رازهایی برای شناختن پسران در اولین برخورد - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 13 , از مجموع 13
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کـاربر انجمن بانوان
    محل اقامت
    بندر
    شماره عضویت
    421
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    2,031
    پسند گرفته
    1,438
    امتیاز کاربری
    2074

پاسخ : رازهایی برای شناختن پسران در اولین برخورد

من فکر میکنم باید موضوع رو مینوشتم رازهایی برای شناختن طرف مقابل در اولین برخورد ..
    حرف همه ی شما رو قبول دارم و کاملا درسته که با یک برخورد و از روی حرکات ظاهری یک شخص نمیشه قضاوت کرد
    ولی خوب همه ی ما خوب میتونیم از رفتار یک شخص نیتشو بفهمیم
    این چند مورد هم از نظر روانشناسی قضیه رو بررسی کرده و البته استثنا هم همیشه وجود داره
    به نظر من تو اولین برخورد با یک شخص ، اگه واقعا منظقی و دقیق به اون آشنایی نگاه کنیم تا حد زیادی میتونیم برای ادامه دادن یا ندادن یک رابطه تصمیم بگیریم... ممکنه با تلفن یا از روی پیامک نتونیم متوجه دروغ گفتن کسی بشیم ولی وقتی رو در رو با همون شخص صحبت میکنیم ظاهر و رفتارش موقع حرف زدن ، میتونه نمایانگر خیلی از خصوصیات درونیش باشه
    البته اینایی هم که نوشته شده واسه اولین برخورده که اکثرا سطحی ازش رد میشن و میگن باید چند بار دیگه ببینمش تا بفهمم چه جور آدمیه.. در صورتیکه تو دیدارهای بعدی ، طرف مقابل با اخلاق شما آشنایی بیشتری داره و راحت تر میتونه خودشو خوب جلوه بده
    آیا بهتر نیست به جای اینکه یک سال عمرمونو صرف شناخت یک نفر کنیم، سعی کنیم تو دفعات اول دقیق تر عمل کنیم و تصمیم گیری منطقی تری داشته باشیم؟
    6 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh,infinity,Rezaei,rohollajalili,علی بختیاری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    ساخت تراریوم - بونسای - گلخانه
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

تو برخورد معمولی نمیشه ولی من به اینکه چشم آدمها تا حدی شخصیتشونو نشون میدن اعتقاد دارم . نوع نگاه کردن خیلی با آدم حرف میزنه .
    سوت پایان را بزنید
    صداقت من حریف دورنگی زمانه نمیشود
    قبول میکنم
    بـــــــــــــــــاختم...

(فکر بدون خلاقیت و کپی شده همیشه در طولانی مدت محکوم به شکست است ،کپی تا کجا ...؟!)

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

کاربر سایت
    نام
    alireza
    شغل
    Chemical Engineering-environment
    محل اقامت
    Tehran
    شماره عضویت
    21
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    246
    پسند گرفته
    128
    امتیاز کاربری
    187

نقل قول نوشته اصلی توسط somijooon نمایش پست ها
    من فکر میکنم باید موضوع رو مینوشتم رازهایی برای شناختن طرف مقابل در اولین برخورد ..
    حرف همه ی شما رو قبول دارم و کاملا درسته که با یک برخورد و از روی حرکات ظاهری یک شخص نمیشه قضاوت کرد
    ولی خوب همه ی ما خوب میتونیم از رفتار یک شخص نیتشو بفهمیم
    این چند مورد هم از نظر روانشناسی قضیه رو بررسی کرده و البته استثنا هم همیشه وجود داره
    به نظر من تو اولین برخورد با یک شخص ، اگه واقعا منظقی و دقیق به اون آشنایی نگاه کنیم تا حد زیادی میتونیم برای ادامه دادن یا ندادن یک رابطه تصمیم بگیریم... ممکنه با تلفن یا از روی پیامک نتونیم متوجه دروغ گفتن کسی بشیم ولی وقتی رو در رو با همون شخص صحبت میکنیم ظاهر و رفتارش موقع حرف زدن ، میتونه نمایانگر خیلی از خصوصیات درونیش باشه
    البته اینایی هم که نوشته شده واسه اولین برخورده که اکثرا سطحی ازش رد میشن و میگن باید چند بار دیگه ببینمش تا بفهمم چه جور آدمیه.. در صورتیکه تو دیدارهای بعدی ، طرف مقابل با اخلاق شما آشنایی بیشتری داره و راحت تر میتونه خودشو خوب جلوه بده
    آیا بهتر نیست به جای اینکه یک سال عمرمونو صرف شناخت یک نفر کنیم، سعی کنیم تو دفعات اول دقیق تر عمل کنیم و تصمیم گیری منطقی تری داشته باشیم؟
    سلام سمیه جان؛
    مسلمآ بهتره که یک سال عمر را حروم یک رابطه بی اهمیت نکنیم ، هر چند من فرسایشی ترین رابطه ها هم به خاطر تجربه ای که در نهایت ازشون میمونه بد نمی دونم.
    ولی برای من اصلآ نمی تونه قانع کننده باشه که طرف مقابل من یک لیست دستش داشته باشه و از روی حرکاتم true or false بزنه.
    کلآ اینطور نگرش دور از رابطه سالم هست،وقتی با کسی به مرحلهء قرار ملاقات رسیدیم مطمئنآ یک سری فاکتورهای مطلوب درش دیدیم (از توی جوب که پیدا نشده) پس دلیلی نداره که اونقدر دور از صداقت ببینیمش که بخواییم خودمون از رفتارش به شخصیتش پی ببریم ، به نظر من در اوایل آشنایی باید به طرف اعتماد داشت و بزاریم خودش نشون بده چطور هست.
    کلآ به نظر من اینگونه الگو ها برای خرید حیوان سالم و مناسب هم از پت شاپ همیشه به خوبی پاسخگو نیست.
    باز هم میگم که این نظر بنده هست، شاید برای شما قابل قبول نباشه و دور از سیستم اجتماعی امروزهء اکثریت جامعه تصورش کنید.
    ارادتمند.
    ویرایش توسط infinity : ۱۳۹۲-۰۶-۲۰ در ساعت 18:12 دلیل: غلط نگارشی

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

یک مسئله ای که سوء برداشت شده این هست که "یک سال" بدون چون و چرا ادامه بدیم و در نهایت نتیجه رو اعلام کنیم، منظورم اینه که این شرط لازمشه. ممکنه بعد دو روز چیزی رو از طرف ببینیم که نخوایم ادامه بدیم، هرچه جلوتر بره هم وابستگی بیشتر میشه و هم پارامترها بیشتر تایید میشن.
    در مورد نگاه اول، باز هم به نظرم اگر پسری از دختری خوشش اومده باشه، حتی بد جنس و بدذات ترینشون هم خودشونو خوب نشون میدن و اتفاقا تو نحوه ی جذب حرفه ای تر عمل میکنن تا یک فرد ساده با عشق واقعی.
    انتخاب یک نفر یک پیکیج کلی هست (جسمی و اخلاقی) که طرف باید ببینه با چه چیزهایی میتونه بسازه و چه چیزهایی غیرقابل تحمل اند.
    به هر حال من همچین ریسکی رو دوباره انجام نمیدم که بخوام شروع رو بر انتخاب نهایی و اینکه "ما واقعا برای هم ساخته شدیم" شروع کنم. با اینکه همه ی پاارمترهای ظاهری و اولین برخورد فوق العاده شیک و بی نقص بود.
    ---
    به فرموده علیرضا(دام الظله) در کتاب روابط العاشقه : "لا اکتساب فی هذا طریق، حتی فی الخرید حديقت الحيوانات"
    ویرایش توسط DarKfish : ۱۳۹۲-۰۶-۲۰ در ساعت 19:05

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

عجب تاپیک خفن و پرباری شده ( کیفی نه کمی هااا )

خوب ، همه بشینید میخوام براتون سخنرانی کنم
    به نام خدا
    اساس رو در این نوع روابط و شناختها باید ( تاکید میکنم باید ) بر این گذاشت که همه چیز عادیه و قرار نیست چیز خاصی وجود داشته باشه

در این حالت ، بهترین بازیگرها هم بعد از مدتی بند رو آب میدن به شرط اینکه شما درگیر نشده باشید و صرفا در کمال خونسردی و آرامش به عادی بودن همه چیز واقف باشید و آهنگ مربوطه رو زمزمه کنید

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    ساخت تراریوم - بونسای - گلخانه
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

به نظر شخصی من وقتی قرار یه رابطه باشه بهتره که در همون لحظه ی اولیه با اطلاع خانواده باشه ، و طبق سنت همچی جلو بره ، پیش میاد که روابطی هم باشه که مخفیانه و بعدش موفق هم باشن که دیدم ، ولی باید به عکسشم توجه کرد که عواقب روحی و جسمی خوبی نداره . اول یه اب جوش بیارین برام ....خب

جمع بندی : از هم دیگه خوشتون اومده با خانواده مطرح کنید و شرایط بود خواستگاری و لاغیر .

والسلام علیکم و رحمت الله ...من الله توفیق
    (*)
    سوت پایان را بزنید
    صداقت من حریف دورنگی زمانه نمیشود
    قبول میکنم
    بـــــــــــــــــاختم...

(فکر بدون خلاقیت و کپی شده همیشه در طولانی مدت محکوم به شکست است ،کپی تا کجا ...؟!)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع