تجربیات و پرسش و پاسخ تکثیر آنجل
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 258

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر تاثیرگذار
    نام
    hosein
    شغل
    کشاورز
    محل اقامت
    قزوین
    شماره عضویت
    1510
    میانگین ارسال
    0.03
    پسند داده
    567
    پسند گرفته
    492
    امتیاز کاربری
    752

پاسخ : تجربیات و پرسش و پاسخ تکثیر آنجل

نقل قول نوشته اصلی توسط aligh2 نمایش پست ها
    سلام
    من چند تا انجل کوچک دارم 1-2 سانتی 2 ماهه هستن حدودا که از چند بار تخم گذاری اینا موندن.اما 2-3 روزه کمرش یکیشون خم شده حالا دومی هم داره همین طوری میشه .من فقط لوفاک و انرژی ماهیران خورد میکنم بهشون میدم.دو بار ارتمیا گرفتم 6-7 بار گذاشتم هچ نشدن منم دیگه نگرفتم.از چند روز پیش لوفاگ رو تو اب و 2-3 قطره مولتی ویتامین خیس میدادم بعد میذاشتم خشک شه خرد میکردم میدادم.رشدشون بهتر شده بود.شما میتونید کمکم کنین که برای ویتامین بوده یا برای کمبود چیزی مثلا کلسیم .اخه بچه های 1-2 هفتهای میدم کمتر میمیرن قبلا تو 1-2 هفته اول تقریبا همشون میمردن.من از یک سوم یا یک چهارم اب شهر و بقیه اب دستگاه تصفیه میریزم.اب شهرمون سنگینه.خیلی ناراحتم اخه دو تا بزرگتره اینجور شدن داشتن رنگی میشدن خیلی ناز شده بودن.ممکنه از جای کوچک که داره باشه لطفا راهنمای کنین چیکار کنم؟ دیگه خوب میشن؟
    سلام

دوست عزیز علت خم شدن کمر بچه ماهیاتون از تغذیه و اب نامناسبه . (اب نامناسب از نظر تمیزی نه سختی )بچه انجل رو هم بدون ارتمیا نمیشه بزرگ کرد . اگر هم چند تا شانسی از دوره ی لاروی رد بشن به همین بلایی که سر ماهیای شما اومده مبتلا میشن .
    5 کاربر پسندیده اند: fishboy,hasoo,Rezaei,saeedaqua,بامشاد
    مراقب خوبیهای دیگران نیز باشیم

کلمات کلیدی این موضوع