مشاوره درمان تنفس تک آبششه و لکه های پوستی دیسکس - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 14 , از مجموع 21
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : مشکل تنفس تک آبششه و لکه های پوستی دیسکس

البته محمد رضا جان این رو توی صحبتهای خصوصیمون هم گفتم یکبار
    مالاشیت گرین و فرمالین هر دو ترکیبات به شدت خطرناک و سرطانزایی هستند و بهتره که انسان ارتباط مستقیم و استنشاقی اصلا با این مواد نداشته باشه که در صورت استفاده امری بدیهی ست

اثر گذاری روی بیماری رو کاملا تایید میکنم اما به نکته بالا لطفا همه توجه کنند و سلامت خودتون رو فدای سلامت ماهیانتون نکنید

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر تاثیرگذار
    شغل
    ساخت و تولید خودرو
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    3
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    1,253
    پسند گرفته
    1,183
    امتیاز کاربری
    1790

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    البته محمد رضا جان این رو توی صحبتهای خصوصیمون هم گفتم یکبار
    مالاشیت گرین و فرمالین هر دو ترکیبات به شدت خطرناک و سرطانزایی هستند و بهتره که انسان ارتباط مستقیم و استنشاقی اصلا با این مواد نداشته باشه که در صورت استفاده امری بدیهی ست

اثر گذاری روی بیماری رو کاملا تایید میکنم اما به نکته بالا لطفا همه توجه کنند و سلامت خودتون رو فدای سلامت ماهیانتون نکنید
    درست میگی حامد جان ولی با چند نفر صحبت کردم گفتند اگر پوست باهاش تماس نداشته باشه مشکلی نداره حالا درست یا غلطش رو نمیدونم ولی بعضی وقتها چاره ای نباشه خودمم استفاده میکنم و تا حالا بغیر از کلرامین تی دارویی ندیدم که انقدر در درمان انگل آبششی قوی باشه خودت بهتر میدونی اکثر داروهای سرا و تترا که مربوط به پوست هست حاوی فرمالین و ملاشیت هست
    درمورد پلیگ نگرفتن دیسکس داخلی هم روزبه نگفت اصلا" نمیگیرند گفت اگر تکثیر داخل رو با وارداتی قاطی نکنی هیچوقت نمیگیرند
    موفق باشی
    2 کاربر پسندیده اند: infinity,mohamad_art

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا قدیری نمایش پست ها
    درست میگی حامد جان ولی با چند نفر صحبت کردم گفتند اگر پوست باهاش تماس نداشته باشه مشکلی نداره حالا درست یا غلطش رو نمیدونم ولی بعضی وقتها چاره ای نباشه خودمم استفاده میکنم و تا حالا بغیر از کلرامین تی دارویی ندیدم که انقدر در درمان انگل آبششی قوی باشه خودت بهتر میدونی اکثر داروهای سرا و تترا که مربوط به پوست هست حاوی فرمالین و ملاشیت هست
    درمورد پلیگ نگرفتن دیسکس داخلی هم روزبه نگفت اصلا" نمیگیرند گفت اگر تکثیر داخل رو با وارداتی قاطی نکنی هیچوقت نمیگیرند
    موفق باشی
    کلرامین تی بی خطره تقریبا ( نسبت به فرمالین و مالاشیت ) یا حداقل من اطلاعاتی از خظراتش ندارم و در مواد شیمیایی ها هم موجوده محمد رضا جان
    اما فرمالین رو که یک عمر توی آزمایشگاههای شیمی باهاش سروکار داشتم مطمئنم حتی استنشاق بوی فرمالین در هوا هم خطر داره ، به شکلی که همه تهمیه های آزمایشگاه روشن بود و به شدت سخت گیری میشد حتما از ماسک استفاده کنیم و اساتید درس آزمایشگاه هم خودشون در محیط آزمایش نمیایستادند تا پایان آزمایشات

کاملا درسته که سرا و تترا هم حاوی مواد شیمیایی هستند اما اگر دقت کنی نه از نظر رنگ و نه از نظر بود شباهت زیادی با حالت اورجینال مواد نمیشه پیدا کرد و حتما در طی پروسه ای به این داروها دست پیدا کردند که سازمان های بهداشت و .... بهشون اجازه تولید انبوه میدن
    5 کاربر پسندیده اند: DarKfish,infinity,mohamad_art,somijooon,محمد رضا قدیری

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر سایت
    نام
    محمد صادق
    شغل
    آرشيتيكت
    محل اقامت
    شهركرد
    شماره عضویت
    412
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    35
    پسند گرفته
    7
    امتیاز کاربری
    20

پاسخ : بررسی تخصصی بیماریهای دیسکس و روش درمان آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا قدیری نمایش پست ها
    محمد جان با توضیحاتی که دادی پلیگ رو منتفی میدونم و همین تجویز دارویی که حامد کرد انجام بده اگر داروش در دسترس نبود از فرمالین و مالاشیت گیرین هم میشه استفاده کرد
    موفق باشی
    سلام محمد رضا
    من داروي سرا پيدا نكردم و تا بيام پيدا كنم فكر كنم ي هفته بشه(اخه بايد سفارش بدم تهران برام بفرستن) اگه از مالاشيت گرين استفاده كنم چطوريه ؟؟؟ فرمالين چيه ؟بايد اينا را تركيب كنم باهم ممنون ميشم راهنمايي كني ...
    امروز براشون ميكس دل ريختم ي كم مزه كردن و بعد نخوردن مشكلي پيش نياد برا شون ...
    راستي ي سري دارو خيلي كاربردي بهم بده كه اگه سفارش دادم اونا را هم برام بفرستن .
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

کاربر تاثیرگذار
    شغل
    ساخت و تولید خودرو
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    3
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    1,253
    پسند گرفته
    1,183
    امتیاز کاربری
    1790

پاسخ : بررسی تخصصی بیماریهای دیسکس و روش درمان آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_art نمایش پست ها
    سلام محمد رضا
    من داروي سرا پيدا نكردم و تا بيام پيدا كنم فكر كنم ي هفته بشه(اخه بايد سفارش بدم تهران برام بفرستن) اگه از مالاشيت گرين استفاده كنم چطوريه ؟؟؟ فرمالين چيه ؟بايد اينا را تركيب كنم باهم ممنون ميشم راهنمايي كني ...
    امروز براشون ميكس دل ريختم ي كم مزه كردن و بعد نخوردن مشكلي پيش نياد برا شون ...
    راستي ي سري دارو خيلي كاربردي بهم بده كه اگه سفارش دادم اونا را هم برام بفرستن .
    فرمالین هم یک محصول مثل ملاشیت میمونه اما بی رنگ هم میتونی از ملاشیت خالی استفاده کنی هم از ترکیب این دوتا با هم
    پسندیده : infinity

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

کاربر سایت
    نام
    alireza
    شغل
    Chemical Engineering-environment
    محل اقامت
    Tehran
    شماره عضویت
    21
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    246
    پسند گرفته
    128
    امتیاز کاربری
    187

با سلام به دوستان عزیزم ؛
    ببخشید که وارد بحث بزرگترها میشم ولی مواردی به ذهنم رسید گفتم بازگو کنم.
    در مورد بیماری به نظر من بی شک پارازیت خارجی هست مثل آنگل آبششی و پوستی ، لکه های روی بدن ماهی میتونه ترشحات موکوس باشه چون مدتی که روی بدن میمونن تیره رنگ میشن ، اگه بقیهء ماهی ها بهشون نوک میزنن که دیگه این احتمال بیشتر هم میشه . توی عکس اول هم اون لکه از کشیده شدن بدن به دکور و جای تیزی هست که باعث خراشیده شدن پوست ماهی شده.
    به نظر بنده شما که خانگی دارید نگهداری میکنید از دیسکس از داروهای غیر تخصصی استفاده نکنید ، چون این درمانها برای کسانی که سالن دارند و نمیصرفه و به تلفاتی هم که میدن می ارزه ولی برای شما که حداکثر 15-20 تا دیسکس دارید ، بهتره که با داروهای تخصصی ماهی ها را درمان کنید.
    در مورد درمان این بیماری هم از داروی sera tremazol استفاده کنید ، بشدت موثر هست و البته کمی هم خطرناک ، ولی درمان را مطمئن باشید در 8 ساعت انجام میده . بنده امتحانش کردم و واقعآ تاثیر داره. فقط باید آب به اندازهء کافی داشته باشید چون ممکنه آب را کدر کنه و در این صورت باید آب را سریعآ عوض کنید. در تاپیکی که براتون میگذارم به صورت کامل درمان را نوشتم ،روش درمانی اول را انجام بدید. سرا ترمازول (sera tremazol)
    خودم داروم تقریبآ تموم شده ، و گرنه براتون میفرستادم ، فردا هم با یکی از بچه های سایت نواب کار دارم ، اگه خواستید به من اطلاع بدید براتون دارو را تهیه میکنم و میفرستم. شماره ام را هم براتون پ.خ میکنم خواستید تماس بگیرید.
    در صورتی که هیچ دارویی ندارید ، بهتون پیشنهاد میکنم به جز این دارو ، sera felagelol و sera baktapur هم تهیه کنید.
    موفق باشید.

7. بالای صفحه | پست شماره : 14

نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیزم ؛
    ببخشید که وارد بحث بزرگترها میشم ولی مواردی به ذهنم رسید گفتم بازگو کنم.
    در مورد بیماری به نظر من بی شک پارازیت خارجی هست مثل آنگل آبششی و پوستی ، لکه های روی بدن ماهی میتونه ترشحات موکوس باشه چون مدتی که روی بدن میمونن تیره رنگ میشن ، اگه بقیهء ماهی ها بهشون نوک میزنن که دیگه این احتمال بیشتر هم میشه . توی عکس اول هم اون لکه از کشیده شدن بدن به دکور و جای تیزی هست که باعث خراشیده شدن پوست ماهی شده.
    به نظر بنده شما که خانگی دارید نگهداری میکنید از دیسکس از داروهای غیر تخصصی استفاده نکنید ، چون این درمانها برای کسانی که سالن دارند و نمیصرفه و به تلفاتی هم که میدن می ارزه ولی برای شما که حداکثر 15-20 تا دیسکس دارید ، بهتره که با داروهای تخصصی ماهی ها را درمان کنید.
    در مورد درمان این بیماری هم از داروی sera tremazol استفاده کنید ، بشدت موثر هست و البته کمی هم خطرناک ، ولی درمان را مطمئن باشید در 8 ساعت انجام میده . بنده امتحانش کردم و واقعآ تاثیر داره. فقط باید آب به اندازهء کافی داشته باشید چون ممکنه آب را کدر کنه و در این صورت باید آب را سریعآ عوض کنید. در تاپیکی که براتون میگذارم به صورت کامل درمان را نوشتم ،روش درمانی اول را انجام بدید. سرا ترمازول (sera tremazol)
    خودم داروم تقریبآ تموم شده ، و گرنه براتون میفرستادم ، فردا هم با یکی از بچه های سایت نواب کار دارم ، اگه خواستید به من اطلاع بدید براتون دارو را تهیه میکنم و میفرستم. شماره ام را هم براتون پ.خ میکنم خواستید تماس بگیرید.
    در صورتی که هیچ دارویی ندارید ، بهتون پیشنهاد میکنم به جز این دارو ، sera felagelol و sera baktapur هم تهیه کنید.
    موفق باشید.
    با حرفت در مورد استفاده از داروای تخصصی در اشل خونگی کاملا موافقم علیرضا جان
    اما بیماری ماهیهای دوستمون به احتمال 90% انگل کاستیا هست که تریمازول اثری روش نداره
    3 کاربر پسندیده اند: infinity,rohollajalili,محمد رضا قدیری

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع