مشاوره ویژه مشاوره نژاد شناسی فلاورهورن - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 14 , از مجموع 60
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کاربر سایت
    نام
    بهروز
    شغل
    دانشجو
    محل اقامت
    znj
    شماره عضویت
    1029
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    42
    پسند گرفته
    51
    امتیاز کاربری
    72

پاسخ : مشاوره نژاد شناسی فلاورهورن

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد رضایی نژاد نمایش پست ها
    سلام
    خوش امدید به امروزی

از نظر کیفیت و گرید اگر بخوام بگم ؛ در حد متوسطی هستند
    اما اسم نژاد خاصی رو نمیشه روشون گذاشت میکس هستند

فلاور ماده بیشتر به بلو پرل میخوره
    نر هم میکس تگزاس ؛ فلاور ؛ فلاور باکس رو میشه درش دید

برای تجربه تکثیر کردنشون خوبه اما در نهایت بچه هایی مثل خودشون شاید نتیجه بشه ( شاید )
    ممنونم حامد جان

فلاور باکس که خیلی بهتر از این چیزیه که تو عکسه چون تو مغازه تو شرایط خوبی نگهداری نشده بود و این عکس برای روز اولشه

ماده هم که خودم شخصا ازش خوشم اومد خخالهای آبی ش خیلی جذابش کرده

بازم ممنون راجب نژادش
    3 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,b.pakray,Rezaei
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

برای رونق گرفتن و بالا امدن این تاپیک ، بچه های صاحب نظر در زمینه فلاور نظر خودشون رو در مورد نژاد این فلاور و اسم نوشته شده در عکس بگن

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    中上旧 是是笑发不主 地主产洋立水
    شماره عضویت
    1303
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    710
    پسند گرفته
    808
    امتیاز کاربری
    1430

نقل قول نوشته اصلی توسط E M R U Z I نمایش پست ها
    برای رونق گرفتن و بالا امدن این تاپیک ، بچه های صاحب نظر در زمینه فلاور نظر خودشون رو در مورد نژاد این فلاور و اسم نوشته شده در عکس بگن
    این فلاور اقای ((چون باری من)) ،در واقع اساس کار ایشون ،بر پایه رد تگزاس بنا شده ،،به نظر من ترکیب رد تگزاس ،رد جک دمسی(که هموت ترکیب بلو جک دمس با پرت خونی هست)و ویجا ،است ،که به مرور کراس بردینگ هد روشون انجام میده واقع صبر میخواد،حداقل یک یا دوسال باید با خرج خودات تکثیر کنی ،اسم اش هم برازنداش هست ،
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر سایت
    نام
    صادق رضایی نژاد
    شغل
    مدیر آتلیه توکا - شیراز و مدیر سایت
    محل اقامت
    شیراز
    شماره عضویت
    1646
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    149
    پسند گرفته
    231
    امتیاز کاربری
    471

نقل قول نوشته اصلی توسط 花 羅 漢 نمایش پست ها
    این فلاور اقای ((چون باری من)) ،در واقع اساس کار ایشون ،بر پایه رد تگزاس بنا شده ،،به نظر من ترکیب رد تگزاس ،رد جک دمسی(که هموت ترکیب بلو جک دمس با پرت خونی هست)و ویجا ،است ،که به مرور کراس بردینگ هد روشون انجام میده واقع صبر میخواد،حداقل یک یا دوسال باید با خرج خودات تکثیر کنی ،اسم اش هم برازنداش هست ،

آقا ناصر ، من ماهیهای ایشون رو خیلی دوست دارم. باهاشون هم یک سری هماهنگ کردم برای خرید فلاور ، متاسفانه بعلت تحریم ها کار خیلی مشکل شد و از خیرش گذشتم. البته قیمت ها هم خیلی بالا بود.
    ولی در مورد اسم گذاری روی ماهی هاش ، فکر نمی کنم به اصول خاصی پایبند باشه ، فکر می کنم بیشتر به ظاهر و باحال بودن اسم اهمیت می ده. در حد اطلاعات ضعیف خودم اینطوری یاد گرفتم که کامفا ها معمولا چشم های سفید یا زرد روشن دارن. ایشون هر چی فلاور چشم قرمز هست رو می گه کامفا !
    نظر شما چیه ؟
    5 کاربر پسندیده اند: b.pakray,花 羅 漢,Hamzeh,kalantar.yahya,Rezaei

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

کاربر پیشکسوت
    نام
    یحیی میرکمالی
    شغل
    بیکار علاف میچرخیم تا پنچر شیم
    محل اقامت
    ایران
    شماره عضویت
    683
    میانگین ارسال
    0.27
    پسند داده
    4,889
    پسند گرفته
    3,910
    امتیاز کاربری
    6992

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeqrezaei نمایش پست ها
    آقا ناصر ، من ماهیهای ایشون رو خیلی دوست دارم. باهاشون هم یک سری هماهنگ کردم برای خرید فلاور ، متاسفانه بعلت تحریم ها کار خیلی مشکل شد و از خیرش گذشتم. البته قیمت ها هم خیلی بالا بود.
    ولی در مورد اسم گذاری روی ماهی هاش ، فکر نمی کنم به اصول خاصی پایبند باشه ، فکر می کنم بیشتر به ظاهر و باحال بودن اسم اهمیت می ده. در حد اطلاعات ضعیف خودم اینطوری یاد گرفتم که کامفا ها معمولا چشم های سفید یا زرد روشن دارن. ایشون هر چی فلاور چشم قرمز هست رو می گه کامفا !
    نظر شما چیه ؟
    کلا
    اینقد نسل به نسل زدن
    هرچی چیز عجیبو خاصی باشه
    یه اسم عجق وجق میچسبونن روش میگن این فلانه
    الان یه اسمایی اومده که من همشونو میگم زد زد
    واقعا کامفا ینی چی این همه ادا اصول در اومده روش ؟
    یا کینگ کامفا یا نژادای دیگه ؟
    7 کاربر پسندیده اند: b.pakray,花 羅 漢,Hamzeh,hasoo,mohamad.bahmani,Rezaei,sadeqrezaei
    برای اثر گذاشتن روی دیگران اخم نکن
    پیشانیت چروک میشود ...

از لبخندت استفاده کن !

زیبائی دندانهایت تاثیر بیشتری دارند

مزرعه کوچک ما

آکواریوم های من
    محک : حمایت از کودکان سرطانی

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

کاربر تاثیرگذار
    محل اقامت
    中上旧 是是笑发不主 地主产洋立水
    شماره عضویت
    1303
    میانگین ارسال
    0.04
    پسند داده
    710
    پسند گرفته
    808
    امتیاز کاربری
    1430

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeqrezaei نمایش پست ها
    آقا ناصر ، من ماهیهای ایشون رو خیلی دوست دارم. باهاشون هم یک سری هماهنگ کردم برای خرید فلاور ، متاسفانه بعلت تحریم ها کار خیلی مشکل شد و از خیرش گذشتم. البته قیمت ها هم خیلی بالا بود.ولی در مورد اسم گذاری روی ماهی هاش ، فکر نمی کنم به اصول خاصی پایبند باشه ، فکر می کنم بیشتر به ظاهر و باحال بودن اسم اهمیت می ده. در حد اطلاعات ضعیف خودم اینطوری یاد گرفتم که کامفا ها معمولا چشم های سفید یا زرد روشن دارن. ایشون هر چی فلاور چشم قرمز هست رو می گه کامفا !نظر شما چیه ؟
    سلام ،ببینید چشم سفید ،سبز ،زرد کامفا محصوب میشن ،حالا کینگ رو که از کامفا میگیرند ولی شرط کافی هست لازم نیست ،یعنی امکان داره چشم سفید هم باشه و کامفا باشه یا کینگ ..،،ولی دیگه به یک چشم سفید نمیگیم نژاد زد زد،،این ها همشون یک سری اشتراک هم دارن ،،ولی اصل قضیه ،به نظر من در فلاور هایی حاضر دنیا کینگ بودن یا دیگر قضیه ها نیستبله خال زیاد ،رنگ زمینه قرمز و طیف رنگی گسترده از زرد ،قرمز،ابی،سبز ،،،خال های مشکی ،بدن دیسکی،هد ،،ودر یک کلام چشم نواز ،باید باشه،که در فلاور های اقای چون هست ،،

7. بالای صفحه | پست شماره : 14

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط 花 羅 漢 نمایش پست ها
    سلام ،ببینید چشم سفید ،سبز ،زرد کامفا محصوب میشن ،حالا کینگ رو که از کامفا میگیرند ولی شرط کافی هست لازم نیست ،یعنی امکان داره چشم سفید هم باشه و کامفا باشه یا کینگ ..،،ولی دیگه به یک چشم سفید نمیگیم نژاد زد زد،،این ها همشون یک سری اشتراک هم دارن ،،ولی اصل قضیه ،به نظر من در فلاور هایی حاضر دنیا کینگ بودن یا دیگر قضیه ها نیستبله خال زیاد ،رنگ زمینه قرمز و طیف رنگی گسترده از زرد ،قرمز،ابی،سبز ،،،خال های مشکی ،بدن دیسکی،هد ،،ودر یک کلام چشم نواز ،باید باشه،که در فلاور های اقای چون هست ،،
    آره ناصر جان
    کاملا درست میگی و در پست اول هم اگر ببینی همین رو گفتم

اما
    یه امای بزرگ داره به نظر من
    بهتره قراردادها بهم نخوره ، مثلا اگر من توانایی این رو دارم که کراس بزنم و یه فلاور خوب ایجاد کنم بهتره اسمی مناسب و برازندش انتخاب کنم اینکه اسم نژادهای دیگه رو روش بگذاریم درست نیست
    مثل این میمونه سامسونگ بیاد یه موبایل خوب بزنه که حالا شباهتهایی هر چند کم هم به تولیدات اپل داره و اسمش رو بگذاره اپل فلان ...
    اینطور هم ارزش کار خودش رو برده زیر سئوال هم اسم مناسبی انتخاب نکرده برای تولیدش این روند در دیسکس خیلی خوب انجام شده اما تولید کننده های فلاور برای نام گذاری اصلا این خلاقیت رو بخرج ندادن

یک تعریف کلی داریم از کینگ کامفا لب ها روی هم - دم بادبزنی - خالهای دو ردیفی - هد بارز کامفایی
    تخصص و کار ایشون رو قبول دارم اما متاسفانه این روش اسم گذاری اصلا پسندیده نیست

عذرخواهی از همه که خارج از بحث و چهار چوب تاپیک بود لازم دونستم یه توضیح بدم که منظورم رو بهتر رسونده باشم

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع