مثل او باشد. گذشته از اين وقتي يک بازيکن به دنياي مربيگري روي مي*آورد، احتمال پيوستنش به هر تيمي وجود دارد. لئوناردو نمونه خوبي در اين زمينه است. نمي*خواهم لئوناردو جديد باشم! نمي*توانم به جز ميلان خود را در تيم ديگري ببينم. به همين علت در فکر مربيگري نيستم. با هيچ باشگاه ايتاليايي به جز ميلان کار نخواهم کرد. بنابراين احتمال مربيگري من صفر است."

کاپيتان سابق تيم ملي فوتبال ايتاليا دوست ندارد به کارهاي اداري هم روي بياورد: "نمي*خواهم به کارهاي اداري مشغول شوم؛ چرا که سياست را دوست ندارم. اگر قرار باشد، در زمينه فوتبالي کار کنم، در جايي مشغول خواهم شد که بتوانم تجربه خود را منتقل کنم. به ندرت افرادي را مي*توان پيدا کرد که 100 درصد توان خود را بگذارند؛ چه درمسايل تاکتيکي و چه در زمين فوتبال و يا حتي کارهاي روانشناسي. نمي*خواهم فقط براي کسب پرستيژ در پستي مشغول به کار شوم."

مالديني درباره پيشنهاد تيم*هاي ديگر به او در دوران حضورش در ميلان گفت: "يوونتوس به من پيشنهاد داد. جان*لوکا ويالي هم در سال 1996 از من خواست تا به چلسي بروم اما ترجيح دادم، در ميلان باقي بمانم؛ چرا که تيم در آن دوران در بحران بود و نمي*خواستم که در آن شرايط سن*سيرو را ترک کنم. آرسنال هم پيشنهاد مالي بسيار خوبي را ارائه داد. سر آلکس فرگوسن هم به جذبم علاقه داشت اما در تيم محبوبم باقي ماندم. تمام اين پيشنهادها در دوران بحراني ميلان بود. در چنين شرايطي تصميم آسان*تر ترک ميلان بود اما من به عنوان کاپيتان مسئول نتايج ضعيف بودم و بايد تيم را از بحران خارج مي*کردم. به همين علت قرار را بر فرار ترجيح دادم.

منبع : ورزش 3
    3 کاربر پسندیده اند: keyvan14468,Rezaei,محسن بهزادی
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع