طرز ساخت پالاداريوم جليلي - صفحه 4
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 22 تا 28 , از مجموع 32
  1. بالای صفحه | پست شماره : 22

کـاربر متخصص آکواریوم گیاهی
    و سازه های شیشه ای
    نام
    روح اله جلیلی
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    اقلید فارس
    شماره عضویت
    196
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    2,581
    پسند گرفته
    858
    امتیاز کاربری
    1502

پاسخ : طرز ساخت پالاداريوم جليلي

سلام به دوستان عزيز
    راستش آقاي مهدي عزيز چند وقت پيش يه سوالي در مورد استفاده فوم در زير حاك بستر به جهت حجم دادن قسمت هاي مختلف ازم پرسيد و ميترسيد كه فوم مواد شيميايي تو آب پس بده و ضرر داشته باشه و با توجه با اينكه من پالاداريوم كوچيكه تو مغازه يكي از دوستان بود و متاسفانه خراب شده بود و تصميم گرفتم باز درستش كنم البته اين سري با كايوچو مراحلشو ميگزارم البته شايد به اين شكل اون طرحي رو هم كه مهدي عزيز ميخواد بشه اجرا كرد
    اول تيكه هاي كايوچو رو با توجه به شكلي كه مد نضر داريم با كاتر ميبريم مانند نمونه ذيل

بعد از اون به وسيله چسب آكواريوم تيكه ها رو به هم مي چشبونيم

بعد از چسبوندن و گذاشتن يه مقداري كه چسب حشك بشه توسط كاتر شكل هاي مود نظر رو روي كايوچو در مي آوريم البته اين كارو تو خونه انجام نديد چون همه چا پر خورده كايوچو ميشه

عكس آكواريوم گياهي من

http://emruzi.com/showthread.php?t=1904

2. بالای صفحه | پست شماره : 23

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

من متوجه نشدم در مورد اینکه چرا پوکه استفاده نکردین؟ کربن خب قطعا تاثیر بد میذاره روی آب ولی پوکه بعید میدونم تاثیر بذاره، سنگ آتشفشانیه دیگه. حتی پرلیت هم میتونی استفاده کنی. یه نمونه ای که خیلی پرفروش هست رو میذارم اینجا
    در مورد پالداریوم، بهترین کار اینه که یه سر بیای تهران و بری سراغ پلنت سنتر و ایران پلنت ،خوشبختانه هنوز از رو نمیرن و همینطور گیاه تراریمی به جای آکواریمی میفروشن که البته خیلی برای شما مناسبه. موفق باشید

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 24

و سازه های شیشه ای
    نام
    روح اله جلیلی
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    اقلید فارس
    شماره عضویت
    196
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    2,581
    پسند گرفته
    858
    امتیاز کاربری
    1502

نقل قول نوشته اصلی توسط DarKfish نمایش پست ها
    من متوجه نشدم در مورد اینکه چرا پوکه استفاده نکردین؟ کربن خب قطعا تاثیر بد میذاره روی آب ولی پوکه بعید میدونم تاثیر بذاره، سنگ آتشفشانیه دیگه. حتی پرلیت هم میتونی استفاده کنی. یه نمونه ای که خیلی پرفروش هست رو میذارم اینجا
    در مورد پالداریوم، بهترین کار اینه که یه سر بیای تهران و بری سراغ پلنت سنتر و ایران پلنت ،خوشبختانه هنوز از رو نمیرن و همینطور گیاه تراریمی به جای آکواریمی میفروشن که البته خیلی برای شما مناسبه. موفق باشید
    ممنون اميرحسين بابت راهنماييها و اطلاعاتت عزيز
    بابت اين خاكي كه معرفي كردي البته من تو مغازه هاي اينجا سرخس برنيو با گياه پهن برگ colorata Hemigraphis رو گير آوردم باز بعد ار تركيب گياها عكس ازشون ميزارم و اگه فرصتي بشه بعدا بتونم بيام تهران حتماً دنبال گياهاي مخصوص پالوداريوم ميرم و اگه زحمتي نباشه اگه اومدم ميشه ببينمتون
    عكس آكواريوم گياهي من

4. بالای صفحه | پست شماره : 25

کاربر سایت
    نام
    علی رضایی
    شغل
    بیکار
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1467
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    0
    پسند گرفته
    2
    امتیاز کاربری
    14

سلام دوستت عزیز ممنون از راهنمایی خوبتون منم میخوام درست کنم اگه میشه قسمت وصل کردن و سوراخ کردن لوله رو عکس بزارین یا توضیح بدین خیلی ممنون میشم ازت
    پسندیده : Hamzeh
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

5. بالای صفحه | پست شماره : 26

و سازه های شیشه ای
    نام
    روح اله جلیلی
    شغل
    کارمند
    محل اقامت
    اقلید فارس
    شماره عضویت
    196
    میانگین ارسال
    0.05
    پسند داده
    2,581
    پسند گرفته
    858
    امتیاز کاربری
    1502

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
    سلام دوستت عزیز ممنون از راهنمایی خوبتون منم میخوام درست کنم اگه میشه قسمت وصل کردن و سوراخ کردن لوله رو عکس بزارین یا توضیح بدین خیلی ممنون میشم ازت
    سلام دوست عزیز برا قسمت وصل لوله ها مناسفانه عکس ندارم ولی اکه میخوای لوله ها رو وصل کنی باید جاهایی که در پالوداریوم مدنظرته لوله گذاریها رو انجام بدی و بعذ روش فوم بزنی البته خروجی ها رو با یه تکه پلاستیک یا کاغذ بپوشونی و من برا سوراخ کردن لوله از درل استفاده کردم ببخشید من دیر به دیر جواب میدم آخه یه چند ماهی تو بستر بیماری هستم
    عكس آكواريوم گياهي من

6. بالای صفحه | پست شماره : 27

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط rohollajalili نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز برا قسمت وصل لوله ها مناسفانه عکس ندارم ولی اکه میخوای لوله ها رو وصل کنی باید جاهایی که در پالوداریوم مدنظرته لوله گذاریها رو انجام بدی و بعذ روش فوم بزنی البته خروجی ها رو با یه تکه پلاستیک یا کاغذ بپوشونی و من برا سوراخ کردن لوله از درل استفاده کردم ببخشید من دیر به دیر جواب میدم آخه یه چند ماهی تو بستر بیماری هستم
    انشالله به زودی بهبودی کامل رو بدست بیاری و مثل قبل کنارمون باشی
    اگر فیتینگ هم گیر بیاد برای اژقسمتهای اتصال مناسبتر هست البته اگر درست متوجه شده باشم که کجا رو میگید
    4 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Hamzeh,mahdi3000,rohollajalili

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

7. بالای صفحه | پست شماره : 28

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    ساخت تراریوم - بونسای - گلخانه
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
    بستگی به هزینه ای داره که میخوای بکنی . میتونی از شیلنگ آب شفاف ( مث شیلنگ کولری هم استفاده کنی ) اتصال شیلنگ به پمپ منظورت هست یا به هم ؟ سوراخ کردنشم هم با مته و یا داغ کردن میشه و بعد روشو بستگی به طراحی میتونی خزه رو با میخ دوپا به فوم فیکس کنی و لوله زیرش مخفی بشه . من یه طرح داشتم که متاسفانه نیمه تمام مونده ولی تا حدی پیشرفت کردم که تو این لینک میتونی ببینی .
    3 کاربر پسندیده اند: DarKfish,mahdi3000,rohollajalili
    سوت پایان را بزنید
    صداقت من حریف دورنگی زمانه نمیشود
    قبول میکنم
    بـــــــــــــــــاختم...

(فکر بدون خلاقیت و کپی شده همیشه در طولانی مدت محکوم به شکست است ،کپی تا کجا ...؟!)

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع