کارگاه خونگی سمیه - صفحه 8
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 50 تا 56 , از مجموع 91

Hybrid View

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کـاربر انجمن بانوان
    محل اقامت
    بندر
    شماره عضویت
    421
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    2,031
    پسند گرفته
    1,438
    امتیاز کاربری
    2074

پاسخ : کارگاه خونگی سمیه

نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    سلام ابجی
    اول همه خیلی ماهیات خوشکلن اسکارای عالی داری وباید رنگ بشن
    شما سالنداری یجورایی پس باید غذای رنگ یا هورمون های مختلف واسه ماهی ها داشته باشی
    دیگه استاگازنتین ک براحتی پیدامیشه اگرم نیست ب برو بچ بسپور اگر خواسی من واست ی سراغی میگیرم
    راسشو بخوای من ی تجربه ای کم توزمینه ی سالن دارم اونارو دراختیارت قرار میدم شاید بدرد بخور باشه
    شمااول باید ی ماهیو جا بندازی مثلا کوریدوراس یا مثلا انجل ی چیزی ک فروشش باشه وبتونی قیمت پایین بخری
    بعد شرو ب کار کنی وبا چندتا مغازه دار حرف بزنی وباید جوری حرف بزنی ک مثلا هفته ای انقدر دارم یا ماهی فلان قدر
    قدم بعد اینه ک اینطور ک بنظر میاد شمال یکم قیمت ماهیا بالاسمثلا اسکار رنگ شده اینجا4تومن فروش مغازس باید بری دنبال این سالن زیر زمینیاک توی شهر پره وهمون ماهی ک دنبالشیو سایز ریز بخری قیمت مفت یارو هم ازخداشه ک مثلا انجل پشت ناخونشو بده ب شما شماهم میخری بعد باید دنبال غذاهایی باشی ک کم خرج تره مثلا بیومار خوبه ولی یکم گرونه من مثلا از غذا قزل اصلی سایز ریزک با پروتکسین قاطی میکردم +دل مرغ استفاده میکردم هم بصرفه بود هم رشدش فوق العاده بود
    موفق باشی سوالی بود درحد اطلاعاتم درخدمتم
    سلام مسیح جان مرسی
    آستاگزانتین رو به طور معمول از کجا ها میتونم پیدا کنم؟ آکواریومیها رو که هیچی.. بخدا بهش گفتم متیلن بلو میخوام ازم پرسید ضدعفونی آبی رنگ منظورته؟ یعنی در این حد .. منم تا الان زیاد جدی دنبال فروش و اینا نرفتم.. کلا زیاد آکواریومیها منو جدی نمیگیرن کم کم دارم به فکر مغازه زدن میفتم شاید سال دیگه چون از مراکز عمده فروشی و اینا دورم یه مقدار کار برام مشکله. اعتراف میکنم اطلاعاتم هم دست و پا شکسته ست و باید جدی تر بشم
    ممنونم از راهنماییهات.. حتما رو کمک و تجربه ت حساب میکنم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    سلام

خسته نباشید...اینکه پی کارو میگیرید و دل سرد نمیشید خیلی خوبه....

اون اسکاراتون رو که دیدم یاد اسکارای خودم افتادم که اولین بار سایزشون کردم....دیدن غذا خوردنشون واقعا برام لذت بخش بود....

حالا فعلا که خواستین تجربه بدست بیارید ولی همیشه قبل از خرید ماهی به فکر بازارش باشید و ببینید چ ماهی تو شهرتون بهتر فروش داره....

به نظر منم اگه به صورت حرفه ای و تخصصی روی گوپی کار میکردین خوب بود...البته سالن مال شماست و هر جور که شما دوس داشته باشید اداره میشه....بیشتر سالن داری تو ایران لذتشه تا درامدش مگر

اینکه کار سنگین و بزرگ باشه با نفوذ خوب توی بازار...

اون انجل دودی هاتون خیلی قشنگن ماشالله.....حتما از گوپی ها هم عکس بذارید.

موفق باشید
    سلام علی آقا قابل شما رو ندارن
    اصلا این اسکارا استرس وارد میکنن بهم یه مقدار درشونو بیشتر بزنم کنار همه شون خودشونو پرت میکنن بیرون :D
    حق با شماست.. یه مقدار عجله میکنم و از این شاخه به اون شاخه میپرم که دیگه کم کم دارم میذارم کنار
    خودم دوست دارم فقط روی گوپی کار کنم ولی حجم کارم خیلی کم بود انصافا.. فعلا تا زمانی که بچه های گوپیهام بالغ بشن و تعداد مولدینم بره بالا این ماهیا رو دارم و مطمینا ماهی دیگه ای اضافه نمیکنم
    مرسی از نظرات خوبتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط web1362 نمایش پست ها
    توی این سایز قیمت بین 2000 تا 2500 قرار بدین
    برای رنگ هم حتما از تستسترون استفاده کنید ، چون اسکار با این غذا های رنگ معمولی رنگ نمی گیره
    سلام دوست عزیز
    مرسی از نظرتون موفق باشین
    دوست من ببخشید ولی قرار نیست بخاطر سودهرچند زیاد یاکم فروش این ماهی ها بهشون اسیب بزنیم چون اکثرا که شامل ابجیمونم میشه واسه عشقشون رفتن توی اینکار متیل تستسترون ب ماهی مخصوصا کبدش اسیب میرسونه درضمن تستسترون واسه رنگ ابی استفاده میشه نه رنگ قرمزو نارنجی بهترین غذا واسه این رنگ استا گازنتینه ک ظرف 1هفته رنگ اسکارو میاره وبی ضرره چون از پوست یه نوع میگو ویه مدل جلبک دریایی ساخته میشه البته مصرف درست هرچیز بدون ضرره ک این شامل استاگازنتینم میشه چون خودتون میدونید هرچیزو درست مصرف نشه زیاد خوب نیست
    ممنونم مسیح جان
    سعی میکنم آستاگزانتین تهیه کنم.. البته بیشتر برای گوپی هام
    5 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh,mahdi3000,masih,mohsen125
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

کاربر سایت
    نام
    علی
    محل اقامت
    بوشهر
    شماره عضویت
    252
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    81
    پسند گرفته
    327
    امتیاز کاربری
    604

دوست من ببخشید ولی قرار نیست بخاطر سودهرچند زیاد یاکم فروش این ماهی ها بهشون اسیب بزنیم چون اکثرا که شامل ابجیمونم میشه واسه عشقشون رفتن توی اینکار متیل تستسترون ب ماهی مخصوصا کبدش اسیب میرسونه درضمن تستسترون واسه رنگ ابی استفاده میشه نه رنگ قرمزو نارنجی بهترین غذا واسه این رنگ استا گازنتینه ک ظرف 1هفته رنگ اسکارو میاره وبی ضرره چون از پوست یه نوع میگو ویه مدل جلبک دریایی ساخته میشه البته مصرف درست هرچیز بدون ضرره ک این شامل استاگازنتینم میشه چون خودتون میدونید هرچیزو درست مصرف نشه زیاد خوب نیست
    من 2500 تا اسکار دارم شما بیا اینها را با استا گازنتین برای من رنگ کن ببینم چطوری رنگ می گیرن ؟
    3 کاربر پسندیده اند: aligator,™@я€z,sharifi
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

سلام ابجی
    اول همه خیلی ماهیات خوشکلن اسکارای عالی داری وباید رنگ بشن
    شما سالنداری یجورایی پس باید غذای رنگ یا هورمون های مختلف واسه ماهی ها داشته باشی
    دیگه استاگازنتین ک براحتی پیدامیشه اگرم نیست ب برو بچ بسپور اگر خواسی من واست ی سراغی میگیرم
    راسشو بخوای من ی تجربه ای کم توزمینه ی سالن دارم اونارو دراختیارت قرار میدم شاید بدرد بخور باشه
    شمااول باید ی ماهیو جا بندازی مثلا کوریدوراس یا مثلا انجل ی چیزی ک فروشش باشه وبتونی قیمت پایین بخری
    بعد شرو ب کار کنی وبا چندتا مغازه دار حرف بزنی وباید جوری حرف بزنی ک مثلا هفته ای انقدر دارم یا ماهی فلان قدر
    قدم بعد اینه ک اینطور ک بنظر میاد شمال یکم قیمت ماهیا بالاسمثلا اسکار رنگ شده اینجا4تومن فروش مغازس باید بری دنبال این سالن زیر زمینیاک توی شهر پره وهمون ماهی ک دنبالشیو سایز ریز بخری قیمت مفت یارو هم ازخداشه ک مثلا انجل پشت ناخونشو بده ب شما شماهم میخری بعد باید دنبال غذاهایی باشی ک کم خرج تره مثلا بیومار خوبه ولی یکم گرونه من مثلا از غذا قزل اصلی سایز ریزک با پروتکسین قاطی میکردم +دل مرغ استفاده میکردم هم بصرفه بود هم رشدش فوق العاده بود
    موفق باشی سوالی بود درحد اطلاعاتم درخدمتم
    5 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh,mahdi3000,somijooon,علی بختیاری

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام

خسته نباشید...اینکه پی کارو میگیرید و دل سرد نمیشید خیلی خوبه....

اون اسکاراتون رو که دیدم یاد اسکارای خودم افتادم که اولین بار سایزشون کردم....دیدن غذا خوردنشون واقعا برام لذت بخش بود....

حالا فعلا که خواستین تجربه بدست بیارید ولی همیشه قبل از خرید ماهی به فکر بازارش باشید و ببینید چ ماهی تو شهرتون بهتر فروش داره....

به نظر منم اگه به صورت حرفه ای و تخصصی روی گوپی کار میکردین خوب بود...البته سالن مال شماست و هر جور که شما دوس داشته باشید اداره میشه....بیشتر سالن داری تو ایران لذتشه تا درامدش مگر

اینکه کار سنگین و بزرگ باشه با نفوذ خوب توی بازار...

اون انجل دودی هاتون خیلی قشنگن ماشالله.....حتما از گوپی ها هم عکس بذارید.

موفق باشید
    3 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Hamzeh,mahdi3000

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

کـاربر انجمن بانوان
    محل اقامت
    بندر
    شماره عضویت
    421
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    2,031
    پسند گرفته
    1,438
    امتیاز کاربری
    2074

وااای اصلا باورم نمیشه که آنجلام تخم گذاشتن [-o<
    این جفت رو دیروز جدا کردم و دیشب براشون سنگ گذاشتم
    همین امروز حرفشو زدما... خیلی خوشحالم

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

کاربر متخصص آکواریوم آب شیرین
    نام
    مسیح
    شغل
    محصل
    محل اقامت
    اصفهان
    شماره عضویت
    439
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    767
    پسند گرفته
    2,253
    امتیاز کاربری
    3642

ماشاا............. چقدرم تخم گذاشتن ابجی کوچیکن اینا بذار پیششون باشه ک اگه دوست داشتن بخورنشون دیگه باید حسابی بهشون برسیا
    3 کاربر پسندیده اند: mohsen125,NasHer,somijooon

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کـاربر انجمن بانوان
    محل اقامت
    بندر
    شماره عضویت
    421
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    2,031
    پسند گرفته
    1,438
    امتیاز کاربری
    2074

ماشاا............. چقدرم تخم گذاشتن ابجی کوچیکن اینا بذار پیششون باشه ک اگه دوست داشتن بخورنشون دیگه باید حسابی بهشون برسیا
    آره مسیح جان کاریشون ندارم نمیدونم چرا ماده ول نمیکنه هنوز داره تخم میذاره
    باشه حتما ممنونم ازت
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,masih

کلمات کلیدی این موضوع