بیومار ( لوفاک )
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 10
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

بیومار ( لوفاک )

لوفاک غذایی قهوه ای و دانه دانه که بوی ماهی مانده می دهد و سرشار از پروتئین ( تقریبا 50 % ) است . چندین نوع لوفاک در بازار وجود دارد که لوفاک های روشن رنگ ، روی آب می مانند ولی لوفاک های پر رنگ ، معمولاً به ته آب فرو می روند . این غذا تقریباً مورد پسند تمام ماهی ها بوده و برای تغذیه ی اغلب آنها چه گیاهخوار و چه گوشتخوار مناسب است .

اصل ان بیومار فرانسه BioMar است و دارای درصد پروتئین بالائی بوده و یک کنستانتره از ترکیبات مختلف میباشد لذا در سایز کردن ماهیها بسیار موثر میباشد البته از این محصول در آکواریومهای خانگی هم استفاده میکنند
    از نظر عملکرد این غذا به محض وارد شدن در آب به دلیل سنگینی زیاد سریعا به کف تانک منتقل شده و تقربیا در جای خود ثابت خواهد ماند (تیره رنگها ) در آب به هیچ وجه از هم متلاشی نشده و خاصیت جذبی خود را حفظ خواهد نمود لیکن مسئله مورد توجه در خصوص این غذا وجود نمونه های با نامهای تجاری کوپکس (هلند) و لوفاک (چین و تایلند و ... ) با ظاهری شبیه به بیومار فرانسه است.

نکته حائز اهمیت برای تغذیه ماهیان حساس به بیماریهای دستگاه گوارش ، از قبیل فلاورهورن و دیسکس با بیومار ، خیساندن آن قبل از وارد کردن به تانک است که ماهی توانایی هضم راحتتر را داشته باشد.

بیومار در سازهای متنوع از 0.5 میلیمتر تا 6 میلمیتر در بازار موجود است که بسته به نوع و سایز ماهی میتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید معمولا به شخصه برای آنجل و دیسکس سایز 0.8 رو انتخاب میکنم و همینطور برای سیجلایدهای کوچک و یا بچه ماهی هایی که تازه غذاخور شده اند و برای فلاور و اسکار از سایزهای 4 به بالا و رو آبی استفاده میکنم

در زیر عکس بیومار سنگین ( غرق آبی ) سایز 1 را مشاهده میکنید

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253
    سلام

خیلی ممنون حامد جان از مطلب مفیدت. اینجا گفتیکه پروتئینش 50 درصده.این در صورتیه که غذاهای معمولی تقریبا 52 درصد پروتئینشون هست.یعنی این درصد پروتئینش کمتر از اون غذاهاست ؟؟ آخه من

شنیده بودم که بیومار درصد پروتئینش خیلی بیشتر از این غذاهای شرکتی و بسته بندیه. این رو از رشد خوب ماهی هم میشد فهمید.

ممنون

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    سلام

خیلی ممنون حامد جان از مطلب مفیدت. اینجا گفتیکه پروتئینش 50 درصده.این در صورتیه که غذاهای معمولی تقریبا 52 درصد پروتئینشون هست.یعنی این درصد پروتئینش کمتر از اون غذاهاست ؟؟ آخه من

شنیده بودم که بیومار درصد پروتئینش خیلی بیشتر از این غذاهای شرکتی و بسته بندیه. این رو از رشد خوب ماهی هم میشد فهمید.

ممنون
    سلام علی جان

50% توی متن بود و من عینا نقل کردم ، اما حدس میزنم این 50% برای لوفاک (همون بیومار تولید چین ) باشه
    و بیشتر کیفیت این غذا بر میگرده به کنستانتره ای که توش استفاده شده

اگر دقت کرده باشی غذایی مثل هامپی هد هم حدود 50% پروتیین داره اما از نظر قیمتی قابل مقایسه نیستند ، من تست کردم فلاور خیلی بهتر به بیومار جواب میده تا هامپی هد ، شاید بعضی خواننده ها که این مطلب رو بخونن شاکی بشند و قابل باور نباشه براشون

اما من بیومار آمریکایی اصل رو به فلاور دادم خیلی راضیتر بودم تا هامپی هد ( که اون هم اصل اوشن فری بوده )

و در کمال تعجب رشد آنجل ها با بیومار به مراتب بیشتر از وقتی هست که دل میخورند ، من نتیجه های خیلی خوب و ارزون از بیمار گرفتم اما خوب باید در برنامه غذایی گنجونده بشه و تکی استفاده نشه

یکسری فرمول جادویی کم هزینه هست که اگر بیومار خواستی برداری محصولات جانبی هم بهت میدم که حالشو ببری

اونوقت میفهمی چطور فلاور 3 ماهه رو با 4 بند سایز میدن توی بازار ، امیدوارم فقط تموم نکرده باشه و روش ساخت این غذای هورمونی از بیومار و ترکیب درصدهاش تابحال محرمانه مونده و کمتر کسی اطلاع داره

به دلیل امکان سوء استفاده به شکل عمومی نمیتونم انتشار بدم

این غذای جانبی که با اضافه کردن 3 محصول شیمیایی دیگه به بیومار بدست میاد بالغ بر کیلویی 40 هزار تومن خرید و فروش میشه و روی رنگ ، هد و سایز کردن همه جور ماهی زینتی اثر بسیار فوق العاده ای داره

اصطلاحا ماهی هایی که هورمونی میگن بهشون از قبیل دیسکس و فلاور که وارداتی هستند و رنگهای بسیار عالی دارند در یک دوره کوتاه که برای ماهی هم هیچ ضرری نداره (2 هفته برای رنگ) با این غذا تغذیه میشن
    قبل از مسابقات هم برای نمای بهتره ماهی از این ترکیب استفاده میشه

بیومار اصل امریکایی حاوی مقادیر قابل توجهی اسپرولیناست که به تنهایی هم در دراز مدت روی رنگ ماهی اثر خوبی داره

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253
    ممنون حامد جان

من خودم همیشه با لوفاک فلاورام رو سایز کزدم و من هم به یه سری ترکیبات ساده با این لوفاک رسیدم که خیلی تاثیرات فوق العاده ای رو

دیدم ازش. من یه مدت به یه باکس لوهان میدادم و رشد بدی نداشت
    ولی هدش خوب بالا نمیومد و بعد اتفاقی چند روز لوفاک دادم و به صورت

خیلی عجیبی دیدم که هدش بالا اومد و استیل خاصی گرفت ماهی و بعد از اون بود که بیشتر روی لوفاک مانور دادم و به نتایج خوبی

رسیدم.

ان شاا.. حتما از این ترکیبت استفاده میکنم و ازت کمک میگیرم .
    پسندیده : vahil

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

کاربر تاثیرگذار
    شغل
    ساخت و تولید خودرو
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    3
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    1,253
    پسند گرفته
    1,183
    امتیاز کاربری
    1790
    سلام
    حامد جان این نکته رو اضافه کنم به دیسکس نمیشه پشت سر هم بیومار داد معمولا" باید هر 3 وعده درمیان یکبار از بیومار استفاده کرد
    3 کاربر پسندیده اند: Rezaei,rman,علی بختیاری

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا قدیری نمایش پست ها
    سلام
    حامد جان این نکته رو اضافه کنم به دیسکس نمیشه پشت سر هم بیومار داد معمولا" باید هر 3 وعده درمیان یکبار از بیومار استفاده کرد
    سلام

بله کاملا درسته محمد رضا جان ، اشاره کرده بودم که باید برنامه غذایی در نظر گرفت برای ماهی
    3 کاربر پسندیده اند: محمد رضا قدیری,vahil,علی بختیاری

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    3385
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    0
    امتیاز کاربری
    10

پاسخ : بیومار ( لوفاک )

با سلام
    می دونم ک این مطالب خیلی قدیمی هستن ، من میخاستم بدونم بیومار اصل رو از کججا می تونم تهیه کنم ، نوع بسته بندی ش و قیمتش اگر ممکن باشه ممنون می شم
    با تشکر از همگی دوستان
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع