بیوگرافی علی تبریزی
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

بیوگرافی علی تبریزی

علی تبریزی نوری در تاریخ ۱۳۵۱/۴/۲۴ در شهر مقدس مشهد متولد شد .

در سن ۱۶ سالگی ورزش کشتی را شروع کرد و در سن ۱۸ سالگی ورزش بوکس و بدن سازی را انتخاب و بعد از آن تنها در رشته بدن سازی فعالیت نمود ایشان دارای ۴ برادر و ۳ خواهر و هم اکنون متاهل میباشد در سالهای ۱۳۷۶ و۷۷ و ۷۸ و۷۹ و۸۰ و۸۱ به عضویت تیم ملی ایران درآمد و در این سالها قهرمان ایران شد . در سال ۲۰۰۳ میلادی برای ادامه این رشته با کشور قطر قرارداد بست و تا آخر سال ۲۰۰۷ میلادی نیز ادامه داشت. سال ۲۰۰۶ در مسابقات جمهوری چک در رقابتی که نفرات برتر هر وزن حضور داشتند در وزن ۹۰ کیلو گرم عنوان قهرمان قهرمانان جهان را از آن خود کرد و بعنوان Overall Champion Body Building 2006 معرفی گردید. در این مسابقه نماینده ویدر کشور امریکا او را برای شرکت در مسابقات مستر المپیای ۲۰۰۷ امریکا دعوت کرد . او در سال ۲۰۰۸ مجددا با درخواست مسوول فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران به عضویت تیم ملی درآمد.
    مدال های قهرمانی
    ۱- قهرمان ایران وعضو تیم ملی در سالهای ۷۶-۷۷-۷۸-۷۹-۸۰-۸۱
    ۲- کسب مدال طلا درمسابقات تورنمنت کویت ۱۹۹۸
    ۳- قهرمان آسیا در سال ۱۹۹۹ تایوان وزن ۸۵ کیلو
    ۴- کسب مدال طلا در وزن ۹۰ کیلو وبهترین بدن آسیا درمسابقات پوسان کره ۲۰۰۱
    ۵- قهرمان مسابقات گلدن کاپ قطرکشورهای خاورمیانه درسال ۲۰۰۲
    ۶- کسب مدال طلا در وزن ۹۰ کیلو وبهترین بدن آسیا درمسابقات قزاقستان ۲۰۰۳
    ۷- قهرمان مسابقات گلدن کاپ قطرکشورهای خاورمیانه درسال ۲۰۰۳
    ۸- کسب مدال نقره وزن ۹۰ کیلو مسابقات جهانی هندوستان سال ۲۰۰۳
    ۹- دریافت کاپ پیشرفته ترین بدنسازجهان درسال ۲۰۰۳ هندوستان
    ۱۰- کسب مدال طلا وزن ۹۰ کیلوا وبهترین بدن آسیا مسابقات بحرین درسال ۲۰۰۴
    ۱۱- قهرمان مسابقات گلدن کاپ قطرکشورهای خاورمیانه درسال ۲۰۰۴
    ۱۲- کسب مدال طلای آسیا وزن ۹۰ کیلو درمسابقات آندونگ کره سال ۲۰۰۵
    ۱۳- کسب مدال طلا وزن ۹۰ کیلو درمسابقات جهانی چین سال ۲۰۰۵
    ۱۴- کسب مدال نقره مسابقات گلدن کاپ قطرکشورهای خاورمیانه درسال ۲۰۰۵
    ۱۵- قهرمان وزن ۹۰ کیلو مسابقات سوپراستاردویسبورگ آلمان درسال ۲۰۰۵
    ۱۶- کسب مدال نقره مسابقات گلدن کاپ قطرکشورهای خاورمیانه درسال ۲۰۰۶
    ۱۷- کسب مدال طلا وزن ۹۰ کیلو مسابقات جهانی جمهوری چک سال ۲۰۰۶
    ۱۸- کسب عنوان زیباترین بدن جهان (قهرمان قهرمانان)درمسابقات جمهوری چک سال ۲۰۰۶
    ۱۹- کسب مدال طلا مسابقات بازیهای آسیایی دوحه قطر وزیباترین بدن آسیا سال ۲۰۰۶
    ۲۰- دارای بالاترین مدارک مربیگری وتغذیه ومکملها ازفدراسیون جهانی وفدراسیون آسیا
    ۲۱- دریافت دعوتنامه رسمی ازنماینده ویدربرای شرکت درمسابقات مستر المپیا ۲۰۰۷ آمریکا
    ۲۲- کسب مدال طلا وزن ۱۰۰ کیلو مسابقاب آسیایی ۲۰۰۷ چین
    ۲۳- کسب مدال طالای مسابقات اپن گلدن کاپ ۲۰۰۷ قطر
    ۲۴- کسب مدال طلا وزن ۱۰۰ کیلو مسابقات آسیایی ۲۰۰۸ کره
    ۲۵- کسب مدال طلا وزن ۹۰ کیلو مسابقات جهانی ۲۰۰۸ بحرین
    ۲۶- کسب عنوان زیباترین بدن جهان (قهرمان قهرمانان) درمسابقات جهانی بحرین ۲۰۰۸
    مصاحبه با علی تبریزی بعد از مسابقات ۲۰۰۸ بحرین
    علی تبریزی تنها بدنساز تاریخ است که دو بار قهرمان قهرمانان جهان شده است.او در روزی فراموش نشدنی، بر بلندترین نقطه مسابقات آماتوری جهان ایستاد و نشان داد برای حضور در جمع حرفه ای ها هیچ چیز کم ندارد.
    گزیده ای از حرف های علی تبریزی درباره مسابقات جهانی بحرین را در ادامه می خوانید:
    در روز مقدماتی ابتدا احساس می کردم که طوری برنامه ریزی شده که حتی در فینال نباشم. چون در اول مسابقه، داوران مرا از جمع مقایسه خارج کردند و طارق و شهات مبروک را با بقیه مقایسه کردند. اما بعد که برای رقابت فراخوانده شدم، فهمیدم که قطعا قهرمان هستم.
    طارق جعفر یک ۸۵ کیلوی بی نظیر است اما برای ۹۰ کیلو مناسب نیست. او پاهای ضعیفی دارد که البته خوب بلد است چطور در حین فیگور ضعف هایش را پنهان کند و داوران را گول بزند. به نظر من او می بایست بعد از بدنساز اوکراینی سوم می شد.شهات مبروک بدنساز بزرگی است که به خاطر کسوتش باید احترامش را نگه داشت. با این حال او سنش بالا رفته و دیگر قدرت گذشته را ندارد. اگر در وزن ۱۰۰ کیلو هم روی صحنه می رفتم، بدون تردید قهرمان
    می شدم.در مسابقه اورآل، بیشترین ملاک داوران توجه به “زیبایی” است.
    بعد از مسابقه، رسماً برای حضور در جمع حرفه ای ها دعوت شدم و می خواهم در اولین رقابت حرفه ای، در مستر المپیای ۲۰۰۹ شرکت کنم و این افتخار را داشته باشم که نماینده پرورش اندام ایران در این مسابقات معتبر باشم. طارق جعفر اسطوره پرورش اندام بحرین است و قبل از اعلام نتیجه برای اینکه پیش چشم هموطنانش بازنده نباشد، سعی کردم از او دلجویی کنم. ضمن اینکه می خواستم تنش موجود در سالن را کم کنم که اتفاق بدی نیافتد.
    به لطف خدا در هر مسابقه ای که شرکت کرده ام، شرکت کننده میزبان را شکست داده ام و این بار هم می دانستم نتیجه دیگری رقم نمی خورد.

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

کلمات کلیدی این موضوع