رازهایی برای شناختن پسران در اولین برخورد
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 13
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کـاربر انجمن بانوان
    محل اقامت
    بندر
    شماره عضویت
    421
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    2,031
    پسند گرفته
    1,438
    امتیاز کاربری
    2074

رازهایی برای شناختن پسران در اولین برخورد

آیا او ادعاهایش درست است یا تنها برای به دست آوردن دل شما دروغ میگوید؟ و آیا او همینقدر آرام و قابل اعتماد است یا قرار است بعد از رسیدن به شما، نقاب از چهرهاش بردارد و فرد دیگری شود؟ جواب دادن به این سۆالها کار هر کسی نیست. اما اگر شما، بتوانید زبان بدن پسران را رمزگشایی کنید، میتوانید تا حدودی از درست بودن حرفهایش مطمئن شوید و بدانید خود واقعیاش، همین فرد است یا نه! پس پیش از آنکه جواب نهایی را بدهید، در خواندن زبان بدن حرفهای شوید.

گذاشتن دست در جیب
    خواستگار دست به جیب شما، احتمالا اطلاعات با ارزشی را پنهان میکند و نمیخواهد بخشی از زندگیاش را برایتان فاش کند.

پنهان کردن دست چپ
    اگر دست چپش را پنهان میکند، به احتمال زیاد، مسائل شخصیاش را از شما مخفی میکند و دوست ندارد از زندگیاش سر دربیاورید.

پنهان کردن دست راست
    اگر دست راست را پنهان میکند، احتمالا مسائلی را که ارتباط زیادی به خودش ندارد و به دیگران یا محیط بیرون مربوط است را از شما مخفی میکند.

پوشاندن دهان
    پوشاندن دهان هنگام صحبت کردن یعنی ترس از بیان، پنهان کاری و خجالتی بودن.

دست به آسمان
    اگرکف دستهایش را روبه بالا و با انگشتان کشیده نشان میدهد، صادق است و به شما علاقه دارد.اما اگر کف دستهایش به سمت پایین باشد، احتمالا در زندگیاش فردی گشادهرو نیست.

چه قدر از شما فاصله میگیرد؟
    اگر او در فاصله نیم تا یک متری شما میایستد، میتوانید به او اعتماد کنید، زیرا نه خود را با شما بیگانه میداند و نه بیش از آنکه شایسته این موقعیت باشد به شما نزدیک میشود.
    اگر او در دایرهای به شعاع 15 سانتیمتر تا نیم متری شما میایستد، احتمالا شما را از همین حالا همسر آیندهاش میداند و میخواهد با شما صمیمیتر باشد. البته او نمیداند که هنوز برای ایجاد چنین حسی زود است و با این کارش شما را از خود دور میکند، زیرا این فاصله تنها متعلق به والدین، همسر، دوستان صمیمی و کودکان اطرافتان است.
    اگر او در فاصله یک متری و بیشتر از شما دور میایستد، یا به شما بیعلاقه است یا آنقدر خجالتی است که هنوز نمیتواند شما را به عنوان یکی از عزیزان خود بداند. چون این فاصله، مناسب غریبههایی است که در خیابان از کنارتان رد میشوند یا فروشندههایی که از آنها خرید میکنید.

با پاهایش چه میکند؟
    _ تکان دادن پا :
    اگر مدام پاهایش را تکان میدهد، احتمالا از این خواستگاری پشیمان شده و بعد از جداشدن از شما، دیگر سراغتان را نمیگیرد.

_ گذاشتن هر دو پا روی زمین :
    اگر پاهایش را در کنار هم و محکم روی زمین قرارداده، روی راستگوییاش حساب کنید، چون فردی صادق و متعادل است. اما اگر پایش را روی پنجه یا پاشنه تکیه داده، احتمالا او فرد صادقی نیست و تمام حقیقت را نمیگوید.

_ انداختن پا روی پا :
    اگر یک پا را بالاتر از زانوی یک پای دیگر قرارداده، احتمالا همه حقیقت را به شما نمیگوید یا از اینکه در شرایط امنی قرار دارد مطمئن نیست.

_ جفت كردن پاها :
    اگر او در حالتی ایستاده كه پاهایش كنار هم هستند، احتمالا حالت دفاعی بهخود گرفته و چندان با گفتهها یا كارهای شما موافق نیست.

با چشمهایش چه میکند؟
    اگر نمیخواهد به شما نگاه کند، موضوعی را از شما پنهان میکند.
    اگر او مدام به پایین نگاه میکند، احتمالا به شما دروغ میگوید.
    اگر او چشم در چشم شما میدوزد، دوست دارد با شما صمیمیتر شود.

چشمهایش را پنهان میکند؟
    بررسیها نشان میدهد دروغگوها با مالیدن چشمها، پوشاندن آنها با دست یا بستن آنها میخواهند از دیدن آنچه در مقابل چشمانشان میگذرد جلوگیری كنند؛ پس خاراندان چشمش را پای حساسیت فصلی نگذارید.

زیاد پلک میزند؟
    فردی که ریگی به کفشش نباشد و در شرایط عادی قرار داشته باشد، در هر دقیقه، حدود6 تا 8 بار پلك میزند. اما بررسیها نشان میدهد افراد در زمان استرس، بیشتر پلک میزنند. پلک زدن بیش از اندازه، به شما میگوید فرد مقابلتان از لحاظ روانی چندان در آرامش قرار ندارد یا دلیلی برای اضطراب و نگرانی دارد.

منبع: سیب سبز
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

پاسخ : رازهایی برای شناختن پسران در اولین برخورد

یعنی کلأ این مقاله شخصیت منو برد زیر سوال!!
    1-من وقتی که با دیگران صحبت میکنم دوست ندارم توی چشم یا حتی به صورت طرفم خیره بشم وبا این که گوشم با طرفمه ولی چشمام مدام اطراف رو نگاه میکنه!یعنی من یه ادم دروغگووم؟؟؟؟؟
    2-کلأ وقتی روی صندلی میشینم یک پامو روی اون یکی میندازم واون یکی پامو تکون میدم!این یعنی نمیخوام به طرفم حقیقت رو بگم واز اینکه دارم با طرفم معاشرت میکنم پشیمونم!!!:-O
    3-وقتی که دارم در حالت ایستاده با کسی بحث میکنم یا دستمو میزارم توی جیبم(مخصوصأ وقتی کت پوشیده باشم)یا اینکه یک دستمو زیر بغلم میزارم که در تعبیر این مقاله میشه یه ادم پنهانکار!!!!
    البته یه سری موارد دیگه هم بود که از گفتنشون معذورم...
    ولی به خدا اینا هیچ کدومشون با شخصیت من جور در نمیاد!
    7 کاربر پسندیده اند: ABOLFAZL,™@я€z,Hamzeh,infinity,Rezaei,rohollajalili,somijooon
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

اینم از اون حرفا بودا، به نظرم چه تو شناخت پسر و چه دختر، اصلا و اصلا نباید عجله کرد،
    قشنگ باید یه یکسالی باهاش بود (کنترل شده چه احساسی و چه جسمی)
    بعد خود طرف خودشو نشون میده که شخصیتش به آدم میخوره و کلا هدفش از ارتباط چیه؟!
    راه میان بر نداره،
    هرکی زود خواست کارو تموم کنه، باید بهش شک کرد.
    ---
    یه چیز دیگه هم که بعد از تجربه قبلی بهش رسیدم این بود که کلا حس ترحم نداشته باشید، اگر خوشحالید از رابطه ادامه بدید و اگر میبینید محدودتون کرده و کلا جسمی و روحی حالتو بده خواهشا ادامه ندید.
    تا جایی که میشه باید امتحانش کرد،
    با سیاست،
    مثلا اگر رابطه ی قبلی براتون مهمه، بهش بگین من اصلا برام مهم نیست که قبلا با کسی باشین ولی دوست دارم از روی کنجکاوی بدونم و الا به نظرم یکی میتونه کلی قبلش رابطه داشته باشه ولی زندگی خوبی با نفری که مناسبه پیدا کنه! (لباتون رو غنچه ای کنید)
    طرف هم دستشو رو میکنه
    و شما هم میگین : خوشحالم خواهر خوبی مثل شما پیدا کردم. بای

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

کاربر سایت
    نام
    alireza
    شغل
    Chemical Engineering-environment
    محل اقامت
    Tehran
    شماره عضویت
    21
    میانگین ارسال
    0.00
    پسند داده
    246
    پسند گرفته
    128
    امتیاز کاربری
    187

سلام به همهء دوستان؛
    دیدم امیرحسین وارد بحث شده برام جالب شد . نظر من به نظر امیرحسین نزدیک تره، البته نه در مورد توصیه هاش !
    کلآ آدم ها پیچیده تر از این هستند که بخواییم اونها را تک بعدی بسنجیم ، دختر و پسر هم نداره ، البته مسلمآ هم جنس ها شناخت بهتری نسبت به کنشهای همیدیگه دارند و غیر هم جنس ها شناخت کمتر، که این قسمت کاملآ نسبت به تجربه و درک شخص از دیگران میتونه متغییر باشه.
    در مورد فهم صحت گفته و درک اینکه چه در سر شخص میگذرد از روی حرکات بدن و ... نمیشه اینطور نتیجه گیری کرد، البته گفته های بالا بیشتر به نظر من جنبه سرگرمی داره ولی در مواردی که کمی تخصصی هم هستند باز هم نمیشه با صراحت یک حالت را در همه به یک معنا برداشت کرد. فرهنگ (جامعه و خانواده) ، وضعیت روانی ، وضعیت جسمانی و خیلی مسائل میتونه در این نوع برداشت ها تاثیر داشته باشه. همانطور که گفتم آدم ها پیچیده تر از این هستند که بشه با چنین پارامترهایی در موردشون قضاوت کرد.
    به نظر من وقتی میتونید از روی حرکات و رفتار کسی را قضاوت کنید که مدت زیادی را باهاش در رابطه باشید که البته در این صورت هم ممکنه دچار اشتباه بشید ، ولی در صورتی شناخت کاملی از شخص نداشته باشید قضاوت شما فقط یک حدس است و ممکنه تا واقعیت 180 درجه تفاوت داشته باشه.
    البته اینها نظر من هستند و ممکنه که اینها هم تا واقعیت 180 درجه تفاوت داشته باشند / .
    در مورد حرف های امیرحسین، پیشنهاد میکنم به توصیه هاش توجه نکنید و الا عاقبت خوشی نخواهید داشتb-(.
    ارادتمند.
    7 کاربر پسندیده اند: ABOLFAZL,aligator,DarKfish,Hamzeh,Rezaei,rohollajalili,somijooon

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

هرچند توصیه اخر امیر حسین(4خط پایانی)دیگه یه حقه از کار افتاده ونخ نما شدست ولی توصیه اولیش رو واقعأ قبول دارم@};-
    علی رضا جان هم ختم کلام رو گفتن.
    ولی لازم دونستم یه چیزیو که البته نظر شخصیم هست رو بگم:
    علم روانشناسی اصلأ علم قابل اعتمادی نیست،پس توی امور زندگی اصلأ این علم رو به عنوان پایه ومبنا قرار ندید.شاید بتونه به عنوان یک راهنمای ضعیف به کار بیاد ولی اصلأ نمیتونه طراح پایه واساس زندگی باشه.
    یه جورایی 99%علم روانشناسی مال خود کتابا وجزواته...
    6 کاربر پسندیده اند: ABOLFAZL,DarKfish,Hamzeh,infinity,rohollajalili,somijooon
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity نمایش پست ها
    سلام به همهء دوستان؛
    استاد، لطفا جان بی ارزشمو بگیرید که جسارت کردم در حضور شما،
    رسیدن به سطح تجربه و ژرفای دانشتون تو این مسائل، دست نیافتنیه.
    بنده، همیشه از حضور افرادی مثل شما استفاده کردم و میکنم،
    سیاست شما تو روابط زناشویی، عین دیانت ماست.@};-
    6 کاربر پسندیده اند: ABOLFAZL,Hamzeh,infinity,Rezaei,rohollajalili,somijooon

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    ساخت تراریوم - بونسای - گلخانه
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

اوهوم

به نظر من که حس شخصیت شناسی باید تو خودآدم وجود داشته باشه و تو یه برخورد نمیشه فهمید که فرد مورد نظر چجور آدمی هست و از چه شخصیتی برخوردار . بعضی از رفتارها اگر هم صحیح نباشه جز عادت یه فرد محسوب میشه . مثلا بازی با چشم خودش درسته که اگه طرف به چشم طرف مقابل هر چند لحظه یکبار خیره بشه خوبه و نشانه ی مثبتیه ولی ملاک نمیتونه باشه که با نگاه نکردن دروغگو و یا هر چیزی باشه . خود شخص باید توانایی شناخت داشته باشه و با استفاده از ادراکش بتونه طرف مقابلشو بشناسه که به نظرم و همونطور که امیر حسین گفت یه دوره چندماهه نیاز هست . والسلام علیکم و رحمت.....
    7 کاربر پسندیده اند: ABOLFAZL,aligator,DarKfish,infinity,Rezaei,rohollajalili,somijooon
    سوت پایان را بزنید
    صداقت من حریف دورنگی زمانه نمیشود
    قبول میکنم
    بـــــــــــــــــاختم...

(فکر بدون خلاقیت و کپی شده همیشه در طولانی مدت محکوم به شکست است ،کپی تا کجا ...؟!)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع