مشاوره درنگهداری دیسکس سایز ریز
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 11

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

مشاوره درنگهداری دیسکس سایز ریز

سلام دوستان من الان مدت تقریبا زیادی هست که دیسکس نگه میدارم ولی فعلا دیسکس ندارم الان میخوام واسه خونه یه تعداد دیسکس سایز ریز من خودم یک اینچیو ترجیح میدم تهیه کنم حدود 10-20 بعد موردی که هست بنده از صبح میرم دانشگاه ظهر میام بعد از ظهر میرم سرکار شب حدود 9-10میام خونه میخواستم ببینم بااین شرایط میتونم دیسکس سایز ریز نگه دارم؟؟رشد سوز نمیشن؟ویا اگر قرار ب تنظیم برنامه غذایی هست ممنونم میشم کمکم کنید بنده بااین اطلاعات شروع میکنم شمادوستان تصحیح کنید درصورت اشتباه بودن ویا نقص داشتن
    صبح یه وعده دل خودم میدم بهشون حدود ساعت 11 غذاده اتوماتیک یه وعده غذای خشک مثل بیومار یا تترا پریمایی چیزی میده بهشون ظهر دوباره خودم بهشون دل میدم وحدود نیم ساعت 3رب بعد سیفون50درصدی بااب تازه بدون کلر وهم دما عصر غذاده ازهمون غذا میده بهشون دوباره شب خودم بهشون دل میدم ودوسه ساعت بعد چراغشونو خاموش میکنم البته درمورد نوربگم بنده همیشه تاریک مطلق میکنم مشکلی هم نداشتم ولی دوستم میگفت یه نور خیلی ملایم داشته باشن خوبه نظر شمادوستان چیه؟؟
    شرایط تانک 110*40*70هستش ک حدود250لیتر اب گیری داره که بنده اگر بخوام اب دپو کنم حدود 100-تا120لیتر دپو میکنم فیلترینگش یه فیلتر سطلیه که میخوام یه تاپ سامپ باهاش سری کنم
    ممنون میشم کمکم کنید
    3 کاربر پسندیده اند: alireza95,mahdi3000,محمد رضا قدیری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

کلمات کلیدی این موضوع