مقاله اختصاصی آموزش ساخت فیلتر اسفنجی ارزان
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

آموزش ساخت فیلتر اسفنجی ارزان

سلام و درود بر همه امروزی ها

قصد دارم در این تاپیک یکسری آموزش ساخت از فیلترهای اسفنجی ارزان و کار امد رو قرار بدم که همه طرحهای خودم هستند و به مرور به اشتراک میگذارم
    البته این که میگم طرحهای خودم هستند منظور این هست که جایی به این روشهای ساخت ندیدم که انجام داده باشند البته نمونه های تجاری و کارخانه ای این طرحها یا چیزهایی که شباهت زیادی داشته باشه 100% وجود داره
    اما در این تاپیک قصد دارم با حداقل هزینه ممکنه آموزشهایی رو قرار بدم ، هزینه متوسط برای ساخت هر فیلتر حدود 1200 تومن در نظر گرفته شده و بدون نیاز به تجهیرات و ابزار خاصی امکان ساخت وجود داره ( البته ابزار عمومی لازم هست ) و این نکته رو هم ذکر کنم که حتما با وجود ابزار و امکانات بهتر میشه طرحهای کامل و کارامدتری رو درست کرد
    اما به دلیل اینکه خیلی از علاقمندان و استفاده کننده ها ابزار لازم از قبیل دریل ، اتوی لوله کشی و ... رو در اختیار ندارند تصمیم به احداث این تاپیک و آموزش روشهای ارزان و بدون نیاز به ابزار گرفتم که امیدوارم مورد استقبال و استفاده همه دوستان و کاربران عزیز واقع بشه
    و همینطور امیدوارم به این شکل نباشه که عده ای فقط خواننده و استفاده کننده محض باشند و برای استفاده از مطالب یوزر بسازند همه به اهمیت گفتگو و بحث در زمینه های ابتکاری واقف هستیم و هدف اصلی ما مفید بودن و اثر نیک به جای گذاشتن هست
    پس با هم باشیم

به زودی آموزشهای این تاپیک شروع خواهد شد و خواهش میکنم از ارسال پستهای سئوالی پرهیز کنید و سئوالات خودتون رو در تاپیکهای مشاوره مطرح نمایید
    در این تاپیک به ساختن طرحهای مختلف و مطرح کردن تجربیات استفاده از آنها خواهیم پرداخت

برای شروع و همگام بودن مواد زیر را تهیه نمایید

اسفنج استوانه ای ( از لوازم آکواریوم هست و مغازه ها موجود دارند ) قیمت حدود 900 تومان
    لوله برق کشی ( ترجیحا جنس سفید رنگ و با استقامت بیشتر)
    چند تیکه سرامیک ساختمانی
    چسب آکواریوم
    چسبانک بخاری
    تیغ اره
    یک چاقوی نوک تیز

بلافاصله بعد از اینکه اسفنجهای سفارش داده شده به دستم برسند در هفته جدید آموزشها رو شروع میکنم

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

کلمات کلیدی این موضوع