زیر ذره بین پنجم با حضور >> Nazgol - صفحه 4
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 22 تا 24 , از مجموع 24
  1. بالای صفحه | پست شماره : 22

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

پاسخ : زیر ذره بین پنجم با حضور >> Nazgol

خب میبینم که داری به لحظه های اخر نزدیک میشیو خوشحالی،فکر کنم دیگه قیافت داره اینجورثی میشه::[l1:

واما سوالای امروز(فکر کنم دیگه از دست من راحت بشی):
    1-چرا نازگل؟این اسمو از کجا اوردی؟کی پیشنهاد داد؟
    2-توی زندگیت از الگوی خاصی پیروی میکنی یا اصلأ الگو برات معنی نداره؟
    3-همونجوری که میگی با ازدواج اسان موافقی،شده توی مجالس خاستگاری دخترای فامیلتون هم به نفع داماد تلاش کنی که شرایط اسون بشه؟یا تو هم از اونایی که میگن مرگ فقط برای همسایس(شرایط دشوار دیگرانو کم اهمیت میدونی)؟
    4-کلأ خانواده پر جمت یا کم جمعیت؟چرا؟فکر میکنی خانواده ای که در اینده تشکیل میدی چند نفره باشه؟
    5-این جوابایی رو که میدی بر اساس دانش شخصیت میدی یا از کتاب وبروشور استفاده میکنی؟اسمای گیاها رو چطور؟
    6-چرا توی تایپ از حروف اختصاری استفاده میکنی(مثلأ به جواب میگی ج)مگه داری پیامک تایپ میکنی که خرجت کمتر بیوفته؟
    7-گفتم بزار یه سنت شکنی کرده باشم!چرا همه سوال اخرو تخفیف میدن؟؟؟؟من میخوام سوال 7رو بهت تخفیف بدم!
    8-نظرت با پیشنهاد حامد جان مبنی بر اینکه ذره بینت تمدید بشه چیه؟
    9-یه جمله 15کلمه ای معنی دار بگو که بدون نقطه باشه وتوی 5تا از کلمه هاش یک حرف دو بار تکرار شده باشه و توی 3تا از اون 5کلمه اون حرف تکراری هم اول وهم اخر کلمه باشه
    10-در مورد نفر بعدی زیر ذره بین تصمیم گرفتی؟اگه اره کیه؟

ممنون از پاسخگویی جذاب وپر انرژِیت.با ارزوی بهترین ها برای تو دوست عزیز
    موفق باشی:[l3:

اها راسی،برو شمارتو توی اون تاپیکی که خودت میدونی ثبت کن میخوام نصف شبا بهت تک زنگ بزنم ونزارم بخوابی شمارتو ندارم
    پسندیده : Hamzeh
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

2. بالای صفحه | پست شماره : 23

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    ساخت تراریوم - بونسای - گلخانه
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    خب میبینم که داری به لحظه های اخر نزدیک میشیو خوشحالی،فکر کنم دیگه قیافت داره اینجورثی میشه::[l1:

واما سوالای امروز(فکر کنم دیگه از دست من راحت بشی):
    1-چرا نازگل؟این اسمو از کجا اوردی؟کی پیشنهاد داد؟
    2-توی زندگیت از الگوی خاصی پیروی میکنی یا اصلأ الگو برات معنی نداره؟
    3-همونجوری که میگی با ازدواج اسان موافقی،شده توی مجالس خاستگاری دخترای فامیلتون هم به نفع داماد تلاش کنی که شرایط اسون بشه؟یا تو هم از اونایی که میگن مرگ فقط برای همسایس(شرایط دشوار دیگرانو کم اهمیت میدونی)؟
    4-کلأ خانواده پر جمت یا کم جمعیت؟چرا؟فکر میکنی خانواده ای که در اینده تشکیل میدی چند نفره باشه؟
    5-این جوابایی رو که میدی بر اساس دانش شخصیت میدی یا از کتاب وبروشور استفاده میکنی؟اسمای گیاها رو چطور؟
    6-چرا توی تایپ از حروف اختصاری استفاده میکنی(مثلأ به جواب میگی ج)مگه داری پیامک تایپ میکنی که خرجت کمتر بیوفته؟
    7-گفتم بزار یه سنت شکنی کرده باشم!چرا همه سوال اخرو تخفیف میدن؟؟؟؟من میخوام سوال 7رو بهت تخفیف بدم!
    8-نظرت با پیشنهاد حامد جان مبنی بر اینکه ذره بینت تمدید بشه چیه؟
    9-یه جمله 15کلمه ای معنی دار بگو که بدون نقطه باشه وتوی 5تا از کلمه هاش یک حرف دو بار تکرار شده باشه و توی 3تا از اون 5کلمه اون حرف تکراری هم اول وهم اخر کلمه باشه
    10-در مورد نفر بعدی زیر ذره بین تصمیم گرفتی؟اگه اره کیه؟

ممنون از پاسخگویی جذاب وپر انرژِیت.با ارزوی بهترین ها برای تو دوست عزیز
    موفق باشی:[l3:

اها راسی،برو شمارتو توی اون تاپیکی که خودت میدونی ثبت کن میخوام نصف شبا بهت تک زنگ بزنم ونزارم بخوابی شمارتو ندارم
    1- خب گلفروشی باید یه اسم داشته باشه که به هیکلش بخوره . چندتا گزینه داشتم ولی طبق قانون نباید اسم تکراری گذاشت بین چند تا گزینه به این اسم رسیدم . با خواهرم به این اسم رسیدیم . البته اون انتخاب کرد .

2-هر چیز که باعث پیشرفتم باشه واسم الگو هست حالا از هر کی و هر جایی باشه . اینجور نیست که شخص خاصی الگوم باشه . بعضی افکار بهنظرم تو الویت هست .

3- خداییش پیش بیاد حتی اگه تو خانواده ی درجه ی 1 هم باشه من بازم با آسونش موافقم چون سر خودمم میاد . تا جایی که بتونم واسه اینکار تلاش میکنم . از هزینه ی اضافی و بعضی چیزا خوشم نمیاد .
    اصلا عاقا عقد کنین برین سر خونه چه کاری بقیه چیزا :__::[l4:

4- کم جمعیت . تو جمع کردن خودمون موندیم . خب کم جمعیت تو این وضع زمونه بهتره ( از لحاظ کنترل ) بعد مگه پرورشگاهه . خودم باشم 3 تا 4 نفر

5- اکثر جوابایی رو که میدم 80 درصدش تجربه ی خودم هست . تز کتاب و سایتای خارجی هم استفاده میکنم . ولی تا خودم مطمئن نباشم هیچوقت توصیه نمیکنم . اسامیه گلا رو هم که تنوع زیادی دارن و نمیشه که همه رو بلد باشم . اکثر مواقع خانواده رو میدونم و از همون طریق یا تو سایتا و یا کتاب اسم دقیقشو میگم . چیزیو که ندونم واقعا میگم نمیدونم . یکی از دلایلی که من تو نت وارد شدم همین بود که به اطلاعات خودم اضافه کنم و واقعا هم برای من موثر بود .

6- خب چ کنم میخوام به سُ لات زود ج بدم . شوخی میکنم دیگه عادت کردم . تو تاپیکای دوستانه بیشتر اینجوری جواب میدم . به چه چیزایی گیر میدی . باید وزارت گیر و گورات درست کنن بشی وزیرش :oo:

7- چند درص بود تخفیفش - زرنگی تو یه سوالت چند تا سوال میپرسی جمع که ببندی بالای 15 تا سوال پرسیدی .

8- مشکلی ندارم من محکم وایستادم در مقابل سوالها خخخ . مخصوصا خودت کم نمیارم نترس

9- 15 کلمه ای میگم .

حاصل عمر مرا داس عمل كرده درو
    كه هوا و هوس اعمال مرا داده گرو

10- DarKfish :->

میرم شمارمو ثبت میکنم ولی یه سر به پروفایلم بزنی تو بیوگرافیم شمارم هست .
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,Rezaei
    سوت پایان را بزنید
    صداقت من حریف دورنگی زمانه نمیشود
    قبول میکنم
    بـــــــــــــــــاختم...

(فکر بدون خلاقیت و کپی شده همیشه در طولانی مدت محکوم به شکست است ،کپی تا کجا ...؟!)

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 24

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

با تشکر از دوستانی که در این تاپیک شرکت کردند و حمزه عزیز که پاسخگو بودند
    این تاپیک بسته و به بایگانی امروزی اضافه شد
    2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Hamzeh

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

کلمات کلیدی این موضوع