عکس و کلیپهای بدنسازی اعضا
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

عکس و کلیپهای بدنسازی اعضا

سلام و درود بر همه امروزی ها

این تاپیک رو استارت زدم که تشویقی باشه برای اعضایی که به بدنسازی میپردازند برای گذاشتن عکسهای خودشون در این تاپیک و یا به طور کل علاقمند کردن کسانی که رابطه ای با ورزش ندارند

برای بی کیفیت بودن عکس ببخشید این عکس از روی فیلم کپچر شده که اصل اون از فیلمهای تیپ هندی کمهای قدیم بوده گرفتم ، خود این فیلم یک خاطره جالب داره که هر وقت برای یادی از گذشته ها بهش نگاه میکنم خندم میگیره
    تازه دوربین هندی کم داشت همه گیر و تبدیل به یک وسیله شخصی میشد که بردم باشگاه برای داشتن یک فیلم یادگاری اما جاهایی که دست دوستم بود و قرار بود اون فیلم بردای کنه درست بر عکس عمل کرده بود یعنی برای شروع فیلم برداری stop رو زده بود و برای نگهداشتن rec ، فیلم بسیار جالبی شده بود به شکل که نیمی از فیلم در و دیوار باشگاه رو به تصویر میکشید در حال راه رفتن ، بعدها نشستم و فایل کپچر شده رو تیکه تیکه چشبوندم به هم که از یک فیلم 2 ساعته 20 دقیقه سالم در آمد.

تاریخ : زمستان 81
    سابقه تمرینی در زمان عکس : 2.5 - 3 سال
    وزن : 67-68 کیلو
    قد : 176
    مکان : باشگاه پوریا شهرستان بافت که بعدها تعطیل شد

کیلک کنید

6 کاربر پسندیده اند: Amir Masood,DarKfish,HEAVENLY,infinity,kenzo,mahdi3000

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

ای کاش یه تاپیک مخصوص خودتون میذاشتین مربی. من الان با چه اعتماد به نفسی عکس بذارم؟
    عالیه خصوصا سرشانه هاتون.
    1-قبل و بعد باشگاه چی میخوردین؟
    2-برای شکم تو خونه هم کار میکردین؟ مایعات و نمک اذیت نمیکرد؟
    3-نظرت در مورد آمپول سوما برای شکم چیست؟
    2 کاربر پسندیده اند: mahdi3000,Rezaei

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط DarKfish نمایش پست ها

ای کاش یه تاپیک مخصوص خودتون میذاشتین مربی. من الان با چه اعتماد به نفسی عکس بذارم؟
    عالیه خصوصا سرشانه هاتون.
    1-قبل و بعد باشگاه چی میخوردین؟
    2-برای شکم تو خونه هم کار میکردین؟ مایعات و نمک اذیت نمیکرد؟
    3-نظرت در مورد آمپول سوما برای شکم چیست؟
    ممنون لطف داری امیر حسین جان ، با اعتماد به نفس مثال زدنی

1- 2 ساعت قبل از تمرین سیب زمینی آب پز ، بلافاصله بعد از تمرین هم که خونه میرسیدم یه پیاله لوبیا (کنسرو یا خوراک خونگی) + سفیده تخم مرغ - مقدارش هم که به مقدار لازم بود
    2- به هیچ وجه توی خونه تمرین نمیکنم ، هیچ تمرینی ، تمرین برای محیط باشگاهه - قدیما که جوونتر بودیم شکم خیلی کم کار میکردم بخاطر ژنتیکم اصلا استعداد چربی گرفتن شکم نداشتم اما سن که یک مقدار بالا میره قضیه فرق میکنه چون تنبلی هم اضافه میشه پهلوها چربی میگیره هفته ای 1 یا 2 جلسه مثل بقیه عضله ها شکم تمرین میکردم اون زمان
    3- سوماتوتروپین هورمون رشد انسانی هست و از خصوصیات جانبیش چربی سوزیه ، از اونجایی که محل تزریق دور ناف و زیر پوستی هست خیلی ها مقاله دادن از خودشون که چربی شکم رو آب میکنه ، درصورتیکه اینطور نیست ، چربی فقط با ورزش هوازی در بدن شکسته و به انرژی تبدیل میشه البته با چاشنی انگیزه و پشتکار

شمام اگر رئیست دستور بده که شکمت سیکس پک بشه مثل پسر خاله من میای یقه منو میگیری و با برنامه فیل برانداز 3 ماهه ردیفش میکنی
    3 کاربر پسندیده اند: DarKfish,HEAVENLY,mahdi3000

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153
    منم با تمام اعتماد به نفس کاذبم تو بدن سازی(!) عکس خودمو میذارم تا بقیه خصوصا حامد کمک کنند واسه بهتر شدن..
    من حدود 3.5 سال هست که کار میکنم. تقریبا یک سال و نیمه که خیلی بی نظم و با تنبلی جلو میرم و به خاطر درس خیلی میسوزونم. قبلا به نسبت بهتر بودم. نزدیک یک ماهه که دوباره نظم برگشته به تمرینام و بدون مکمل دارم ادامه میدم.
    وزن 70
    قد 178
    مکان : باشگاه امام خمینی-شمیرانات
    عکس هم مال امشبه دقیقا، جالبه که بدونین فقط من باشگاه بودم!! بقیه فکر کنم برای راه پیمایی پرشور فردا دارن انرژی ذخیر میکنند!

3 کاربر پسندیده اند: infinity,mahdi3000,Rezaei

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط DarKfish نمایش پست ها
    منم با تمام اعتماد به نفس کاذبم تو بدن سازی(!) عکس خودمو میذارم تا بقیه خصوصا حامد کمک کنند واسه بهتر شدن..
    من حدود 3.5 سال هست که کار میکنم. تقریبا یک سال و نیمه که خیلی بی نظم و با تنبلی جلو میرم و به خاطر درس خیلی میسوزونم. قبلا به نسبت بهتر بودم. نزدیک یک ماهه که دوباره نظم برگشته به تمرینام و بدون مکمل دارم ادامه میدم.
    وزن 70
    قد 178
    مکان : باشگاه امام خمینی-شمیرانات
    عکس هم مال امشبه دقیقا، جالبه که بدونین فقط من باشگاه بودم!! بقیه فکر کنم برای راه پیمایی پرشور فردا دارن انرژی ذخیر میکنند!
    بسیار عالی
    اصل اول بدنسازی اعتماد به نفسه ، کسی که اعتماد به نفس و ارادش شکل نگرفته باشه فقط میتونه با وزنه ها خودش رو سرگرم کنه و اوقات فراغت رو پر کنه و عملا انتظار پیشرفت توی این ورزش رو نباید داشته باشه

دقیقا حدسم درست بود امیر جان ، فیزیولوژی و شکل مفصل شانه باعث میشه در تمیرنات پرس مرکز فشار روی عضله سینه نباشه ، روال قبل رو که توضیح داده بودم دقیق دنبال کن

و نکته دیگه ، کیفیت تمرین رو افزایش بده و اگر سوت زنان به خونه برگردی نیازی که به دریافت کالری در بدنت ایجاد میشه بجای اینکه عضله سازی کنی چربی میسازی
    برنامه تمرینی رو هم باید 4 روز در هفته تغییر بدی ، توی بخش مشاوره به زودی برات برنامه نپتنظیم شده رو قرار میدم

موفق باشی
    2 کاربر پسندیده اند: DarKfish,mahdi3000

کلمات کلیدی این موضوع