بیوگرافی کای گرین
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

بیوگرافی کای گرین

من در روز ۱۲ جولی در بروکلین نو یورک متولد شدم . بدلیل مشکلاتی كه در محیط خانوادم وجود داشت در ۶ سالگی تحت کفالت ایالت نیویورک در آمدم . در طی ۱۰ سال بعد یعنی تا ۱۶ سالگی در حال تغیر مکان بودم و از یک یتیمخانه به یک انستیتو دیگه انتقال پیدا میکردم و در ی همچین محیطی بود كه به تمرین با وزنه پناه آوردم.

در عمق وجودم استعدادهای بیشماری بود كه افراد کمی از آن با خبر بودند مخصوصا از علاقه آتشین من به هنرهای تجسمی .
    دو دنیای هنر و بدنسازی وقتی تلفیق شد كه من بدنه خودم را به عنوان موضوع تحقیق انتخاب کردم. من مدل زندهء خودم شدم. من از بدن خود برای درک بهتری از فضا و حرکت استفاده کردم، و یک کار هنری را ایجاد کردم كه رفته رفته جزییات بیشتر و پیچیده تری را پیدا کرد.
    رشد تصاعدی من نظر معلم انگلیسی کلاس هفتمم را به خودش جلب کرد. از آنجایکه انتظارات من در مدرسه بر آورده نمیشد به من پیشنهاد مسابقه در گروهه زیره ۱۹ سال داده شد.چون اشتیاق زیادی داشتم كه بدنم را با هم سن و سالهای خودم مقیاس کنم
    بدنسازی ابزاری برای تغیر رفتار در من شد و من را از حالت یکنواختی در آورد. شروع حرفه بدنسازی به من کمک کرد تا اعتماد به نفس خود را به دست آورده و به عنوان یک بدنساز رقابتی جدی را باور داشته باشم.

بهترین دوران راهنمایی و دبیرستان را صرف مسافرت و رفتن به مسابقات مختلف و بدست آوردن مقام کردم. بعد از اینکه در یک مسابقه مقام دوم را به دست آوردم تصمیم گرفتم برای خودم عضلات بیشتری بسازم و دوباره به عنوان کسی ظاهر شوم كه هیچ کس تا به حال ندیده باشد.
    در این زمان بود كه من به باشگاهی در خیابان پنجم در نیویورک معرفی شدم و در آن زیر زمین بود كه من در بروکلین نیویورک بهترین بدنسازان دوران رو ملاقات میکردم. در اونجا بود كه من اطلاعات زیادی را بدست آوردم كه به من این امکان را می داد تا بتوانم بر بزرگترین غولهای بدنسازی غلبه کنم.
    قبل از تولد ۱۹ سالگی، من از طریقه یک سازمان بدنسازی طبیعی و بدون دارو حرفه ای شدم و جوانترین بدنسازی طبیی بودم كه در دنیای حرفه ای ها قدم میگذاشت .
    حرفه ای شدن به من این امکان را می داد كه بتوانم حس رقابتی بودنم را به میدان بزرگتری ببرم و هر عنوان حرفه ای را كه وجود داشت برنده شدم .
    تابستان ۱۹۹۷ تصمیم گرفتم كه به IFBB بپیوندم و متوجه شدم كه برای رسیدن به آنجا باید اول مسابقات آماتور یعنی NPS را برنده شوم.
    دوران مسابقات من در NPS به همراه موفقیت های متفاوتی بود. به عنوان یک ورزشکار طبیعی هدف من برنده شدن در تیم اونیورس و گرفتن کارت حرفه ای از IFBB با قهرمانی آماتوری دنیا بود.
    سال ۱۹۹۹ بعد از دو بار شکست ، برندی سنگین وزنها و اورال تیم اونیورس شده و دعوت شدم كه در مسابقات جهانی بارتیسلافا در چکسلواکی شرکت کنم. در بین ۱۲ شرکت کنندی جهانی ، چهارم و مایوس شدم.
    ۴ سال به خودم وقت دادم تا بدنم رو به اندازی کافی بسازم. باید جایگاه واقعی ام را در بین حرفه ای ها بدست می آوردم.
    آدم های منفی میگفتند نشدنی است و این در باور من در حال رخنه کردن بود.
    برای تحصیل به دانشگاه رفتم و خواستم استعدادم را به عنوان یک هنرپیشه گسترش داده و از بدن خود به عنوان یک ابزار هنری جهت آموزش استفاده کردم.
    آن چیزی را كه همیشه به من آرامش میداد را دنبال و سخت تمرین کردم نه برای چیز دیگر بلکه برای آرامش روح و روانم.
    سال ۲۰۰۴ متوجه شدم كه از طریق تیم اونیورسNPS می شود وارد IFBB شد. گرچه من به مدت ۵ سال از صحنه مسابقات دور بودم ولی با خودم عهد کردم كه برگردم و دوبار عنوانم را به دست بیارم .
    اورال تیم اونیورس شده و وارد حرفه ای های IFBB شدم. در نتیجه ی فداکاری و علاقه شدید جهت غلبه بر بد شانسی ، من از جکسون ویل فلوریدا به محل مسابقات در آرت سنتر آمدم تا کار خودم را انجام دهم. ۸ آگوست ۲۰۰۴ داورها بدنی را كه من براش چندین سال زحمت کشیده بودم را در یافتند و من برندی اورال و سنگین وزن شدم. پدرم رو نهایتا ملاقات کردم. و بعد از ۱۶ سال سرانجام موفق شدم به حرفه ای های IFBB بپیوندم.

منبع : سایت شخصی کای گرین

عناوین کسب شده توسط کای گرین :
    Am Classic 2007 — 1st
    New York Pro 2008 — 1st
    Arnold Classic 2008 — 3rd
    Australian Pro Grand Prix
    2009 - 1st
    Arnold Classic 2009 — 1st
    Mr Olympia 2009 — 4th
    Australian Pro Grand Prix
    2010 - 1st
    Arnold Classic 2010 — 1st
    Mr Olympia 2010 — 7th
    New York Pro Show 2011
    - 1st
    Mr Olympia 2011 — 3rd
    Sheru Classic 2011 - 3rd
    Mr Olympia 2012 — 2rd
    2 کاربر پسندیده اند: hessam a,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

کلمات کلیدی این موضوع