عکس های پیشتاز 150 علی بختیاری
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 18

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

عکس های پیشتاز 150 علی بختیاری

سلام بچه ها

امروز یه چنتا عکس از موتورم گرفتم گفتم بذارم .

این پیشتاز 150 سی سی هستش مدل 89 . البته من اخرای 89 گرفتمش حدود یک تومن برا من افتاد و الان قیمتش تو بازار زاهدان دو میلیونو دویست بود.

البته من یکی توی ظاهر موتور دست بردم و کله چراغ و راهنماها و روکش فرمونو بوقاشو تغییر دادم. یه گراره جولو هم براش عوض کردم که خیلی نرمتر شد موتور. اولی که گرفته بودمش خیلی شولو ول بود و صدا میداد و بعد از اچار کشی درست درمون و تغییر گراره و معار پلاکش صروصداش خیلی کم شد.

موتور خوبیه و ازش راضی هستم.ولی از نظر سرعت بیشتر از 100 نمیره.البتاه منم بیشترشو لازم ندارم چون همون یه بار که به 100 رسوندمش دیگه داشتم بلند میشدم از رو موتور.ولی زورش خیلی خوبه و حتی 5 نفر هم روش نشستیم خوب میکشید.

اون ترک عقبشم خیلی طرفدار داره.یکم سنگین و یوقور هست ولی برای نفر پشتی واقعا خوبه و راحته.(به قول مادربزرگم عیال واریه)

اینم عکساش:::

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

کلمات کلیدی این موضوع