مشاوره برای تکمیل درمان پلیک دیسکس
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    375
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    129
    پسند گرفته
    48
    امتیاز کاربری
    76

مشاوره برای تکمیل درمان پلیک دیسکس

سلام اول میخاستم از اطلاعات که میدین تشکر کنم من تقریبا روش درمان
    پلیگ دیسکس
    انجام دادم الا 4-5 روز که میگذره اما هنوز 1 2 تا از ماهی گوشه تانک رویه اب حالته خمیده میوفتن تحرک ماهی ها خیلی کمه تکلیف چیه؟؟؟؟
    3 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,rohollajalili,علی بختیاری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : مشاوره برای تکمیل درمان پلیک دیسکس

نقل قول نوشته اصلی توسط eminem6 نمایش پست ها
    سلام اول میخاستم از اطلاعات که میدین تشکر کنم من تقریبا روش درمان
    پلیگ دیسکس
    انجام دادم الا 4-5 روز که میگذره اما هنوز 1 2 تا از ماهی گوشه تانک رویه اب حالته خمیده میوفتن تحرک ماهی ها خیلی کمه تکلیف چیه؟؟؟؟
    اول از همه به سایت خوشامدید
    دوم اینکه برای تشکر کردن زدن دکمه "پسند" که زیر هر پست هست کافیست

با اینکه گفته بودم بهتون اما عنوان درست رو انتخاب نکردید ویرایش کردم ، خودتون با دیدن اون عنوان میدونستید این تاپیک در مورد چی هست ؟

روند کامل درمانی که انجام دادید رو توضیح بدید حتی به دقت دقیقه و ساعت ، لیتراز سیفون تانک ، مقدار دارو ، عکس العملها، عادات غذایی قبل از یماری و خلاصه همه و همه هرچی که به ذهنتون میرسه و توجه داشته باشید این روند برای درمان ماهی های شماست در واقع دارید به خودتون کمک میکنید با توضیح مناسب

عکس واضح از شرایط حال حاضر خیلی میتونه کمک کنه

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    375
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    129
    پسند گرفته
    48
    امتیاز کاربری
    76

خوب ما اشتباه کردیم چندتا دیسکس سایز کوچیک بار مالزی خریدیم بعد وقتی رفتن تو تانک دیدم که همشون جم شدن رو اب نفس میکشن تند تند سریع درجه اب بردم بالا برغ خاموش کردم یه مقدار نمک ریخدم با اقای قدیری صحبت کردم که مقاله شمارو نشون داد منم طبق دستوری که داده بودید فقط تونستم از سیپروفلوکساسین استفاده کنم نتونستم سراآمینپور تهیه کنم یه قرص کامل حل کردم بعد 1 ساعت اب رو تعدیل کردم نصف سیفون کردم و بعد چند ساعت همین کارو انجام دادم 2 3 روز این کارو میکنم خوشبختانه چندتا از ماهی ها یکم تحرک پیدا کردن و براشون یکم کرم خونی ریختم یکم خوردن اما 1 2 تا دیگه میرن بالای اب یه گوشه از تانک بی تحرک میشن و روی اب خم میشن شرمنده نتونستم عکس تهیه کنم غذای مصرفیشون هم تترا و کرم و دل مخلوط تترا+سیر+پولکی و... هست
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط eminem6 نمایش پست ها
    خوب ما اشتباه کردیم چندتا دیسکس سایز کوچیک بار مالزی خریدیم بعد وقتی رفتن تو تانک دیدم که همشون جم شدن رو اب نفس میکشن تند تند سریع درجه اب بردم بالا برغ خاموش کردم یه مقدار نمک ریخدم با اقای قدیری صحبت کردم که مقاله شمارو نشون داد منم طبق دستوری که داده بودید فقط تونستم از سیپروفلوکساسین استفاده کنم نتونستم سراآمینپور تهیه کنم یه قرص کامل حل کردم بعد 1 ساعت اب رو تعدیل کردم نصف سیفون کردم و بعد چند ساعت همین کارو انجام دادم 2 3 روز این کارو میکنم خوشبختانه چندتا از ماهی ها یکم تحرک پیدا کردن و براشون یکم کرم خونی ریختم یکم خوردن اما 1 2 تا دیگه میرن بالای اب یه گوشه از تانک بی تحرک میشن و روی اب خم میشن شرمنده نتونستم عکس تهیه کنم غذای مصرفیشون هم تترا و کرم و دل مخلوط تترا+سیر+پولکی و... هست
    خوب من اول اشتباهات شما رو میگم که هم بدرد بقیه خوانندگان بخوره هم خود شما تجربه بگیرید

- دیسکسی به اسم مالزی وجود نداره (باری که از مالزی در حال حاضر بیاد) میتونه تکثیر داخل باشه از مولدهایی که قبلا از مالزی وارد شدند اما در حال حاضر حداقل من خبر یا لیست قیمتی از وارد کننده های دیسکس که در کشور فعالیت میکنند مبنی بر بار مالزی به دستم نمیرسه 80% تایلند هستند و اون 20% هم تکثیر داخل و اندونزی - پس در خرید اشتباه کردید و فروشنده به شما حقیقت رو نگفته
    - همیشه قبل از خرید و برای مهیا کردن شرایط خوب زندگی و خرید مناسب دیسکس مشورت کنید
    - در حین پلیک تغذیه کردید اون هم با کرم خونی این میتونه علاوه بر پلیک دیسکس هایشما رو دچار انگل روده هم بکنه

در حال حاضر چاره ای جز سیفونهای مکرر و ادامه همین روند ندارید
    - سیفون 90% هر 12 ساعت
    - نمک هر 15 لیتر 1 قاشق غذا خوری پر
    - سیپروفلوکساسین هر 40 لیتر 1 قرص 500 میلی گرمی
    - تغذیه به همیچ وجه تا اینکه همراه دست شما بالا بیایند و بهبود نسبی داشته باشند
    - نور تانک خاموش
    - هر کاری که باعث استرس بشه ممنوع

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

کلمات کلیدی این موضوع