مشاوره برای خرید مکمل برای افزایش وزن
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 54
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

Question مشاوره برای خرید مکمل برای افزایش وزن

سلام به همه دوستان

من به دلیل مشکل گوارشی که دارم نمیتونم غذا با حجم زیاد مصرف کنم و پیش دکتر تغذیه هم که رفتم گفت باید مکمل مصرف کنی تا جبران بشه.ولی متاسفانه بهم گین آپ رو معرفی کرد که با پرس

و جوهایی که کردم دیدم مکمل جالبی نیست.

یه مدت یه نوع پروتئین وی مصرف کردم و باشگاه هم میرفتم که حدود 3 کیلویی اضافه کردم.

من تا چند هفته پیش 65 کیلو بودم ولی یهو یه کاهش وزن داشتم و به 61 رسیدم ولی این هفته که باز خودمو وزن کردم دیدم 59 شدم. و به نظر باید یه مکمل مصرف کنم. الان به باشگاه هم دسترسی

ندارم و نمیتونم باشگاه برم.

خب با این توضیحاتی که دادم میخوام یه مکمل بگیرم گفتم پیشنهاد دوستان رو هم بدونم.

ممنون
    3 کاربر پسندیده اند: aligator,™@я€z,mahdi3000

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : مشاوره برای خرید مکمل برای افزایش وزن

نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من به دلیل مشکل گوارشی که دارم نمیتونم غذا با حجم زیاد مصرف کنم و پیش دکتر تغذیه هم که رفتم گفت باید مکمل مصرف کنی تا جبران بشه.ولی متاسفانه بهم گین آپ رو معرفی کرد که با پرس

و جوهایی که کردم دیدم مکمل جالبی نیست.

یه مدت یه نوع پروتئین وی مصرف کردم و باشگاه هم میرفتم که حدود 3 کیلویی اضافه کردم.

من تا چند هفته پیش 65 کیلو بودم ولی یهو یه کاهش وزن داشتم و به 61 رسیدم ولی این هفته که باز خودمو وزن کردم دیدم 59 شدم. و به نظر باید یه مکمل مصرف کنم. الان به باشگاه هم دسترسی

ندارم و نمیتونم باشگاه برم.

خب با این توضیحاتی که دادم میخوام یه مکمل بگیرم گفتم پیشنهاد دوستان رو هم بدونم.

ممنون
    سلام ، ندیده بودم پست رو ممنون که یادآوری کردی
    شما باید با دقت بیشتری انتخاب مکمل داشته باشی علی جان بخاطر مشکلی که خودت اشاره کردی

دقیق بگو که مشکل گوارشیت چی هست یکسری از مکملهایی که برای شرایط شما خوبه مثل همین پروتئین وی یا گین اپ و ... خودشون باعث افت و خیزهای گوارشی میشن
    باید اول ذائقه خودت رو بشناسی و هدفمند انتخاب کنی
    اما پیشنهاد من برای تحقیق که بینی نسبت به شرایطت چطوره کربوکمپلکس هست

ورزش هم حتما نیاز به باشگاه نداره ، شما با یک میله که بشه بهش بارفیکس بری و شنا سوئدی روی زمین مسطح و .... خیلی کارها میتونی انجام بدی
    فقط مزیت باشگاه این هست که وقتی وارد میشی مکلفی (به قول معروف) به ورزش کردن

کاهش وزنی هم که بهش اشاره کردی غیر طبیعی هست به این شدت ، یا ترازوها با هم فرق داشته و خطا داده یا لباس .... و یا مقدار زیادی آب از دست دادی

من همیشه توصیه کردم و میکنم در مصرف آب افراط کنید هیچ ضرری جز دستشویی رفتن ( با معذرت) چند بار بیشتر برای شما نداره اما در عوض فواید بی شماری داره و برای سلامتی خیلی مفیده

من زمانی که جدی تر ورزش میکردم در حین تمرین ، خونه و ... بطری آب دسترسم بود و مرتب آب میخوردم الان کمتر شده اما باز هم نسبت به یک آدم معمولی بیشتر آب میخورم اینطور بهت بگم که بعد از هر وعده غذایی اگر 3 لیوان آب نخورم اصلا اون غذا بهم نمیچسبه

پس این رو هیچوقت فراموش نکن زیاد آب بخور ، سالم باش
    اگر بخوام فواید آب خوردن زیاد (نه در حد ترکیدن هاااا) رو بگم یک روز طول میکشه اما از ساده ترینهاش حفظ تعادل الکترولیتها در خون ، تنظیم فشار خون ، تنظیم غلظت خون و مقدار هموگلوبین و گلبول قرمز (تو این زمینه که دیگه خودت استاد کاری) ووووو برای شما هم که مشکل گوارشی داری خیلی خوب و مفید و دستگاه گوارش رو تشویق به فعالیت منظم میکنه
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,™@я€z,mahdi3000,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام ممنون حامد جان

والا اگه اسم بیماری رو بخای بهش میگن ibs که اصلا حساب کتاب حالیش نمیشه و در حال حاضر هم درمان خاصی نداره. با بیمار های زیادی مثل خودم رابطه داشتم که

هرکدوم علائم خاصی داشتن ولی چیزی که بین همه مشترکه اینه که در صورت قرار گرفتن در شرایط استرس زا روده تحریک میشه و درد های شدیدی داره و ... ولی من در پرایط

دیگه ای هم این درد ها به سراغم میاد که بسیار بسیار دردش بیشتره و اونم وقتیه که غذارو مقدار کمی تند بخورم و یا اینکه حجم غذا زیاد باشه. الان تقریبا چندین ساله که غذا

رو خیلی کم حجم میخورم .مثلا برنج باشه زیاد بخورم اندازه یه کف دست و شام هم فقط مقداری خرما + شیر و پودر سنجد + عسل یا شیره انگور ( فرمولو داری؟؟؟ اینو در اثر

تحقیقات بسیار به دست اوردم ) . واسه همینکه نمیتونم غذا با حجم زیاد بخورم دنبال مکمل هستم. اگه میشه یکم اطلاعات در مورد این کربوکومپلکس واسم بذار (از کجا تهیه

میشه + قیمت + وزنش و... )

این کاهش وزن رو هم داشتم حامد جان با یک ترازو هم وزن کردم. البته دلیلش بیشتر همین دوری از خونه و غذای نامناسب و یه سری مشکلاتی بود که چند وقت پیش برام

پیش اومد که از نظر عصبی فشار وحشتناکی روم بود.

هههیی کجایی جوونیی؟ چه روزایی بود روزایی که داش علی روی شیاپجانگ کری میخوند !!!

ببخشید زیاد شد.

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

اصلا چیز خاصی نیست خودت میتونی کنترلش کنی فقط با اراده ، ورزش و تغذیه مناسب
    قیمت که میدونی وضعیت چطوره و اصلا نمیشه اظهار نظر کرد
    ترومس شرکت bsn هم با این تفاسیری که گفتی میتونه خوب باشه
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,علی بختیاری

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

ممنون حامد جان

وقتی ورزش میکنم و خسته میشم کلا حس میکنم بدتر میشم.

دارم یه سری تحقیقات هم انجام میدم ولی نکته جالبی که بهش رسیدم تاثیر مثبت نوشابه روی این بیماریه.

یعنی قیمت بالا پایین میشه ؟؟؟ حدود این دوتایی که میگی رو میشه بگی و اینکه چطور قابل تهیه هستن ؟؟؟

بعد دلیل اینکه این دو مورد رو توصیه کردی چی هستش ؟؟؟ چه مزیتی دارن ؟؟

ببخشید اذیتت میکنم.ممنون
    پسندیده : ™@я€z

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

من مواردی از این بیماری دیدم علی جان ، تقریبا شایع هست
    و دلیلش هم تغذیه نا مناسب به همراه استرسه ، همونطور که میدونی برای کنترل یک بیماری اولین قدم حذف کردن عوامل بیماری هست من هم چند وقتی سوئ هاضمه داشتم و اذیتم میکرد که منشائش عصبی بود و گفتم که درستش میکنم وقتی توی خونه اینطور میگفتم که خودم درستش میکنم ، میگفتن بابا بیا برو دکتر غد بازی در نیار
    اما واقعا درستش کردم ، یعنی اینطور بهت بگم علی یک وقت از روز میشد در اثر سوئ هاضمه فکر میکنردم الان یه تیکه اجر توی شکممه و دقیقا صبح زود از سوزش بسیار شدید معده از خواب میپریدم و علاجی نداشتم که تا یخچال خودم رو سینه خیز برسونم
    اما قابل کنترل هست ، من با منظم کردن مایعات و خوردن آب و همینطور بهتر جویدن غذا و با حوصله خوردن و از همه مهمتر با ترک نوشابه و همراه اینها با ورزش کردن این مشکل رو پشت سر گذاشتم

شما هم بزرگش نکن برای خودت
    اول از همه دلیلش رو بگم بهت که چرا با نوشابه بهتری ، معده شما تنبل شده برای ترشح اسیدها و آنزمیهای لازم برای هضم اولیه غذا و نوشابه داره توی این کار کمک میکنه با جرئت بذارش کنار و بزن توی سر معده و بگو که از کمک خبری نیست خودت باید کارت رو انجام بدی
    بعد هم وعده های غذایی رو سبک کن و تعداد رو زیادتر و بسیار با حوصله و با آرامش غذا بخور
    هله هوله و غذای آماده رو هم بذار کنار ؛ بعد از وعده غذایی تا نیم ساعت آب نخور و بعد از اون حتما آب بخور
    صبح اول وقت که بیداری میشی چند جرئه آب بخور و یک ربع بعد حتما صبحانه بخور ، هیچوقت صبحانه رو حذف نکن
    سعی کن گوشت قرمز رو کم بخوری فعلا و از گوشت سفید استفاده کنی
    معجونی که درست میکنی برای شب خوبه اما سنگینه
    سعی کن از سبزیجات و سالاد حتما استفاده کنی روزانه و همینطور میوه رو فراموش نکن

شما اینها رو رعایت کن خوب نشدی طبابت رو میبوسم میگذارم کنار
    نیاز به مکمل نخواهی داشت فعلا ، قدرت اراده رو دست کم نگیر

ولی واقعا 98% جامعه پزشکی ما بی سواد به تمام معنی هستند یک جریان رو برات تعریف کنم حالا که انگشتام گرم شده
    دایی دارم که حدودا 50 و خورده ای سن داره ژینکوماستی شده بود و از اینجا کوبید و رفت یزد دکتر متخصص غدد ، قبلش هم آزمایشهاش رو دیده بودم سطح تستسترونش پایین اومده بود گفتم نرو این همه راه رو بهت میگم چیکار باید باکنی که خوب شی کوبید و رفت
    اونجا جناب دکتر با کلی کبکبه و دبدبه برای تستسترون پروپیونات تجویز کرده بود
    در صورتی که تجویز درست hcg بود برای این مورد و رعایت رژیم غذایی

انگشتام درد گرفت اینقدر تایپ کردم وای بحالت عمل نکنی و خوب نشی
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,علی بختیاری

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

من شرمنده انگشتاتم. بده ماساژ بدم.

حامد من الان 5 ساله که با این بی معرفت درگیرم و نمیدونی که چ بلاها این دکترت به سرم اوردن و چ دردها که نکشیدم. اخرش هم یکی از پزشک ها گفتش الکی خودت اذیت نکن درست نمیشه فقط باید باهاش

کنار بیای.

من کلا با سبزیجات مشکل دارم و کاهو و کلم کلا تعصیله و قرمه سبزی که دیوانش بودم رو هر وقت میخورم تا چند روز گریپاچم.

صبحانه فقط کافیه یه تیکه نون بخورم دیگه فااااتحه.ولی اگه بعد از دو سه ساعت بعد بیدار شدن بخورم بهتر کنار میام.

چیپس پفک سوسیس کالباس و.. سالهاست که تعطیله و نوشا به رو هم اخیرا متوجه تاثیر مثبتش شدم.

حامد اب ناشتا باعث درد مفاصل میشه.تست شده این قضیه.

خداییش اگه دکتر میشدی چی میشد هااا. جدی گفتم اینو شوخی نبود.

کلا مث اینکه از داستان مکمل دور شدیم. به نظر خودم که در حال حاضر با این کاهش وزن تقریبا 6 کیلویی نیاز به مکمل دارم حالا بازم هرچی شما بگی.حدود قیمتو نگفتا حامد.یهو دیدی کلا بی خیال اضافه وزن

شدم
    پسندیده : ™@я€z

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع