مسابقات چربی سوزی و کاهش وزن
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

مسابقات چربی سوزی و کاهش وزن

نمی دونم دوستان تا چه اندازه از این برنامه استقبال کنند از 2-3 سال پیش که مصدومیت شدید شانه در حین تمرین برام پیش اومد از تمرینات فشرده فاصله گرفتم ، البته به شکل جسته و گریخته تمرین داشتم
    این نداشتن تمرین منظم برای بدنی که به تمرینات شدید و نیمه حرفه ای عادت داشت دردسر شد و باعث افزایش دور کمر و خارج شدن بدن از حالت آمادگی و فرم مطلوب شده

یکی دو ماهی هست که مصدومیتم به طور کامل برطرف شده و خدا رو شکر در حین تمرین دردی حس نمیکنم به همین دلیل تصمیم گرفتم با ممارست و تمرین به حالت امادگی بدنم رو برگردونم و چربی که در پهلوها و دور کمر مقداری جمع شده آب کنم

دوستانی که مایل هستند در این برنامه شرکت کنند اعلام امادگی کنند که با هم شروع کنیم

شروع جدی تمرینات بعد از ماه رمضان هست و تا پایان ماه رمضان برای رساندن بدن به امادگی نسبی جهت تحمل فشار تمرین تمرکز میکنیم

- مشاوره تمرینی و تغذیه در تاپیکهای مخصوص داده میشود و در این تاپیک صرفا اعضا دستاوردهای خودشون رو اعلام میکنند
    - برای شروع اطلاعات اولیه از قبیل وزن ، دور سرشانه ، دور سینه ، دور شکم ، دور ران ، دور بازو ( در حالت فیگور گرفته ) را ثبت میکنیم و سعی در غضله سازی نسبی به همراه کاهش وزن و دور کمر خواهیم داشت
    3 کاربر پسندیده اند: Amir Masood,elias.kh,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

پاسخ : مسابقات چربی سوزی و کاهش وزن

سلام حامد جان

انتظار حضور منو نداشتی نه؟؟؟؟ دیگه خودت میدونی که همیشه پایه ام.شما بگو وزن کم کن ما کم میکنیم.فقط احتمالا باید از تراکم استخونام کم کنم!!!!

خب یه کاری میکنیم .شما وزن کم کن ما زیاد میکنیم.اینجوری قضیه جور در میاد.

خب من اینجا متر گیر نیاوردم خودمو سانت کنم . رفتم زاهدان دقیقشو میگیرم میگم.فقط همینو داشته باشین.. وزن : 58 ( نخند اقا )

ممنون
    پسندیده : Rezaei

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    سلام حامد جان

انتظار حضور منو نداشتی نه؟؟؟؟ دیگه خودت میدونی که همیشه پایه ام.شما بگو وزن کم کن ما کم میکنیم.فقط احتمالا باید از تراکم استخونام کم کنم!!!!

خب یه کاری میکنیم .شما وزن کم کن ما زیاد میکنیم.اینجوری قضیه جور در میاد.

خب من اینجا متر گیر نیاوردم خودمو سانت کنم . رفتم زاهدان دقیقشو میگیرم میگم.فقط همینو داشته باشین.. وزن : 58 ( نخند اقا )

ممنون
    سلام علی جان
    بازم خودت ، بقیه که همه انگار رو فرم هستند ماشالله از دو متری این تاپیک هم رد نشدند

باشه علی جان بیا انشالله با هم این تاپیک رو میترکونیم من دور کمر رو کم میکنم و فرم بدنم رو بر میگردونم و شمام عضله بساز ، چطوره؟

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

عالیه داداش.من بعد از اون چند روز بیماری و کاهش شدید وزن بدجور حالم گرفته شد و تقریبا تمرین رو ول کردم فقط شنارو میرفتم روزانه.فقط منتظر یه جرقه بودم تا دوباره شروع کنم.

یه مطلب کوتاه بگم که خارج از لطف نیست اینجا :::

ما یه خدمه داریم تو ازمایشگاه که شکم داره در حد..... خلاصه ما همیشه به این حسودیمون میشه .از کنارش که رد میشیم دس میکشیم رو شکمش و بعد دستمونو میکشیم رو شکم خودمون که برکتش به ما هم برسه

حله داداش. فقط شما خودت استادی دیگه اساسی باید هوازی هم توی برنامت بگونجونی. منم سعی میکنم یکم که اومدم تو راه مکمل هارو جور کنم و بترکونم عضلاتو

خب حالا میخوای به چند برسی ؟؟ چند هستی؟؟؟ نگفتی مشخصاتوووو؟؟؟!!! دور بازو 120؟؟؟ اره؟؟؟ دور شونه 240؟؟؟ اره؟؟؟

فک کنم من بیام بالا و شمام بیای پاییشن بهم برسیم خوب باشه.نه؟؟؟ من 70 برسم خیلی خوبه.یعنیییییی 12 کیلو!!!! زیاده نه؟؟؟

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

اندازه ها رو دقیق نگرفتم علی جان ، دقیقا بعد از پایان ماه رمضون اندازه ها رو میگذارم و شروع میکنم به پیش بردن برنامه

اونقدرها هم که فکر میکنی خارج از فرم نیستم ، پهلو دارم و داخل لباس شکمم معلوم نمیشه
    به قول گفتنی میخوام سیکس پکش کنم
    پسندیده : علی بختیاری

کلمات کلیدی این موضوع