مشاوره ویژه سئوالات و مشاوره در زمینه راه اندازی سالن تکثیر مکانیزه - صفحه 6
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

صفحه 6 از 21 نخستنخست 1234567891011121316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 36 تا 42 , از مجموع 145
  1. بالای صفحه | پست شماره : 36

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

پاسخ : سئوالات و مشاوره در زمینه راه اندازی سالن تکثیر مکانیزه

سلام

به نظرم طبق اون چیزایی که من بهشون فکر کردم با 5-6 تا تانک اگه تکثیر گوپی به خوبی و با کمترین تلفات صورت بگیره میشه در ماه 500 قطعه داد بیرون و این یعنی ماهانه 250 تومن درامد در صورت فروش رفتن

دونه ای 500 تومن.البته الان گوپی حدود 800 تا 900 هستش.

ما توی شهرمون 11 تا ماهی فروشی داریم که طبق بررسی هایی که کردم ماهانه همین حدود 500 عدد رو فروش دارن.( دست کم گرفتم ).با ماهی 250 به نطرم میشه ذره ذره سالونو کامل کرد.(البته در حد

یه سالن 20 متری معمولی نه یه سالن بزرگ و حرفه ای )

نظر دوستان چیه؟؟؟
    3 کاربر پسندیده اند: amir121,hamedtak,سکوت

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

2. بالای صفحه | پست شماره : 37

کاربر تاثیرگذار
    نام
    احسان تقوی
    شغل
    دانشجو
    محل اقامت
    shiraz
    شماره عضویت
    217
    میانگین ارسال
    0.06
    پسند داده
    238
    پسند گرفته
    714
    امتیاز کاربری
    1262

یکی از دوستان بنده یک سالن را با 12 میلیون شروع کرد که دو ماهه 6 تومن گیرش اومد 3 تومن را برداشت و 3 تومن خرج سالن کرد
    منظور من تجهیز حرفه ای نیست
    فقط خرید آک و لوازم و ماهی ها
    قصد مکانیزه کردن ندارم ولی میخوام تکثیر ماهی های گرون را انجام بدم
    قراره با دکتر مومنی شراکت کنم
    طبق تحقیقاتم سالن های شیراز میانگین درآمد خالص برای صاحب سالن در هر 30 متر مربع 2.5 میلیون هست
    موفق باشید
    2 کاربر پسندیده اند: amir121,سکوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 38

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

آمارت در حالت خوشبینانه هست علی جان ، زاهدان مگه گوپی رو میخورن ؟

جونم برات بگه الان یک تانک 80 سانتی بخوای بسازی با چسب و .... حساب کردم حدود 25 تومن در میاد ، پایه و ... هم حساب کنی به ازای هر تانک حداقل باید 90-100 تومن خرج کنی
    بعد هزینه ها هم هست
    آب
    برق

نمیگم نشدنیه اما باور کنید سالن داری کاری نیست که به راحتی درامد بده ، به نظر من سالنداری که ماهی خوب بده دست مشتری و شریف باشه ، واقعا پولش حلاله چون زحمت زیاد داره

یک نگاه اماری داشته باشید کدوم سالن داری رو سراغ دارید که وضع مالیش خوب شده باشه ؟ نمیگم به خاک سیاه نشستن اما عادیه دارمدش
    این کار رو اگر قصد دارید انجام بدید برای علایق شخصی باشه که هزینه عشق بازیتون در بیاد

من در قبال سئوال شما مسئولم که واقعیت رو بهتون بگم وگرنه زیر دینتون میمونم
    وگرنه 100000 تا سالن توی هر شهری هم باشه برای من هیچ فرقی نمیکنه ، برعکس از هر نظر که فکر کنید به نفع ماهی بازها و ماهی دوستها هست
    اما ریسک نکنید
    شدندی هست یک کارایی انجام بشه ، اما هزینه تجربه زیادی رو باید بپردازید تا به نتیجه برسید
    4 کاربر پسندیده اند: amir121,™@я€z,سکوت,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

4. بالای صفحه | پست شماره : 39

کاربر تاثیرگذار
    نام
    احسان تقوی
    شغل
    دانشجو
    محل اقامت
    shiraz
    شماره عضویت
    217
    میانگین ارسال
    0.06
    پسند داده
    238
    پسند گرفته
    714
    امتیاز کاربری
    1262

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    آمارت در حالت خوشبینانه هست علی جان ، زاهدان مگه گوپی رو میخورن ؟

جونم برات بگه الان یک تانک 80 سانتی بخوای بسازی با چسب و .... حساب کردم حدود 25 تومن در میاد ، پایه و ... هم حساب کنی به ازای هر تانک حداقل باید 90-100 تومن خرج کنی
    بعد هزینه ها هم هست
    آب
    برق

نمیگم نشدنیه اما باور کنید سالن داری کاری نیست که به راحتی درامد بده ، به نظر من سالنداری که ماهی خوب بده دست مشتری و شریف باشه ، واقعا پولش حلاله چون زحمت زیاد داره

یک نگاه اماری داشته باشید کدوم سالن داری رو سراغ دارید که وضع مالیش خوب شده باشه ؟ نمیگم به خاک سیاه نشستن اما عادیه دارمدش
    این کار رو اگر قصد دارید انجام بدید برای علایق شخصی باشه که هزینه عشق بازیتون در بیاد

من در قبال سئوال شما مسئولم که واقعیت رو بهتون بگم وگرنه زیر دینتون میمونم
    وگرنه 100000 تا سالن توی هر شهری هم باشه برای من هیچ فرقی نمیکنه ، برعکس از هر نظر که فکر کنید به نفع ماهی بازها و ماهی دوستها هست
    اما ریسک نکنید
    شدندی هست یک کارایی انجام بشه ، اما هزینه تجربه زیادی رو باید بپردازید تا به نتیجه برسید
    این که هزینه ها بالاست را واقعا راست میگید ولی من منظورم شرایط ایده آل و تجربه و دانش بالا هست
    الان بنده دارم با دکتر مومنی قرار دادی می بندم که ایشون در ازای دریافت مبلغی ایمنی در برابر بیماری های ماهی های بنده را تضمین میکنن و خسارات وارده بر اساس بیماری 50% بر عهده بنده هست که اونم بیمه کار هستم البته مذاکره در حد ابتدایی هست هنوز تصمیمی اتخاذ نشده
    در مورد تجربه اگر واقعا کسی دنبالش هست میتونه مثل من یک گله 25 تایی ماهی از انواع گوشت خوار تهیه کنه بعد عوامل بیماری زا ایجاد کنه و دنبال راه درمان باشه درسته خسارت و تلفات داره ولی راه خوبی واسه پیدا کردن درمان ماهی ها هست
    پسندیده : سکوت

5. بالای صفحه | پست شماره : 40

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantaghavi2007 نمایش پست ها
    یکی از دوستان بنده یک سالن را با 12 میلیون شروع کرد که دو ماهه 6 تومن گیرش اومد 3 تومن را برداشت و 3 تومن خرج سالن کرد
    منظور من تجهیز حرفه ای نیست
    فقط خرید آک و لوازم و ماهی ها
    قصد مکانیزه کردن ندارم ولی میخوام تکثیر ماهی های گرون را انجام بدم
    قراره با دکتر مومنی شراکت کنم
    طبق تحقیقاتم سالن های شیراز میانگین درآمد خالص برای صاحب سالن در هر 30 متر مربع 2.5 میلیون هست
    موفق باشید
    دو ماه ؟؟؟ چطوری دوماهه ماهی داده تو بازار احسان جان؟؟؟ سایز انجام میداده یا تکثیر ؟؟؟؟

دکتر مومنی؟؟؟ من یه مومنی میشناسم که قم سالن داره یه بارم اومد سالن ما همه امیدامونو نا امید کرد ولی ادم بدی نبود حال کردم باهاش.همونو میگی؟؟؟ یه کتابم نوشته بود.

این 2.5 میلیون فک نکنم سود خالص باشه احسان جان.

مام سالن دار بودیم خب یه مدتی ولی اینجوریا نبود و واقعا سخت بود کاراش مخصوصا اگه دست تنها باشی و سیستم های تصفیه و سیفون مکانیزه هم نداشته باشی.
    3 کاربر پسندیده اند: amir121,Rezaei,سکوت

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

6. بالای صفحه | پست شماره : 41

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantaghavi2007 نمایش پست ها
    این که هزینه ها بالاست را واقعا راست میگید ولی من منظورم شرایط ایده آل و تجربه و دانش بالا هست
    الان بنده دارم با دکتر مومنی قرار دادی می بندم که ایشون در ازای دریافت مبلغی ایمنی در برابر بیماری های ماهی های بنده را تضمین میکنن و خسارات وارده بر اساس بیماری 50% بر عهده بنده هست که اونم بیمه کار هستم البته مذاکره در حد ابتدایی هست هنوز تصمیمی اتخاذ نشده
    در مورد تجربه اگر واقعا کسی دنبالش هست میتونه مثل من یک گله 25 تایی ماهی از انواع گوشت خوار تهیه کنه بعد عوامل بیماری زا ایجاد کنه و دنبال راه درمان باشه درسته خسارت و تلفات داره ولی راه خوبی واسه پیدا کردن درمان ماهی ها هست
    منظورم اصلا روی کنترل تلفات نبود

به نظر شخصی من کسی که نتونسته باشه سطح علمیش رو به جایی برسونه که تلفات ماهیش زیر 5% باشه که نباید اصلا دنبال سالن داری بره (ماهی تکثیری خودش)

خیلی چالشها هست دوست عزیز که باید وارد کار بشید تا دست و پنجه نرم کنید باهاشون
    آرتمیای مرغوب الان کیلویی 240 هزار تومن هست ، برای تکثیر صنعتی هم هیچ چاره ای جز استفاده ازش نمیمونه
    هزینه های برق و گاز سرسام اوره
    تخم دیسکس محاله در سختی بالای 150 هچ بشه ( در پیام خصوصی گفته بودید) من 2 سال هست که سالن دارم عزیز اکثر بچه ها در جریان هستند و اکثر ماهی ها رو هم تکثیر کردم
    سالنم هم به اندازه خودش بد نیست 50 تا تانک مختلف دارم

شما یک بازار رو فراموش کردید توی شیراز الان ظرف سال گذشته چندتا آکواریومی بسته شده ؟ نمیگم صفر هست بازار اما مثل قبل هم دیگه نیست ، ممکنه مقطعی برای شب عید تا بعد از امتحانات خرداد بازار تکون بخوره اما اونجوری نیست که بشه روش حساب باز کرد

شاید هم من اشتباه میکنم و شما درست میگی که در این صورت حتما از تجربیات شما استفاده خواهم کرد
    5 کاربر پسندیده اند: amir121,™@я€z,ehsantaghavi2007,سکوت,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

7. بالای صفحه | پست شماره : 42

کاربر تاثیرگذار
    نام
    احسان تقوی
    شغل
    دانشجو
    محل اقامت
    shiraz
    شماره عضویت
    217
    میانگین ارسال
    0.06
    پسند داده
    238
    پسند گرفته
    714
    امتیاز کاربری
    1262

نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    دو ماه ؟؟؟ چطوری دوماهه ماهی داده تو بازار احسان جان؟؟؟ سایز انجام میداده یا تکثیر ؟؟؟؟

دکتر مومنی؟؟؟ من یه مومنی میشناسم که قم سالن داره یه بارم اومد سالن ما همه امیدامونو نا امید کرد ولی ادم بدی نبود حال کردم باهاش.همونو میگی؟؟؟ یه کتابم نوشته بود.

این 2.5 میلیون فک نکنم سود خالص باشه احسان جان.

مام سالن دار بودیم خب یه مدتی ولی اینجوریا نبود و واقعا سخت بود کاراش مخصوصا اگه دست تنها باشی و سیستم های تصفیه و سیفون مکانیزه هم نداشته باشی.
    نه منظورم دکتر مومنی معروف هست که دیسکس هاش معروفه و تو شیراز هم یک مطب ماهی و دامپزشکی داره ولی ماهی چندروز بیشتر نیستش و بقیش غیب میشه
    میگم که دوستم 6 تومن فروش داشت که 3 تومن برداشته یعنی خرج شده
    ایشون فقط دیسکس پرورش میدن و سایز میکنن
    ماه اول دیسکس های تایلندی وارد کردن با سود خوبی چندتا باکس هایی که آورده بود را فروخت ماه دوم چندتا سایز شده و چندتا تکثیر خودش را داد که 3 تومن سود خالص داشته در 2 ماه

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    منظورم اصلا روی کنترل تلفات نبود

به نظر شخصی من کسی که نتونسته باشه سطح علمیش رو به جایی برسونه که تلفات ماهیش زیر 5% باشه که نباید اصلا دنبال سالن داری بره (ماهی تکثیری خودش)

خیلی چالشها هست دوست عزیز که باید وارد کار بشید تا دست و پنجه نرم کنید باهاشون
    آرتمیای مرغوب الان کیلویی 240 هزار تومن هست ، برای تکثیر صنعتی هم هیچ چاره ای جز استفاده ازش نمیمونه
    هزینه های برق و گاز سرسام اوره
    تخم دیسکس محاله در سختی بالای 150 هچ بشه ( در پیام خصوصی گفته بودید) من 2 سال هست که سالن دارم عزیز اکثر بچه ها در جریان هستند و اکثر ماهی ها رو هم تکثیر کردم
    سالنم هم به اندازه خودش بد نیست 50 تا تانک مختلف دارم

شما یک بازار رو فراموش کردید توی شیراز الان ظرف سال گذشته چندتا آکواریومی بسته شده ؟ نمیگم صفر هست بازار اما مثل قبل هم دیگه نیست ، ممکنه مقطعی برای شب عید تا بعد از امتحانات خرداد بازار تکون بخوره اما اونجوری نیست که بشه روش حساب باز کرد

شاید هم من اشتباه میکنم و شما درست میگی که در این صورت حتما از تجربیات شما استفاده خواهم کرد
    شما استادی من اصلا حرفای شما را نقض نمیکنم ولی دیسکس جلوی خودم تو آب 200-250 قشنگ تخم هاش هچ شده و 180 تا تخماش بزرگ شده ولی جفتش را فروختن 2.5 میلیون که واقعا ارزش داشت
    بازار شیراز رو جنس خوب نمیچرخه رو معروفیت می چرخه مثلا ماکرو 2.5 بندی که بیشتر مغازه ها میدن 3000 یک مغازه معروف میده 4500 همه هم چون میشناسن و 25 سال سابقه داره میخرن
    اونایی که تعطیل میشن فن بازار یابی و ارتباط با مشتری و ... را ندارن وگرنه مغازه ماهی سود بدی نداره همین آم معروفی که خدمتتون میگم وقتی وارد مغازه میشی جلو میاد خودش سلام میکنه و با چرب زبونی خیلیا را مشتری خودش کرده زمان بابام ایشون تو زیر زمین اجاره ای کار میکرده الان هم مغازه بزرگی داره و هم سالن بزرگی را اداره میکنه و هر ماه سفر های خارجی دارن
    3 کاربر پسندیده اند: amir121,b.pakray,علی بختیاری

کلمات کلیدی این موضوع