ساخت غار نارگیلی
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

ساخت غار نارگیلی

غار نارگیلی بسیار مناسب برای ماهیانی است که به مخفیگاه نیاز دارند. برای مثال بلک گوست که در روز در جای تاریک زندگی میکند و یا سیچلاید های آفریقایی در هنگام نزاع و درگیری میتوانند در این مخفیگاه قایم شوند. وجود تانین در پوست نارگیل باعث کاهش PH و ایجاد blackwater میشود، پس اگر نیازمند آبهای سیاه هستید، غیر از استفاده از این نارگیل، در مرحله ی آخر در ساخت این دکور ، زیاد آنرا نجوشانید.
    مراحل ساخت :
    با چکش و میخ دو سوراخ در قسمت بالایی(کاملا محل به صورت طبیعی مشخص است) ایجاد کنید.

آبش رو میل کنید(مرحله ی دوست داشتنی! ولی بدونید که باید در ادامه حسابی زور بزنید پس خیلی خوشحال نشین)

بسته به اندازه ی غارتون، آنرا تقسیم کنید(من نیمه ی بیشتر رو بریدم چون میخواستم ارتفاع زیادی داشته باشه)

حالا مرحله ی سخت فرا رسیده،باید با پیچ گوشتی دو سو مغزشو کاملا خالی کنید و قطعا باید مچ قوی داشته باشین!(حالا متوجه میشی چرا اول باید آب نارگیل رو میخوردی!)

حالا کافیه با اره در درست کنید، دو قسمت عمودی و بعد افقی(نیازی به اره ی مویی نیست، چون کروی شکل هست به صورت افقی ببرین به بقیه جاها آسیبی نمیرسونه)

حالا باید بجوشونین...هرچه بیشتر میخواین تانین ازش جدا بشه باید بیشتر آب رو خالی کنید و دوباره بجوشونید و الا آب آکواریم رنگ چایی میگیره که البته مناسب تتراها و دیسکاس هست

میتونید حتی با خزه روشو بپوشونید.

من یدونه خودم درست کردم قدیما(یادش بخیر!!)
    هزینه ی ساخت : 2 هزار تومن.

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

کلمات کلیدی این موضوع