عکس ماهی های آکواریوم Hamzeh
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 9 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 58
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    ساخت تراریوم - بونسای - گلخانه
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

(17) عکس ماهی های آکواریوم Hamzeh

این دبویسی رو خودم تونستم تکثیر کنم . خیلی ماهی های سخت و خشنی هستن . ولی واقعا زیبا هستن .

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

سرپرست انجمن آکواریومهای گیاهی
    شغل
    تعمیرات کامپیوتر - سخت افزار
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    32
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    3,906
    پسند گرفته
    3,886
    امتیاز کاربری
    5580
    سلام دوست عزیز

ماهی ها زیبایی داری . لطفا مشخصات تانک و غذادهی و سیفون آب و خلاصه اینکه چه مدته این تانک رو داری رو برامون بنویس

موفق باشی
    [SIGPIC][/SIGPIC]

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

(17)

من 3 ساله که این تانک رو دارم و ابعادش 120*40*60 هست . ماهی یکبار 1/4 آب رو سیفون میکنم . از آب ro برای تانکم استفاده میکنم . از یه فیلتر اکسترنال به همراه یه اینترنال استفاده میکنم . به ماهی هام تترا سیچلاید ، بیومار ، میگو ، آرتمیا و تو زنجیره غذایی از کاهو و اسفناج برای دبویسی و اسکات استفاده میکنم . هر روز صبح به ماهی هام رنگ دونه هم میدم . دمای اب هم اکثرا روی 27 تا 28 تنظیمه .
    4 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,mahdi3000,Rezaei,محمد رضا قدیری

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazgol نمایش پست ها
    من 3 ساله که این تانک رو دارم و ابعادش 120*40*60 هست . ماهی یکبار 1/4 آب رو سیفون میکنم . از آب ro برای تانکم استفاده میکنم . از یه فیلتر اکسترنال به همراه یه اینترنال استفاده میکنم . به ماهی هام تترا سیچلاید ، بیومار ، میگو ، آرتمیا و تو زنجیره غذایی از کاهو و اسفناج برای دبویسی و اسکات استفاده میکنم . هر روز صبح به ماهی هام رنگ دونه هم میدم . دمای اب هم اکثرا روی 27 تا 28 تنظیمه .
    سلام دوست عزیز، ممنون بابت توضیحات،
    اما چند نکته برام عجیب هست، یکی اینکه اینطور که معلوم هست از سیکلیده های آفریقایی نگهداری میکنید که شدیدا به آب سنگین و ph حدود 8-8.5 نیاز دارند ،دلیل استفاده از ro چی هست؟
    اتفاقا سیکلیده های آفریقایی در آب سبک و په هاش کم، به خاطر اینکه فلزات حل میشند شدیدتر آسیب میبینند و زود میمیرند. برعکس،، ماهیان تترا و دیسکس بدن مقاوم تری در مورد مسمومیت فلزات دارند.
    دومین موضوع هم اینطور که خودم آفریقایی داشتم و خوندم اینه که دمای 27-28 مناسب نیست به دو دلیل:
    1-آفریقایی ها تو آب بالای 27 درجه سیستم امینی ضعیف تری پیدا میکنند
    2-متابولیسم بدنشون بیشتر میشه و در نتیجه خشن تر میشن (هرچند مسائلی هست که میشه جلوی خشونت رو گرفت مثل زیاد غذا دادن) ولی خب در دمای کمتر به صورت کلی با غذای کمتر میشه آرومشون کرد.
    به امید عکسهای بیشتر

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574
    دلیل استفاده از ro به ایندلیل هست که سختی آب رشت خیلی بالاست . اگه من از ro استفاده نکنم سختی آب خیلی بالا میره. یه بار که سختی رو چک کرده بودم بالای 1000 ppm شده بود . واسه همین از ro میکنم . تازه این آب اونقد هم نمیتونه تاثیر گذار باشه . فقط سختی رو کنترل میکنه . چون ماهی ها خودشون سختی رو بالا میبرن . سیفون کردن من هم 1/4 هست . تو حجم 260 لیتر 1/4 چیزی نیست . از راهنماییتون هم ممنون .
    4 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,DarKfish,mahdi3000,محمد رضا قدیری

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574
    امروز تازه آکواریوم رو سیفون کردم و میخوام دکور آکواریوم خودم رو عوض کنم تا اینجا یه کارایی کردم . ولی بهم نچسبید . میخوام یجوری طراحیش کنم که وسایل توش زیاد بلند نباشن . اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم . یه چند تا ماهی هم می خوام بهش اضافه کنم . به نظر شما چی باشه بهتره ؟

سوت پایان را بزنید
    صداقت من حریف دورنگی زمانه نمیشود
    قبول میکنم
    بـــــــــــــــــاختم...

(فکر بدون خلاقیت و کپی شده همیشه در طولانی مدت محکوم به شکست است ،کپی تا کجا ...؟!)

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153
    سلام حمزه جان، مرسی از عکسهای جدید، بازم از این کارا بکن،
    اول از همه باید بگم دبویسی در عکس آخر خیلی زیباست،
    در مورد تغییرات،
    به نظر عرض آکواریمت کم هست و الا میشد کمپوزیت بگیری که هم یک بگراند عالی داشته باشی و هم وسایل رو پشت بذاری
    بهتره تا جایی که میشه تمام وسایل رو یکجا جمع کنی و جلوش یه گیاه مصنوعی یا طبیعی بذاری. گیاهای آنوبیاس میتونه گزینه خوبی باشه که سیکلیده ها کاری باهاش ندارن و کم توقع (حتی بی توقع) هست.
    در مورد ماهی باید بگم که آفریقایی ها زیادش قشنگ میشن. احتمال زیاد اگه کم اضافه کنی دعوا هم رخ بده. به نظرم دلفینی، بلوالکتریک،جوئل وپیکاک اضافه کن. اینقدر تنوع هست تو آفریقایی ها آدم گیچ میشه.
    ایشالا اگر وقت داشتی و خواستی هزینه کنی کلا بستر رو ریز سفید کن با فقط سنگ های چین دار و خشن مشکی. آفریقایی ها چون رنگی هستند خیلی تو آکواریم ساده و روشن خوب به نظر میان.
    به امید موفقیت

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.

صفحه 1 از 9 12345678 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع