مشاوره ویژه تغذیه ی وکشت فیتو پلنکتون اب شور
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 56

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.14
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

تغذیه ی وکشت فیتو پلنکتون اب شور

سلام دوستان اگر جای مناسبیو انتخاب نکردم ببخشید واز مدیران عزیز خواهش میکنم منتقلش کنن اخه خیلی گشتم مناسب تر از اینجا جایی رو پیدا نکردم

مدتیه که دارم روی پرورش وتکثیر ارتمیا کار میکنم بنده بانمک معمولی بدون ید ب ازای هرلیتر یک قاشق غذاخوری نمک ارتمیارو هچ میکنم وبعد از چندروز اقدام ب اضافه کردن اب سبز یاهمون فیتو پلنکتون اب شیرین میکنم که تقریبا همه کموبیش از کشت وپرورشش(فیتو پلکتون اب شیرین) اگاهی دارند
    ولی بنده تصمیم گرفتم توی یه محیط که مثل همون محیط پرورش ارتمیاست فیتو پلنکتون اب شور باهمون درصد شوری کشت وپرورش بدم وبعد ازاینکه کاملا اب سبز شد ومقدارشون ب حدمطلوب رسید ارتمیارو درون اون اب پرورش بدیم که اگر بشه دیگه فقط فیتو پلنکون هارو تغذیه کنیم اینجوری ب نظرم خیلی کم دردسر تره
    بنده خیلی توفرم هارو گشتم ولی هیچ اموزشی درست حسابی واسه کشت فیتو پلنکتون ابشور پیدا نکردم واسه همین خودم دست بکار شدم وروشهای مختلفیو تست کردم تا بالاخره یکی از اب شورها سبز شد ولی الان موندم چجوری تغذیه کنم این فیتو پلنکتون هارو واینکه چ روش هایی واسه کشت این ها هستش
    ممنونم
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

کلمات کلیدی این موضوع