توجه آمار سایت
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 15

موضوع: آمار سایت

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر پیشکسوت
    نام
    teruy
    شغل
    منابع انسانی و گزینش
    محل اقامت
    همه جای ایران سرای من است
    شماره عضویت
    2
    میانگین ارسال
    0.15
    پسند داده
    1,084
    پسند گرفته
    2,553
    امتیاز کاربری
    4438

z آمار سایت

سلام
    در این تایپیک قصد دارد پیشرفت و آمار سایت رو در مقایسه با 5 سایت دیگه قرار بدم تا پیشرفت ما محسوس تر باشه.
    هر 10 روز یکبار آمار کلی رو قرار میدم و هر ماه آمار به تفکیک رو.

ارائه این آمار از تاریخ 1391/10/20 شروع میشه و امیدوارم تا اولین سالگرد سایت به پیشرفت چشمگیری برسیم.

بعد از ارسال هر پست این تایپیک قفا میشه تا از ورود اسپم جلوگیری به عمل بیاد.

امروز 1391/10/20 آمار الکسای جهانی ما 10،504،701 و آمار الکسای ایران ما 83،045 می باشد. و انشاالله از مرحله بعد این مقایسه ها شروع خواهد شد.
    3 کاربر پسندیده اند: DarKfish,Rezaei,محمد رضا قدیری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    رکورد بازدید هم زمان سایت شکسته شد

بیشترین کاربران آنلاین در انجمنها 59 نفر در تاریخ چهارشنبه 20 دی 1391 و در ساعت 17:41 بوده است

متاسفانه من در زمان این رکورد در سایت حضور نداشتم که چک کنم ورودی ها از کجا بوده
    البته می دونید که رکوردهای امروزی واقعیست و دستی وارد نشده

دوستانی هم که مایل باشند رکورد واقعی در انجمنشون ثبت بشه و اون رقم 460 نفر که در فارسی ساز نوشته شده نمایش داده نشه میتونند مراحل زیر رو انجام داده و در نهایت آمار واقعی رو در انجمنشون ببینند (اگر مایل باشند)
    البته برای دیدن آمار واقعی باید هک آمار تقلبی fuser online یا fake visitor رو غیر فعال کنند

کنترل پنل مدیریت > زیانها و لغات > جستجو در عبارات > عبارت معروف "بیشترین کاربر انلاین 460 نفر" رو سرچ کنید > در کادر ترجمه شده بجای 460 یا هر عددی که نوشته {1} رو وارد کنید و ذخیره کنید .... تمام

به دنیای واقعی آمار خوش آمدید

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر پیشکسوت
    نام
    teruy
    شغل
    منابع انسانی و گزینش
    محل اقامت
    شماره عضویت
    2
    میانگین ارسال
    0.15
    پسند داده
    1,084
    پسند گرفته
    2,553
    امتیاز کاربری
    4438
    سلام به همه امروزی ها متاسفانه نتونستم به موقع آماری رو که قولش رو داده بودم بهتون بدم و از این بابت شرمنده ام بنا بر مصالحی و همچنین پیشنهاد مدیر سایت تصمیم گرفتم که مقایسه ها رو برای اینکه بعدها حرف و حدیثی نباشه انجام ندم بنا بر این فقط آمار و ارقام سایت خودمون رو اینجا قرار میدم از طرفی به دلیل کمبود وقت نمی تونم اونا رو آنالیز کنم(و از این بابت هم ازتون عذرخواهی می کنم) امیدوارم در دهه های آینده بتونم بهتر عمل کنم. آمار سایت ما با رشد بسیار قابل ملاحضه ای همراه بوده و واقعا نشونه رشد کمی و کیفی سایت رو داره هرچند هنوز جای کار بسیار داریم آمار رنکینگ الکسای ما در جهان 3،027،106 هست و می بینید که نسبت به 10 روز پیش چقدر پیشرفت داشتیم این آمار رو میتونید در اینجاببینید. از طرفی آمار الکسای سایت در ایران هم فوق العاده بوده و به رقم 20،890 رسیدیم که یه جهش عالی هست. این آمار رو هم میتونید در اینجا ببینید در پایان امیدوارم پیشرفت سایت به کمک دوستان همچنان ادامه داشته باشه. موفق و پیروز و سربلند باشی ایران و ایرانی و امروزی
    ویرایش توسط محسن بهزادی : ۱۳۹۱-۱۱-۰۲ در ساعت 07:46
    5 کاربر پسندیده اند: Amir Masood,DarKfish,mahdi3000,Rezaei,محمد رضا قدیری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

کاربر پیشکسوت
    نام
    teruy
    شغل
    منابع انسانی و گزینش
    محل اقامت
    شماره عضویت
    2
    میانگین ارسال
    0.15
    پسند داده
    1,084
    پسند گرفته
    2,553
    امتیاز کاربری
    4438
    سلام به همه امروزی ها
    ضمن عرض تبریک و تهیت به مناسبت فرا رسیدن میلاد ختم رسل(ص) و فرزند ایشان حضرت امام صادق (ع)
    همانطور که وعده داده بودم امروز دهم بهمن ماه آمار سایت امروزی را به استناد سایت معتبر الکسا خدمتتون عرض می کنم:

خوشبختانه ما همچنان در حال پیشرفت بوده و آمار سایت به نقل از الکسا در حال پیشرفت هست و این برای یک سایت نو پا و برای فقط 10 روز یک جهش فوق العاده محسوب میشه.
    آمار جهانی الکسای ما 2،380،544 بوده و آمار الکسای ایران ما 16،325 می باشد.
    این آما رو میتونید در اینجا مشاهده بفرمایید.
    خب نیاز به گقتن نداره که با چه سرعتی در حال پیشرفت هستیم.
    سعی کردم آنالیزی از آمار هم داشته باشم که ظاهرا آپلود سنتر فعال نیست یا من نتونستم لاگ این کنم.

در اینجا میتونید سایت هایی که به ما لینک دادن رو ببینید.

از آنجا که در الکسا ما هنوز 3 ماهه نشدیم آمار جزئیات رو ارانه نمیدن اما به محض دریافت این آمار حتما در اختیار امروزی ها قرار می گیره.

موفق و پیروز و سربلند باشبد

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن بهزادی نمایش پست ها
    سلام به همه امروزی ها
    ضمن عرض تبریک و تهیت به مناسبت فرا رسیدن میلاد ختم رسل(ص) و فرزند ایشان حضرت امام صادق (ع)
    همانطور که وعده داده بودم امروز دهم بهمن ماه آمار سایت امروزی را به استناد سایت معتبر الکسا خدمتتون عرض می کنم:

خوشبختانه ما همچنان در حال پیشرفت بوده و آمار سایت به نقل از الکسا در حال پیشرفت هست و این برای یک سایت نو پا و برای فقط 10 روز یک جهش فوق العاده محسوب میشه.
    آمار جهانی الکسای ما 2،380،544 بوده و آمار الکسای ایران ما 16،325 می باشد.
    این آما رو میتونید در اینجا مشاهده بفرمایید.
    خب نیاز به گقتن نداره که با چه سرعتی در حال پیشرفت هستیم.
    سعی کردم آنالیزی از آمار هم داشته باشم که ظاهرا آپلود سنتر فعال نیست یا من نتونستم لاگ این کنم.

در اینجا میتونید سایت هایی که به ما لینک دادن رو ببینید.

از آنجا که در الکسا ما هنوز 3 ماهه نشدیم آمار جزئیات رو ارانه نمیدن اما به محض دریافت این آمار حتما در اختیار امروزی ها قرار می گیره.

موفق و پیروز و سربلند باشبد
    سلام ، عید همگی مبارک
    محسن جان آمار آنالیزی آلکسا رایگان نیست و باید برای اون هزینه پرداخت بشه ، حداقل توی پروفایل آلکسای من اینطوره و مطمئن نیستم که بعد از 3 ماه آنالیز ارائه بده
    3 کاربر پسندیده اند: mahdi3000,محمد رضا قدیری,محسن بهزادی

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

کاربر پیشکسوت
    نام
    teruy
    شغل
    منابع انسانی و گزینش
    محل اقامت
    شماره عضویت
    2
    میانگین ارسال
    0.15
    پسند داده
    1,084
    پسند گرفته
    2,553
    امتیاز کاربری
    4438
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    سلام ، عید همگی مبارک
    محسن جان آمار آنالیزی آلکسا رایگان نیست و باید برای اون هزینه پرداخت بشه ، حداقل توی پروفایل آلکسای من اینطوره و مطمئن نیستم که بعد از 3 ماه آنالیز ارائه بده
    سلام
    شاید یه ریزی از آنالیز همینطور باشه ولی یادمه که برای سایت خدا رحمتش کرده آنالیز گسترده ای گرفتم
    امروز هم خواستم بگیرم که پیغام داد اکانت شما هنوز نوسازه.
    البته اون آنالیز هایی که میخواستم بگیرم بیشتر بحث از بازدیها و ورودیها و مباحث سئو بود و ممکن سایر آنالیزها رو پولی کرده باشن.
    3 کاربر پسندیده اند: mahdi3000,Rezaei,محمد رضا قدیری

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن بهزادی نمایش پست ها
    سلام
    شاید یه ریزی از آنالیز همینطور باشه ولی یادمه که برای سایت خدا رحمتش کرده آنالیز گسترده ای گرفتم
    امروز هم خواستم بگیرم که پیغام داد اکانت شما هنوز نوسازه.
    البته اون آنالیز هایی که میخواستم بگیرم بیشتر بحث از بازدیها و ورودیها و مباحث سئو بود و ممکن سایر آنالیزها رو پولی کرده باشن.
    بله ، درسته اون امار ورودی ها از گوگل و تاپ سرچها رو بعد از سه ماه در اختیار میگذاره
    اما آنالیز آماری آلکسا پولی هست
    2 کاربر پسندیده اند: محمد رضا قدیری,محسن بهزادی

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع