راهنمایی برای ارسال اتوماتیک ایمیل
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 9
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

راهنمایی برای ارسال اتوماتیک ایمیل

سلام دوستان،
    برای پردازش یک سری داده، سروری هست که با زدن یک سری روابط و لینک سازی فایل مشاهدات، براتون خروجی ایمیل میکنه.
    از اونجا که داده هام خیلی زیاده و 5 تا 5 تا فقط میتونه سرور پردازش کنه، مجبورم دستی اینکارو بکنم.
    واسه همین فکر کنید 13 تا ایستگاه دائمی GPS تو آلمان واسه دو سال داده، چقدر طول میکشه...
    حالا از دوستان میخوام اگر برنامه ای هست که بشه به صورت schedule شده ایمیل بفرسته رو معرفی کنید. یعنی خودش هز چند دقیقه اینکارو بکنه.
    سپاسگزارم
    پسندیده : ™@я€z

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

کاربر پیشکسوت
    نام
    رضا
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    213
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    5,968
    پسند گرفته
    2,834
    امتیاز کاربری
    4635

پاسخ : راهنمایی برای ارسال اتوماتیک ایمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط DarKfish نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای پردازش یک سری داده، سروری هست که با زدن یک سری روابط و لینک سازی فایل مشاهدات، براتون خروجی ایمیل میکنه.
    از اونجا که داده هام خیلی زیاده و 5 تا 5 تا فقط میتونه سرور پردازش کنه، مجبورم دستی اینکارو بکنم.
    واسه همین فکر کنید 13 تا ایستگاه دائمی GPS تو آلمان واسه دو سال داده، چقدر طول میکشه...
    حالا از دوستان میخوام اگر برنامه ای هست که بشه به صورت schedule شده ایمیل بفرسته رو معرفی کنید. یعنی خودش هز چند دقیقه اینکارو بکنه.
    سپاسگزارم
    سلام امیر حسین جان
    خوب اگر روی سرور شما کنترل پنل دایرکت ادمین یا سی پنل هست
    فکر کنم بتوانید از کرانجاب استفاده نمایید.
    ویرایش توسط ™@я€z : ۱۳۹۲-۰۳-۱۹ در ساعت 16:56
    3 کاربر پسندیده اند: DarKfish,Rezaei,علی بختیاری
    نفس های آخر :
    اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم .
    من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ، کافي است دکمه پيراهن پريروزم را باز کني تا پاره پاره هاي عريان عصر هزار پروانه را به سوگ بنشيني.
    خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
    غمگین و تنها ...
    از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
    و آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
    که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
    که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

اهدای عضو اهدای زندگی
    -------------------------------------

<< بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

نقل قول نوشته اصلی توسط ™@я€z نمایش پست ها
    سلام امیر حسین جان
    خوب اگر روی سرور شما کنترل پنل دایرکت ادمین یا سی پنل هست
    فکر کنم بتوانید از کرانجاب استفاده نمایید.
    سلام عزیز، نه سرور تو NASA است. من فقط از PC میتونم استفاده کنم.
    یعنی مثلا تو gmail میام به ایمیل اون سرور، یه دستوری میفرستم و بعد برام خروجی میده.
    ولی 5 تا دستور (مشاهده) بیشتر دریافت نمیکنه.
    یه چیزی مثل outlook ولی اتوماتیک میخوام (حالا نمیدونم outlook این قابلیت رو داره یا نه، چون یکم کارام فشرده هست اصلا وقت سرچ و اینارو ندارم)
    ممنون از توجهت
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,علی بختیاری

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

دقیقا همینطوره که گفتی ، تنها راه این کار استفاده از نرم افزار های مدیریت ایمیل مثل اتلوک هست که من هم تجربه چندانی ندارم ازشون
    بگرد دنبال یک نرم افزار مدیریت ایمیل که ارسال زمانبندی یا هوشمند داشته باشه
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,™@я€z,DarKfish,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

دوستان تونستم تو MATLAB کدشو پیدا کنم،
    کافیه تو ورودی تابع، ایمیل طرف، عنوان و متن رو به هرجا که میخواین بفرستین،
    داخل تابع هم ایمیل و پسورد رو قرار میدین، کافیه این تابع رو تو یک حلقه قرار بدین و هرچقدر میخواین ایمیل بزنین:
    کد:
    function send_mail_message(id,subject,message,attachment) %% SEND_MAIL_MESSAGE send email to gmail once calculation is done % Example % send_mail_message('its.neeraj','Simulation finished','This is the message area','results.doc') % Pradyumna % June 2008 %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %Your gmail ID and password %(from which email ID you would like to send the mail) mail = 'yourid@gmail.com'; %Your GMail email address password = 'pass'; %Your GMail password %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% if nargin == 1 message = subject; subject = ''; elseif nargin == 2 message = ''; attachment = ''; elseif nargin == 3 attachment = ''; end % Send Mail ID emailto = strcat(id,'@gmail.com'); %% Set up Gmail SMTP service. % Then this code will set up the preferences properly: setpref('Internet','E_mail',mail); setpref('Internet','SMTP_Server','smtp.gmail.com'); setpref('Internet','SMTP_Username',mail); setpref('Internet','SMTP_Password',password); % Gmail server. props = java.lang.System.getProperties; props.setProperty('mail.smtp.auth','true'); props.setProperty('mail.smtp.socketFactory.class', 'javax.net.ssl.SSLSocketFactory'); props.setProperty('mail.smtp.socketFactory.port','465'); %% Send the email if strcmp(mail,'GmailId@gmail.com') disp('Please provide your own gmail.') disp('You can do that by modifying the first two lines of the code') disp('after the comments.') end sendmail(emailto,subject,message) end
    5 کاربر پسندیده اند: aligator,amir2012,™@я€z,HEAVENLY,علی بختیاری

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

این کد سورس smtp با استفاده از گوگل هست که متاسفانه چند وقتی هس پورت 465 و 578 بسته هستند و عملا کار نمیکنه دیگه

اگر به نتیجه رسیدی و عملا کار کرد بهم اطلاع بده که برای تنظیمات سرور اعمالش کنم
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    این کد سورس smtp با استفاده از گوگل هست که متاسفانه چند وقتی هس پورت 465 و 578 بسته هستند و عملا کار نمیکنه دیگه

اگر به نتیجه رسیدی و عملا کار کرد بهم اطلاع بده که برای تنظیمات سرور اعمالش کنم
    امروز استفاده کردم تو MATLAB و بدون هیچ وقفه ای ، تقریبا هزارتا ایمیل فرستادم و خروجی هارو الان دارم دانلود میکنم.
    البته اون تیکه ی SMTP واسه جاوا هست که روی MATLAB هم نصبه، ولی اصل تابع sendmail هست که یکی از تابع های خود MATLAB هست و ورودی اولش ایمیل طرف، ورودی دوم عنوان، ورودی سوم متن و البته ورودی چهارم که من پاک کردم، فایل واسه attachment هست که آدرس میدی مثلا : c:\data\1.doc
    2 کاربر پسندیده اند: Rezaei,علی بختیاری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع