مشاوره تغذیه برای شروع دوره افزایش وزن - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 14 , از مجموع 15
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

پاسخ : مشاوره تغذیه برای شروع دوره افزایش وزن

سلام و خیلی ممنون از احسان و حامد عزیز که بحث جالبی کردن و منم چیزای جالبی یاد گرفتم.

امروز بعد از وعده ناهارم بدجور حالم بد شد و دردم شروع شد که جیگرمو خون کرد و فشارم افتاد و بدنم سست و بی رمق شد. دیگه اصلا حس تمرینم نبود.حس میکردم اگه تمرین کنم شاید ضرر هم داشته باشه چون دیگه انرژی در دسترس بدنم نبود. امروز و فردارو به بدنم استراحت میدم و بعدش باز شروع میکنم.ان شاا.. لوازمم که گرفتم جدی تر انجام میدم تمریناتو.

خب پس یعنی همین روشی که انجام میدم + کشمش و مغز ها و انجیر رو بزنم به بدن ؟؟؟

یعنی در حین تمرین هیچی نباید خورده بشه؟؟؟ فقط آب کافیه ؟؟؟

یه سوال هم برام پیش اومده. توی اون مقاله گفته شده بود حتی 10 دقیقه هم بعد از تمرین صبر نکنید و حتی دارین نفس نفس میزنید شروع کنید به خوردن تا منابع انرژی جایگزین بشن ولی در معرفی یه سری

ترکیبات برای وعده بعد از تمرین شیر رو گنجونده بود که هضو و جذب خیلی دیری داره. این قضیش چیه؟؟؟

ممنون

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

سلام علی جان،
    من واست یه چیزی بگم که حسابی بهت روحیه بدم،
    من تقریبا سال اول لیسانس با 178 قد، 53 کیلو بودم! با اینکه غذا خوردنم بد نبود و همیشه گشنه بودم ولی واقعا بدن ضعیفی داشتم. کافی بود مثلا یه روز نسبتا سخت داشته باشم. حسابی کمبود وزن منو اذیت میکرد و حتی تو اعتماد به نفسم هم تاثیر میذاشت. تا اینکه یکدفعه متحول شدم و ظرف یک سال به 70 رسوندم 17 کیلو در یکسال. بدون هیچگونه مکمل ، فقط با ورزش مداوم بدن سازی. نمیخوام بگم همش ماهیچه بود و خشک کار کردم. شکم هم آوردم کمی. ولی یه جورایی مدیونم به ورزش و در بدترین حالت هم ولش نمیکنم. خواستم بگم واسه ماهایی که لاغر هستیم، تنها راه ورزش هست که این مواد غذایی تبدیل به ماهیچه بشه و از طرفی اشتهامون بالاتر بره. من اوایل چون عادت به غذای زیاد نداشتم، حالت تهوع داشتم و شد حتی چند بار بالا بیارم ..ولی آروم آروم معده جا باز کرد و ...
    خواستم بگم ورزش بدنسازی و اصولی رو در کنار یک ورزش دیگه کنار نذار. ماها هرچه قدر هم غذا بخوریم چاق نمیشیم مگر با ورزش.
    پسندیده : علی بختیاری

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام

خیلی ممنون امیر عزیز

اره دقیقا منم به همین نتیجه رسیدم.من چندین ساله که با بیماریم درگیرم و کاهش وزن های زیادی رو داشتم و تکواندو رو هم دیگه به دلایلی کنار گذاشتم که یکی از دلایلش

هم بیماریم بود. ولی بعدش دیدم که خیلی اوضام خرابه و بدن سازی رو شروع کردم .یه باشگاه سر کوچمون بود که وقتی تکواندو کار میکردم برای عضلات پام میرفتم اونجا و چند

بار مربیش بهم گفت بیا جدی کار کن بدن خوبی داری.

من با اینکه خیلی ناشی بودم توی بدن سازی و مربی درستی هم بالا سرم نبود پیشرفت خوبی داشتم و تقریبا 5 کیلو تونستم زیاد کنم.البته یه پروتئین وی هم مصرف کردم که

از داروخونه گرفته بودم که بعدا فهمیدم چیز مالی نبوده. در اون زمان واقعا تاثیرش رو توی بدنم احساس میکردم و سر سیه و دست هام عجیب بزرگ شده بود و مربیه چند بار بهم

پیشنهاد داد تا دوره ای با یه مکمل قوی شروع کنم که زیاد تمایل نداشتم.

اما متاسفانه مشکلاتم خیلی زیاد بود و دیگه باشگاه نرفتم ولی وزنم ثابت موند تا همین چند وقته که یه کاهش وزن شدید داشتم و با توجه به وقتیکه دارم میخوام دوباره شروع

کنم و به امید خدا یکم از این اوضاع در بیام.

ببخشید خیلی زیاد شد.
    پسندیده : DarKfish

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام دوستان

الان دو روزه که تمرینمو با برنامه جدیدی که حامد بهم داده شروع کردم و خیلی بهم میچسبه تمرین و تازه تمرین عرقمو در میاره و از اون حالت بی نظمیش درومده.و البته همینکه یه تنوعی ایجاد شد توی تمرینام خودش یه عامل تحریک کننده بود.

الان یه مشکلی دارم و اونم اینکه بعد از تمرین خیلی بدنم شل و سست میشه و احساس میکنم دیگه نمیتونم کاری انجام بدم و دراز میکشم و انگار خوابم میگیره.الان تغذیم اینجوریه::

صبح ساعتای 10 صبحانه ( دیگه بستگی داره بعضی روزا پنیرو اینا و بعضی روزا خامه و مربا و کره و...)

ظهر ساعتای 2 نصف ناهارمو میخورم سعی میکنم با نون بخورم و بعد از تمرین هم بقیه ناهارمو میخورم که میشه تقریبا ساعتای 4.30 تا5

نزدیک ساعتای 7 هم یه سیب زمینی اب پز میخورم اینم سعی میکنم با نون بخورم.

اخر شب قبل از خواب هم یه لیوان شیر میخورم.

ممنون

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

خوبه علی جان
    فعلا با همین برنامه پیش برو و فقط اجازه نده احساس گرسنگی کنی ، بدت بهت اعلام میکنه که کی نیاز بیشتر به مواد غذایی داری

یک تغییری میدم در روش که حتما اعمال کن البته امیدوارم با تخم مرغ آب پر مشکلی نداشته باشی

تصف نهار رو که ساعت 2 میخوری نصف بعدی رو ساعت 4 بخور و ساعت 5 تمرین رو شروع کن ، بین دو وعده نهارت حتما چرت نیمروزی داشته باش
    و بعد از تمرین همراه سیب زمین آبپز ، 2 تا تخم مرغ آب پز کامل هم بخور

ببینم چند وقت دیگه دور بازو زده بالا پیراهن جدید مجبور بشی بخری هاااا
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

ممنون حامد جان.

والا زیاد با تخم مرغ جور نیستم ولی تموم سعیمو میکنم که بخورم.

حامد همین الانم تغییر رو کامل توی سر سینه و سرشونه و مخصوصا عضلات کول و اطرافش احساس میکنم.حیف نمیشه عکس بگیرم واست بفرستم.هرچی سعی کردم نشد.کاش همون اول یه عکس میگرفتم تا تغیراتو متوجه بشیم.

واسه مکمل هم یه چیزی هست که تو بخش خودش میگم.

بازم ممنون

7. بالای صفحه | پست شماره : 14

کاربر تاثیرگذار
    نام
    الیاس خداپرست
    شغل
    دانشجوی پرستاری
    محل اقامت
    مشهد
    شماره عضویت
    125
    میانگین ارسال
    0.09
    پسند داده
    1,297
    پسند گرفته
    1,252
    امتیاز کاربری
    2013

سلام دوستان
    من دو روز دارم میرم باشگاه و چون قبلا هم ورزش می کردم و باشگاه رفته بودم فک میکنم از هفته اینده یا همین روزا دیگه بتونم با یک برنامه تمرینات رو شروع کنم
    قدم 188 و وزنم 60، باید خیلی وزن اضافه کنم، حدود 20 کیلو
    برای رژیم غذایی از این برنامه استفاده بکنم ؟

هیچ وقت مغرور نشو برگ درختان زمانی می ریزند که فکر می کنند طلایی شدن....
    گلخانه ی من
    عکس های من

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع