ژله تخم مرغی یا نیمرو
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کـاربر انجمن بانوان
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    31
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    16
    پسند گرفته
    115
    امتیاز کاربری
    162

ژله تخم مرغی یا نیمرو

1. مواد لازم : (این مواد حدود 11 بشقاب نیمرو بهم داد)ژله پرتقال : 1عددژله الوئه ورا : اعددبستنی وانیلی : 1عددآب : تو طرز تهیه توضیح دادم

2. طرز تهیه :اول میزاریم بستنی به دمای محیط برسه بعد نصف ژله پرتقال را با نصف لیوان اب جوش حل کرده (برای اینکه دانه های ژله کامل حل شود میتونید بزارید روی شعله گاز حل که شد بر دارید سپس میزارید تو دمای محیط خنک بشه بعد 2 قاشق غ بستنی وانیلی باهاش مخلوط کرده سپس قالب را چرب کرده و مقداری تو قالب بریزید (من قالبم پوست تخم مرغ گذاشتم قشنگ شستم و چرب کردم و ژله توش ریختم تا کامل ببندد همین جور از پالت تخم مرغیم میشه استفاده کرد و من استفاده کردم ولی عکس نگرفتم)بعد که کامل خودشو گرفت میاریم بیرون اول با یه چاقو دورشو ازاد میکنیم چون ته قالب چرب بود راحت جدا میشه بازم به یخچال منتقل میکنیم بعد ژله الوئه ورا را با یک لیوان اب جوش مخلوط کردم بعد نصف لیوان اب خنک مخلوط کرده (بزارید به دمای محیط برسه)در این هنگام بقیه بستنی وانیلی رو کامل باهاش مخلوط کردم که رنگ ژله سفید بشه بعد تو ظرف ریختم از قبل ته ظرفمو پلاستیک چسبوندم که بتونم راحت جداش کنم بعد ژله ها رو ریختم توش گذاشتم تو یخچال اولی که ژله تو یخچال میخواد شروع کنه به سفت شدن زرده های تخم مرغ را هر جا که دوست داشتم گذاشتم روی ژله سفید رنگم بعد گذاشتم کامل ببنده و سفت بشه بعد نامرتب برش زدم و گذاشتم تو ظرف مورد نظر

کلمات کلیدی این موضوع