مشارکت خرید فلاور وارداتی
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 20
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

مشارکت خرید فلاور وارداتی

سلام و درود بر همه امروزی ها عزیز

برای سالن خودم قصد دارم تعدادی فلاور از طریق وارد کنند از تایلند سفارش بدم و به دلیل اینکه به تنهایی تعدادی که در یک باکس فلاور موجود هست برام خیلی زیاده گفتم اینجا اعلام کنم و دوستانی که فلاور دوست هستند از این فرصت استفاده کنند و بتونن با هزینه مناسب فلاور یا فلاورهای دلخواه خودشون رو داشته باشند

قیمتها به این شکل هست

هر باکس شامل 60 فلاور 3-4 اینجی هست
    فلاورهای گرید a حدود 55 تومن
    فلاورهای گرید +a حدود 120 تومن
    فلاورهای گرید ++a حدود 190 تومن

و فلاورهای خاص هم با نمونه عکس قابل سفارش هست که قیمت رو به شکل تکی اعلام میکنند

روند کار به این صورت هست که هر کس مایل بود مبلغ مشارکت اعلام میکنه و هر زمان سفارش پر شد و فاکتور بسته شد پولش رو به حساب میریزه

بعد از رسیدن بار دست من بخاطر اینکه طبعا همه ماهی ها کاملا هم سطح نیستند گرید بندی میکنیم ماهی ها رو و قیمت میگذاریم روی هر ماهی که حقی از کسی ضایع نشه

هر باکس رو به سه گرید تقسیم میکنیم و قیمت تقسیم میشه ، گریدهای پایینتر قیمت مناسبتر و گریدهای بالاتر ..... به عنوان مثال ماهی که خالهای کاملتری داره و رنگ و هد بهتری نشون داده بعد از خالی شد قیمتش میشه 60 و ماهی ضعیفتر 45 و از همه ماهی ها با تعیین گرید و قیمت عکس گذاشته خواهد شد

- اولویت انتخاب با کسانی هست که مبلغ مشارکت بالاتری داشتند
    - ماهی انتخاب شده از لیست حذف میشه
    - همه ماهی ها با قرنطینه کامل بعد از 1 هفته برای صاحب اصلی و با تضمین سلامت ارسال خواهند شد
    - شخصا برای انتخاب ماهی مناسب به همه کسانی که مشارکت کردند مشاوره خواهم داد

فکر میکنم این روند سفارش و انتخاب ماهی منصفانه ترین حالتی باشه که میشه فلاور تهیه کرد البته همه چیز به نظر کاربران و سطح مشارکت بستگی داره

نظرات و پیشنهادات خودتون رو در همین تاپیک ارسال کنید

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

پاسخ : مشارکت خرید فلاور وارداتی

ممنونم اقای رضایی میشه ازنمونه های خاص که میتونید بیارید عکس بذارید؟؟+قیمت وسایزممنونم
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    ممنونم اقای رضایی میشه ازنمونه های خاص که میتونید بیارید عکس بذارید؟؟+قیمت وسایزممنونم
    در حال مکاتبه با فاروم تایلند هستم که نمونه عکسها رو بفرستند
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,SAEED.GALAXY

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

این نکته رو اضافه کنم فلاوری که توی این بار به اسم فلاور گرید آ هست همین الان در نواب بالای 90 تومن قیمت میدن و نمونه عکسهاشون رو به وفور روی نت دیدید
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,SAEED.GALAXY

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام

واقعا عالیه.با این قیمتا و این کیفیت.مدتی توی بازار ماهی بودم ولی خیلی کم پیش میاد از این فرصتا.

یه سوال:: بعد اگه کسی مثلا یک یا دو فلاور بخواد چه جوری ارسال میشه؟؟؟ همون یکی دوتا تو یه باکس میخوره و برای طرف ارسال میشه؟؟؟ هزینه ارسال هم که مصلما به عهده صاحب فلاوره ولی هزینه ارسال به ایران چطور؟؟؟؟ تقسیم میشه روی ماهی ها؟؟؟ این فارم فقط فلاور کار میکنه؟؟؟

ممنون
    پسندیده : ™@я€z

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    سلام

واقعا عالیه.با این قیمتا و این کیفیت.مدتی توی بازار ماهی بودم ولی خیلی کم پیش میاد از این فرصتا.

یه سوال:: بعد اگه کسی مثلا یک یا دو فلاور بخواد چه جوری ارسال میشه؟؟؟ همون یکی دوتا تو یه باکس میخوره و برای طرف ارسال میشه؟؟؟ هزینه ارسال هم که مصلما به عهده صاحب فلاوره ولی هزینه ارسال به ایران چطور؟؟؟؟ تقسیم میشه روی ماهی ها؟؟؟ این فارم فقط فلاور کار میکنه؟؟؟

ممنون
    سلام
    قیمتها برای تحویل ایران هست علی جان

کاملا حق با تو هست علی و در واقع من خودم که چند سال هست توی این کارم هنوز نتونستم اون فلاورهایی که توی ذهنم هست رو از فروشنده ها تهیه کنم توی این بارها حتما و 100% تک خالهایی هست که روش همیشگی وارداته و فرستنده بار برای جلب مشتری داخل بار میزنه که اونها رو هم من تو چین نمیکنم و صادقانه روی بار اینجا ارائه میدم اما همونطور که گفتم اولویت انتخاب با کسانی هست که سهم مشارکت بیشتری دارند.

واقعیت ماجرا به این شکل هست که من با وارد کننده ای که تهران کار میکنم صحبت کردم در زمینه این سفارش ، چون همیشه بار فلاور که میاد اگر سفارش خودت نباشه خوبهاش رو توی فرودگاه دست چین میکنند اما اگر باکس صاحب داشته باشه دست نخورده میمونه
    در زمینه گرید بندی و .... با طرف حسابمون صحبت کردم که خودش محبت کرد و ایمیل فاروم تایلند رو بهم داد و گفت که برای سریعتر پیش رفت کار خودم صحبت کنم برای نمونه بار و ... بعد از اوکی شدن همه چیز سفارش رو به وارد کنند میدم و اون از کانال و ارتباطی که داره بار رو وارد میکنه و تحویل میده
    این همون کاری هست که همه مغازه دارهایی که اسم خودشون رو وارد کننده گذاشتند انجام میدن اما اینجا که قرار نیست به هم دروغ بگیم داریم این بار رو به شکل مستقیم سفارش میدیم و با استفاده از واسطه شدن وارد کننده اصلی تحویل میگیریم
    آره علی جان ، فقط فلاور کار میکنند
    بله حتی الامکان باکس به اندازه تعداد سفارش تهیه و ماهی ها باکس میشه و بعد هم ارسال ، هزینه حمل رو هم که در مقصد گیرنده حساب میکنه ، هزینه باکس و ارسال تا ترمینال هم روی قیمت ماهی حساب میشه
    3 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,SAEED.GALAXY,علی بختیاری

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

اقای رضایی دوتا سوا میشه مثلا یه دونه فلاورهم سفارش داد؟؟
    بعد من متوجه نشدم مثلا شما یه عکس نشون من میدید من میگم اینو میخوام وهزینشم میدم همون یه دونه هم هست بعد وقتی وارد ایران میشه کسی که ده تا فلاور خریده میتونه فلاوری که مدنظر بنده بوده روبرداره؟
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع