مشاوره درمان تنفس تک آبششه و لکه های پوستی دیسکس
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 21
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر سایت
    نام
    محمد صادق
    شغل
    آرشيتيكت
    محل اقامت
    شهركرد
    شماره عضویت
    412
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    35
    پسند گرفته
    7
    امتیاز کاربری
    20

13 مشاوره درمان تنفس تک آبششه و لکه های پوستی دیسکس

سلام خدمت اساتيد خودم
    من ي مدتي بو كه يكي از ماهيام ي لكه اي روي بدنش زده شد و باقي ماهيا هم خودشونا به اشيائ داخل تانك ميكشيدن بعد هر 20 ليتر ي قاشق نمك و دوا را بردم رو 32 درجه ولي افاده نكرد تا بعد از ي مدت متوجه شدم چند تا از ماهيا بعضي مواقع تك اب شش ميزنن كه من نمك و دما و جنرال تونيك را اضافه كردم و طبق دستور يكي اساتيد (آقاي قديري كه همين جا ازش تشكر ميكنم و هميشه مزاحمشم )عمل كردم تا يك هفته الان يكي از ماهيا قسمت دمش ي لكه تيره شده ..هنوز هم بعضي از ماهيا تك اب شش ميزنن .استرس خيلي بالاس ...
    وقتي لكه ايجاد شد
    [IMG][/IMG]
    بعد از درمان
    [IMG][/IMG]
    ماهي كه لكه تيره رنگ روي دمش ايجاد شده
    [IMG][/IMG]

از اساتيد خودم درخواست دارم راهنمايي كنيد
    ممنون
    پسندیده : محمد رضا قدیری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

پاسخ : بررسی تخصصی بیماریهای دیسکس و روش درمان آنها

ممکنه ماهیهاتون دچار پلیگ شده باشند
    روند درمانی که تا بحال طی کردید به دقت شرح بدید و برای احتیاط درمان پلیگ که در سایت هست رو سرچ کنید و انجام بدید ( ارسالهای من یا آقای قدیری فرقی نمیکنه هر دو موثر هست )
    3 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,mohamad_art,محمد رضا قدیری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر تاثیرگذار
    شغل
    ساخت و تولید خودرو
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    3
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    1,253
    پسند گرفته
    1,183
    امتیاز کاربری
    1790

پاسخ : مشکل تنفس تک آبششه و لکه های پوستی دیسکس

محمد جان همونطور که حامد گفت تمام اقداماتی رو که انجام دادی بگو و اینکه ماهیها غذا میخورند یا نه تک آبشش زدن و مالیدن بدن به در و دیوار نشانه بارز انگل پوستی است و اینکه توضیح بده ماهی بهشون اضافه کردی یانه؟ چون ماهیهای تو تکثیر خودم هست و خواهر برادر همونهایی که داری منهم دارم مطمعن هستم خودت کاری کردی که باعث مریضی ماهیها شدی چون تا الان من برای ماهیهای خودم بغیر از نمک دمای بالا و سولفات منیزیم یک قرص هم استفاده نکردم
    ممنون
    پسندیده : mohamad_art

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

کاربر سایت
    نام
    محمد صادق
    شغل
    آرشيتيكت
    محل اقامت
    شهركرد
    شماره عضویت
    412
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    35
    پسند گرفته
    7
    امتیاز کاربری
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    ممکنه ماهیهاتون دچار پلیگ شده باشند
    روند درمانی که تا بحال طی کردید به دقت شرح بدید و برای احتیاط درمان پلیگ که در سایت هست رو سرچ کنید و انجام بدید ( ارسالهای من یا آقای قدیری فرقی نمیکنه هر دو موثر هست )
    سلام خدمت اساتيد عزيز
    جناب اقاي رضايي من از جناب عالي مغذرت ميخوام بابت زير پا گذاشتن قوانين سايت كه اونم به دليل عدم آگاهي بوده در ثاني اينكه بنده اصرار دارم كه اقاي قديري راهنمايي كنن همينطور كه خودشون توضيح دادن من ماهيا را از ايشون گرفتم و هميشه مزاحم ايشون بودم و در جريان اقدامات بودن بخاطر اين بنده اصرار داشتم البته در توانايي و دانش شما هيچ شكي نيست اگر از اين اقدام بنده برداشت ديگه اي داشتيد من مجددا مغذرت ميخوام ...
    ببين جناب قديري منم مطمين هستم كه خودم كاري كردم والا اين همه مدت كه سالم بودن الان دچار مشكل شدن و در سالم بودن ماهياي شما هيچ شكي ندارم ...
    من هيچ ماهي جديدي اضافه نكردم به ماهيا و تا الانم هيچ قرصي ندادم (فقط يبار به چند تا دونه شون كه مدفوع سفيد داشتن ي دوره مترو دادم)
    اقداماتي كه الان انجام دادم فقط جنرال تونيك بوده اونم هر 48 ساعت (البته شما فرموديد 24 ساعت كه اونم بخاطر پيدا نكردن دارو جنرال بود نه مسئله ديگه اي ) 80% سيفون و اضافه كردن اب تازه و تجديد دارو و نمك متناسب با اب تازه
    در زماني كه جنرال تونيك زده بودم تغذيه نداشتم و بعد از اون چرا . غذا هم ميخورن اما نه به اندازه قبل كه اينم فك كنم بديهي هستش نميدونم اين لكه چيه اخه يبار از اقا روزبه پرسيدم ايشون فرمودن كه ماهيا تكثير داخل اصلا پليگ نميگيرن ..
    اينا فقط انگل پوستي داشتن و هيچ مشكلي ديگه اي براشون پيش نيومده ...
    پسندیده : محمد رضا قدیری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_art نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتيد عزيز
    جناب اقاي رضايي من از جناب عالي مغذرت ميخوام بابت زير پا گذاشتن قوانين سايت كه اونم به دليل عدم آگاهي بوده در ثاني اينكه بنده اصرار دارم كه اقاي قديري راهنمايي كنن همينطور كه خودشون توضيح دادن من ماهيا را از ايشون گرفتم و هميشه مزاحم ايشون بودم و در جريان اقدامات بودن بخاطر اين بنده اصرار داشتم البته در توانايي و دانش شما هيچ شكي نيست اگر از اين اقدام بنده برداشت ديگه اي داشتيد من مجددا مغذرت ميخوام ...
    ببين جناب قديري منم مطمين هستم كه خودم كاري كردم والا اين همه مدت كه سالم بودن الان دچار مشكل شدن و در سالم بودن ماهياي شما هيچ شكي ندارم ...
    من هيچ ماهي جديدي اضافه نكردم به ماهيا و تا الانم هيچ قرصي ندادم (فقط يبار به چند تا دونه شون كه مدفوع سفيد داشتن ي دوره مترو دادم)
    اقداماتي كه الان انجام دادم فقط جنرال تونيك بوده اونم هر 48 ساعت (البته شما فرموديد 24 ساعت كه اونم بخاطر پيدا نكردن دارو جنرال بود نه مسئله ديگه اي ) 80% سيفون و اضافه كردن اب تازه و تجديد دارو و نمك متناسب با اب تازه
    در زماني كه جنرال تونيك زده بودم تغذيه نداشتم و بعد از اون چرا . غذا هم ميخورن اما نه به اندازه قبل كه اينم فك كنم بديهي هستش نميدونم اين لكه چيه اخه يبار از اقا روزبه پرسيدم ايشون فرمودن كه ماهيا تكثير داخل اصلا پليگ نميگيرن ..
    اينا فقط انگل پوستي داشتن و هيچ مشكلي ديگه اي براشون پيش نيومده ...
    به دلیل اینکه مشکل بیماری رو هر چه زودتر اقدام کنید و ممکنه محمدرضا تا شب نباشه برای پاسخ دادن به مشکل شما من جواب میدم
    این اشتباه هست که گفته بشه ماهی تکثیر داخل پلیگ نمیگیره اصلا
    مثل این میمونه که بگیم بچه های متولد اصفهان آبله مرغون نمیگیرند ، پلیگ یک بیماری ویروسی هست نه وراثتی یا .... و فقط در صورت وجود پادتن در بدن ماهی مبتلا نخواهد شد که برای وجود پادتن هم حتما ماهی باید یک دوره بیماری رو گذرانده باشه

با عکسهای شما دقیق نمیشه تشخیص داد
    بعضی از ماهی ها تون تیره شدند ، اگر تجمع ، ترشح موکوس و تنفس بیشتر از حد ندارند احتمال پلیگ منتفی هست در غیر این صورت میشه دال بر مراجل اولیه پلیگ باشه
    در غیر این صورت
    درمان رو فقط و فقط با سرا کاستاپور و طبق دز تعیین شده شرکت که فکر کنم 22 قطره به ازای 40 لیتر بود درمان رو انجام بدید و هر 48 ساعت سیفون 80% بزنید و دز رو تکرار کنید حتما برطرف خواهد شد اگر فقط انگل پوستی و آب ششی باشه به سرعت علائم بهبودی رو ملاحظه میکنید

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

کاربر سایت
    نام
    محمد صادق
    شغل
    آرشيتيكت
    محل اقامت
    شهركرد
    شماره عضویت
    412
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    35
    پسند گرفته
    7
    امتیاز کاربری
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    به دلیل اینکه مشکل بیماری رو هر چه زودتر اقدام کنید و ممکنه محمدرضا تا شب نباشه برای پاسخ دادن به مشکل شما من جواب میدم
    این اشتباه هست که گفته بشه ماهی تکثیر داخل پلیگ نمیگیره اصلا
    مثل این میمونه که بگیم بچه های متولد اصفهان آبله مرغون نمیگیرند ، پلیگ یک بیماری ویروسی هست نه وراثتی یا .... و فقط در صورت وجود پادتن در بدن ماهی مبتلا نخواهد شد که برای وجود پادتن هم حتما ماهی باید یک دوره بیماری رو گذرانده باشه

با عکسهای شما دقیق نمیشه تشخیص داد
    بعضی از ماهی ها تون تیره شدند ، اگر تجمع ، ترشح موکوس و تنفس بیشتر از حد ندارند احتمال پلیگ منتفی هست در غیر این صورت میشه دال بر مراجل اولیه پلیگ باشه
    در غیر این صورت
    درمان رو فقط و فقط با سرا کاستاپور و طبق دز تعیین شده شرکت که فکر کنم 22 قطره به ازای 40 لیتر بود درمان رو انجام بدید و هر 48 ساعت سیفون 80% بزنید و دز رو تکرار کنید حتما برطرف خواهد شد اگر فقط انگل پوستی و آب ششی باشه به سرعت علائم بهبودی رو ملاحظه میکنید
    سلام اقاي رضايي نژاد
    ماهيا چون ي مدت تو دارو بودن و تو تانك خيلي بهشون استرس وارد شد وقتي كسي تو اتاق نيست اصلا تجمع ندارن و بازي ميكنن به محض اينكه ي نفرا ميبينن ي جا جمع ميشن وقتي ضربه به تانك ميزنم برا عذا ميان بالا و وقتي غذا خشك براشون ميريزم ميخورن اما نه با اون اشتها من قبلا ماهي داشتم كه پليگ گرفته اينا اون علائم را ندارن (البته الان ندارن )
    ممنون از راهنمايي كه كرديد .

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر تاثیرگذار
    شغل
    ساخت و تولید خودرو
    محل اقامت
    کرج
    شماره عضویت
    3
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    1,253
    پسند گرفته
    1,183
    امتیاز کاربری
    1790

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_art نمایش پست ها
    سلام اقاي رضايي نژاد
    ماهيا چون ي مدت تو دارو بودن و تو تانك خيلي بهشون استرس وارد شد وقتي كسي تو اتاق نيست اصلا تجمع ندارن و بازي ميكنن به محض اينكه ي نفرا ميبينن ي جا جمع ميشن وقتي ضربه به تانك ميزنم برا عذا ميان بالا و وقتي غذا خشك براشون ميريزم ميخورن اما نه با اون اشتها من قبلا ماهي داشتم كه پليگ گرفته اينا اون علائم را ندارن (البته الان ندارن )
    ممنون از راهنمايي كه كرديد .
    محمد جان با توضیحاتی که دادی پلیگ رو منتفی میدونم و همین تجویز دارویی که حامد کرد انجام بده اگر داروش در دسترس نبود از فرمالین و مالاشیت گیرین هم میشه استفاده کرد
    موفق باشی
    4 کاربر پسندیده اند: eminem6,mohamad_art,Rezaei,rohollajalili

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع