جملات زیبا و حکیمانه
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 28

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 27

مدیر آکواریوم های آب شیرین غیر گیاهی
    نام
    meysam pouraghdam
    محل اقامت
    خانه به دوش
    شماره عضویت
    159
    میانگین ارسال
    0.08
    پسند داده
    614
    پسند گرفته
    1,132
    امتیاز کاربری
    1739

پاسخ : جملات زیبا و حکیمانه

سلام به همه امروزی ها
    این پست نه زیباست نه حکیمانه یک سری افکار شخصیه
    همه ما ایرانی ها کم و بیش در این اوضاع نابسامان اقتصادی و اخلاقی نقش داریم،ماها هر کاری رو انجام میدیم و منتظریم یکی بیاد همه چیو یه شبه درست کنه بعضیا منتظر امام زمانن بعضیا منتظر یه رییس جمهور، بعضیا منتظر از بین رفتن تحریمها،بعضیا هم منتظر معجزه...
    اما هیچی درست نخواهد شد حتی اگه هر کدوم از این موارد محقق بشه
    به چند دلیل اول اینکه تا تک تک ما نخواییم چیزی عوض نخواهد شد،ما مردم ایران خیلی از نظر فرهنگ عقب رفتیم یادمون رفته که همه ما یک اجتماع رو تشکیل میدیم همه به دنبال منافع شخصی خودمونیم حالا به هر قیمیتی که شده،با دروغ،زیر آبی رفتن و...اصلا هم منافع شخص مقابل که مهم نیست!یه ضرب المثل هست که من واقعا نمیدونم از کجا امده و بین ما رایج شده: دیگی که برای ما نجوشه سر سگ توش بجوشه!!!اما از این مطمعنم که این جمله برای ما ایرانی ها نیییییییییییست.
    این یک واقعیته که هر کس به کسی ضرر برسونه در اصل به خودش ضرر زده حتی بیشتر.ما یک اجتماع هستیم و سرنوشت و خوشبختیمون خواه نا خواه به هم گره خورده،این جمله برای ما ایرانی هاست:
    بنی آدم اعضای یک پیکرند. که در آفرینش ز یک گوهرند
    چو عضوی به درد آورد روزگار. دگر عضوها را نماند قرار...
    پس یادمون نره که هر رفتار و فکر زشتی که از ما سر بزنه به سمت خودمون بر خواهد گشت و نتیجه مخرب تری رو خودمون داره
    دلیل بعدی و بدتر اینه که همه این چیزارو میدونیم اما منتظریم تا کس دیگه شروع کنه ما باید از خودمون شروع کنیم و افکار خوب و مثبت رو ترویج بدیم
    حرف خیلی زیاده ببخشید سرتونو درد آوردم اما از یه جایی باید شروع بشه ما همه با هم تصمیم گرفتیم اینطوری زندگی کنیم حالا هم داریم آثارشو میبینیم،الان هم باید همه با هم تصمیم بگیریم تا روش زندگیمون رو تغییر بدیم
    از مدیران محترم خواهش میکنم تا یه تاپیکی رو برای همین موضوع در نظر بگیرن تا همه بیان و حرف بزنن و همه در مورد حرفایی که میشنویم فکر کنیم و عمل کنیم
    آقا حامد من به شعارت ایمان دارم که امروزی ها با همه فرق دارن به همین خاطر این بحثو پیش انداختم تا شاید ما استارت این کارو بزنیم و باعث از بین رفتن فرهنگ های نا مناسب بشیم
    امید وارم روزی بیاد که همه از زمان حال لذت ببرن ن توهم آینده
    4 کاربر پسندیده اند: mohamad ali,Rezaei,rohollajalili,vahil

کلمات کلیدی این موضوع