دکوراسیون دست ساز Rezaei - صفحه 5
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29 تا 35 , از مجموع 58
  1. بالای صفحه | پست شماره : 29

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : دکوراسیون دست ساز حامد رضایی نژاد

نقل قول نوشته اصلی توسط NasHer نمایش پست ها
    جناب آقای رضایی نژاد
    سلام - درود و دست مریزاد
    رشته تحصیلیت چی بوده
    هنر طراحی همینه که از حداقل امکانات موجود بتونی زیباترین و کارآمد ترین کار رو در بیاری
    نرم افزار برش رو هم اگر معرفی کنی ممنون میشم اگر از smart cut استفتده میکنی در کمال ادب پیشنهاد من اینه که عوضش کنی چون با تجربه من پرت کارش بالاست GoNest بهتره
    طرح میزت هم قشنکه و اگر بتونی از شیشه و سنگ هم توش استفاده کنی به نظر شخصی من زیباتر هم میشه
    درود
    سلام آقا ناصر و ممنون
    از اسمارت کات و کات مستر استفاده میکنم البته نه با اعمتماد کامل و اینقدر دستکاری میکنم که حداقل پرتی رو داشته باشه از gonest تجربه ای ندارم میرم دنبالش ببینم چیه

من با اجازه شما شیمی کاربردی خوندم ( البته بهتره بگم خونده بودم چون الان چیزی دیگه توی حافظم نمونده از 78 که فارغ التحصیل شدم )

طرح رو نهایی کردم اما چون فضای کارگاه ندارم و برش رو باید توی حیاط انجام بدم آب و هوا مساعد نبوده و بارندگی این چند وقته مانع شده
    انشالله به نتیجه رسید عکسش رو توی همین تاپیک قرار میدم

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

2. بالای صفحه | پست شماره : 30

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

این عکسها رو فراموش کرده بودم به تاپیک اضافه کنم
    کابینتهایی که طراحی و ساختم
    مراحل ساخت هم در این تاپیک موجوده

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 31

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

واقعا توی این فضای محدود عالیه
    ی چندتا نکته میتونم بگم؟
    ی سری ام دی اف هست شبیه اجره منظور تیکه تیکه بودنشونه یا سنگ های تیکه ای مثل اجر نما که سنگهارو ازوسط نصف کردن اینا ب نظر من واسه پشت گاز بجای اون ورق ام دی اف ضخیم قشنگ تر میشه
    قیمت گاز رو پاز رو اپنی میتونید بذارید وزیرشو یدونه فر تعبیه کنید
    واون در الومینیومی رومیشه ازاین روکش سقف کاذب زد ک رنگش بشه شبیه دکور اینجوری شکیل تر میشه
    قسمت جلویی اپن رو میتونید بجای اینکه ی تیکه باشه سه تا ورق 16میل رو بردارید وروی ارتفاع هاش ی شیار بندازید وی نوار ام دی اف 3میل مثلا 3سانتی بکنید بینشون عین کشاب مثل عکس اخرنظرتون چیه؟
    ودوتا سوال
    اون قسمت روبروی گاز چیه که لوله گازهم داره
    واینکه اون لوله گازارو نمیتونید یجوری انکادر کنید حیف دکورتونه خراب کردتش
    ویرایش توسط masih : ۱۳۹۲-۱۱-۱۵ در ساعت 17:10
    4 کاربر پسندیده اند: b.pakray,花 羅 漢,Rezaei,علی بختیاری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 32

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پپیشنهاداتت خوبه مسیج جان اما یکسری معذوریتها بود از جمله هزینه که بالا نره
    این کابینها رو با حدود 2 میلیون تموم کردم که البته
    تیکه زیر هود رو اگر دقت کنی یک برآمدگی ستون زیرش هست که علاوه بر یکدست کردن دکور به دلیل 16 میل بودن نقش نگهدارنده هود رو هم ایفا میکنه دیوار پوشی که گقتی فقط میشه به عنوان پوشش ازش استفاده کرد

در آلومینیوم هم بخاطر تامین نور آشپزخونه در روز متاسفانه امکان کاور کردنش نبود

همونطور که میبینی آشپزخونه بسیار کوچیک و جم و جوره کابینتکاری که برای نظر دادن امده بود گفته بود دو طرفه نمیشه اینجا رو کار کرد 2.6*3 هست فضای موجود

اون قسمت روبروی گاز هم لوله گاز پکیج هست که بخاطر بهم خوردن اندازه ها نمیشد داخل کمد پکیج قرار بگیره و اگر اینکار رو میکردم کشوها از کار حذف میشد و به دلیل کم بودن فضا کار عاقلانه ای نبود
    7 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,b.pakray,DarKfish,花 羅 漢,masih,NasHer,Nili

5. بالای صفحه | پست شماره : 33

کاربر سایت
    نام
    ناصر هروی
    شغل
    دکوراسیون داخلی
    محل اقامت
    سمنان
    شماره عضویت
    611
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    592
    پسند گرفته
    220
    امتیاز کاربری
    418

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    پپیشنهاداتت خوبه مسیج جان اما یکسری معذوریتها بود از جمله هزینه که بالا نره
    این کابینها رو با حدود 2 میلیون تموم کردم که البته
    تیکه زیر هود رو اگر دقت کنی یک برآمدگی ستون زیرش هست که علاوه بر یکدست کردن دکور به دلیل 16 میل بودن نقش نگهدارنده هود رو هم ایفا میکنه دیوار پوشی که گقتی فقط میشه به عنوان پوشش ازش استفاده کرد

در آلومینیوم هم بخاطر تامین نور آشپزخونه در روز متاسفانه امکان کاور کردنش نبود

همونطور که میبینی آشپزخونه بسیار کوچیک و جم و جوره کابینتکاری که برای نظر دادن امده بود گفته بود دو طرفه نمیشه اینجا رو کار کرد 2.6*3 هست فضای موجود

اون قسمت روبروی گاز هم لوله گاز پکیج هست که بخاطر بهم خوردن اندازه ها نمیشد داخل کمد پکیج قرار بگیره و اگر اینکار رو میکردم کشوها از کار حذف میشد و به دلیل کم بودن فضا کار عاقلانه ای نبود
    سلام و درود
    جناب رضایی نژاد
    ما کابینت کارها به مشتریمون نگاه میکنیم و چیزی رو میگیم ولی عمدتا دنبال راحتتر انجام شدن کار و بالطبع زودتر به پول رسیدنیم:$$::[s:
    ولی در کل هر مکانی رو با هر ایعادی میشه کابینت کرد اونم با بالاترین فضای کاربردی و دکوری من خودم یک آشپزخونه 120*250 رو U کابینت کردم و تازه یه اپن دکوری هم براش ساختم اونم 15
    کارات تمیز و در حد عالیه اونم با این امکانات اولیه که داری البته ایراد فنی هم داره که با عرض معذرت میگم پوشوندن دیوار بین کابینتها با ام دی اف کار اشتباهیه مخصوصا بالای سینک و گاز البته اینجا چون گاز شما فرداره و حتما در شیشه ای مشکلی پیش نمیاد و بالای سینک به علت رطوبت چرا ام دی اف بخاطر رزینی که توش بکار رفته در مجاورت رطوبت یه کپک زرد میزنه که فوقالاده سمیه به این حرفها هم که میگن زد آبه گوش نکن فقط در حد حرفه در مجاورت حرارت هم شروع میکنه به متصاعد کردن گازی که اونم سمیه و وقتی حسابی گرم شد یکهو آتیش میگیره بازم ببخشید که فضولی کردم
    پیروز و سربلند باشی
    ویرایش توسط NasHer : ۱۳۹۲-۱۱-۱۶ در ساعت 15:20
    3 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,hesam,Rezaei

6. بالای صفحه | پست شماره : 34

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط NasHer نمایش پست ها
    سلام و درود
    جناب رضایی نژاد
    ما کابینت کارها به مشتریمون نگاه میکنیم و چیزی رو میگیم ولی عمدتا دنبال راحتتر انجام شدن کار و بالطبع زودتر به پول رسیدنیم:$$::[s:
    ولی در کل هر مکانی رو با هر ایعادی میشه کابینت کرد اونم با بالاترین فضای کاربردی و دکوری من خودم یک آشپزخونه 120*250 رو U کابینت کردم و تازه یه اپن دکوری هم براش ساختم اونم 15
    کارات تمیز و در حد عالیه اونم با این امکانات اولیه که داری البته ایراد فنی هم داره که با عرض معذرت میگم پوشوندن دیوار بین کابینتها با ام دی اف کار اشتباهیه مخصوصا بالای سینک و گاز البته اینجا چون گاز شما فرداره و حتما در شیشه ای مشکلی پیش نمیاد و بالای سینک به علت رطوبت چرا ام دی اف بخاطر رزینی که توش بکار رفته در مجاورت رطوبت یه کپک زرد میزنه که فوقالاده سمیه به این حرفها هم که میگن زد آبه گوش نکن فقط در حد حرفه در مجاورت حرارت هم شروع میکنه به متصاعد کردن گازی که اونم سمیه و وقتی حسابی گرم شد یکهو آتیش میگیره بازم ببخشید که فضولی کردم
    پیروز و سربلند باشی
    سلام اقا ناصر
    نه این چه حرفیه عزیز
    خیلی خوشحال میشم از تجربه شما و بقیه دوستان استفاده کنم

دقیقا همینطوره ؛ منظور این بود که کار کردن دوطرفه این ابعاد رو معمولا از زیر در میرن وگرنه کار که نشد نداره
    دیوار پوشهایی که بین کابینت زمینی و دیواری استفاده کردم 6 میل امریکاییست که واقعا کیفیت خوبی داره و مخصوص همینکاره
    برای منزل خودمون استفاده شده البته یک طرح دیگه و 4-5 ساله هیچ موردی نداشتیم ( البته اون موقع ابزار نداشتم و کابیت کار انجام داده برام ) 16 میلهای پاخور باد میکنه ؛ درهای کابینت ظرفشویی و ... هم همینطور ولی این لامصبا آخ نمیگن
    زیر آبگرمکن من نشتی داشت آب گرم میریخت و تا نشتی رو پیدا کردم و بر طرف کردم چند روزی طول کشید ( شایدم بیشتر ) گفتم دیوار کوبه باد میکنه ولی هیچیش نشد

خوشحال میشم بیشتر تبادل نظر داشته باشیم و از دیدن کارهای شما استفاده کنم
    3 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,H.rezaei,Nili

7. بالای صفحه | پست شماره : 35

کاربر سایت
    نام
    ناصر هروی
    شغل
    دکوراسیون داخلی
    محل اقامت
    سمنان
    شماره عضویت
    611
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    592
    پسند گرفته
    220
    امتیاز کاربری
    418

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    سلام اقا ناصر
    نه این چه حرفیه عزیز
    خیلی خوشحال میشم از تجربه شما و بقیه دوستان استفاده کنم

دقیقا همینطوره ؛ منظور این بود که کار کردن دوطرفه این ابعاد رو معمولا از زیر در میرن وگرنه کار که نشد نداره
    دیوار پوشهایی که بین کابینت زمینی و دیواری استفاده کردم 6 میل امریکاییست که واقعا کیفیت خوبی داره و مخصوص همینکاره
    برای منزل خودمون استفاده شده البته یک طرح دیگه و 4-5 ساله هیچ موردی نداشتیم ( البته اون موقع ابزار نداشتم و کابیت کار انجام داده برام ) 16 میلهای پاخور باد میکنه ؛ درهای کابینت ظرفشویی و ... هم همینطور ولی این لامصبا آخ نمیگن
    زیر آبگرمکن من نشتی داشت آب گرم میریخت و تا نشتی رو پیدا کردم و بر طرف کردم چند روزی طول کشید ( شایدم بیشتر ) گفتم دیوار کوبه باد میکنه ولی هیچیش نشد

خوشحال میشم بیشتر تبادل نظر داشته باشیم و از دیدن کارهای شما استفاده کنم
    حامد جان سلام
    دیوار پوشهات اگر آمریکائیه فرمایش شما کاملا درسته ولی اگر کانادایی بود میگفتم لاف زدی
    کارهای من هم واقعا دیدنی نیست چون همش جنبه تجاری داره و همون چیزهایی که در مورد خودم گفتم کاملا توش صادقه
    ولی اگر شما میفرمایید حتما بروی چشم تقدیم حضور میکنم ولی از همین حالا بگم در مقابل کارهای شما حرفی برای گفتن نداره
    موفق باشی
    درود
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Rezaei

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع