مشاوره درمورد استخر کوی - صفحه 2
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8 تا 14 , از مجموع 21
  1. بالای صفحه | پست شماره : 8

کاربر سایت
    نام
    علی
    محل اقامت
    بوشهر
    شماره عضویت
    252
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    81
    پسند گرفته
    327
    امتیاز کاربری
    604

پاسخ : مشاوره درمورد استخر کوی

من خودم در هر 2000 لیتر آب 1500 تا 3000 تا کوی قرار می دادم.
    اگر می خواهی تراکم ماهی ها را زیاد کنی بهتر است اکسیژن هم قرار بدهی.
    برای تصفیه اب هم یک واتر پمپ بگیر (یک واتر پمپ که 5000 تا 6000 لیتر آب را در ساعت تصفیه می کنه کافیه) .
    در ضمن اگر سایز یک بندی می خواهی بگیری سعی کن برای اول کار ارتفاع آب را زیر 50 سانت قرار بدهی.
    قسمتی از حوض هم یک مقدار سایه درست کنید چون ماهی کوی برای بهتر شدن رنگش به نور افتاب احتیاج داره و در ضمن به سایه هم علاقه داره.
    برای غذا دهی در اول صبح که آب حوض خنک تر است غذای پروتئین بالا مثل بیومار فرانسوی بدهید و برای زمانی که آب حوض گرمتر است هم تتروپیکال و یا غذای گیاهی مثل خیار کاهو و یا علف های تو پارک و یا اضافه سبزی های سبزی فروشی را به آنها بدهید.
    راستی ماهی کوی را من حتی در آب با سختی 4000 ppm (آبی که تلخ است و قابل خودن نیست) قرار داده بودم و مشکلی هم نداشتم و در کل ماهی کوی با سختی بالای آب مشکلی نداره.
    6 کاربر پسندیده اند: adn,aligator,™@я€z,eminem6,rohollajalili,علی بختیاری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 9

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    375
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    129
    پسند گرفته
    48
    امتیاز کاربری
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط ™@я€z نمایش پست ها
    خواهش می کنم والا دقیق من قیمتشو ومدل مورد نیاز شما رو نمیدونم اما خودم سوبو
    20000لیتری گرفتم حدود 260 تومان .

خوب همانطور که علی جان فرمودند شما به وسیله واتر پمپ و به جریان افتادن آب
    میتونید مشکل هوادهی رو حل کنید.

موفق باشید.
    خیلی ممنون اما ببخشید این سوال میکنم چطور میشه با واتر پمپ که تصفیه میکنه هوادهی کرد ؟؟

--------- ادغام پست ------------

نقل قول نوشته اصلی توسط web1362 نمایش پست ها
    من خودم در هر 2000 لیتر آب 1500 تا 3000 تا کوی قرار می دادم.
    اگر می خواهی تراکم ماهی ها را زیاد کنی بهتر است اکسیژن هم قرار بدهی.
    برای تصفیه اب هم یک واتر پمپ بگیر (یک واتر پمپ که 5000 تا 6000 لیتر آب را در ساعت تصفیه می کنه کافیه) .
    در ضمن اگر سایز یک بندی می خواهی بگیری سعی کن برای اول کار ارتفاع آب را زیر 50 سانت قرار بدهی.
    قسمتی از حوض هم یک مقدار سایه درست کنید چون ماهی کوی برای بهتر شدن رنگش به نور افتاب احتیاج داره و در ضمن به سایه هم علاقه داره.
    برای غذا دهی در اول صبح که آب حوض خنک تر است غذای پروتئین بالا مثل بیومار فرانسوی بدهید و برای زمانی که آب حوض گرمتر است هم تتروپیکال و یا غذای گیاهی مثل خیار کاهو و یا علف های تو پارک و یا اضافه سبزی های سبزی فروشی را به آنها بدهید.
    راستی ماهی کوی را من حتی در آب با سختی 4000 ppm (آبی که تلخ است و قابل خودن نیست) قرار داده بودم و مشکلی هم نداشتم و در کل ماهی کوی با سختی بالای آب مشکلی نداره.
    خیلی ممنون اطلاعات خوبی دادید قیمت روز این واتر پمپی که گفتید دارید ؟؟ و اینکه اب اونجاهم اب هست که فقط باهاش باغ اب میدند یعنی یه جواری از اب رود خونه هست پس نیاز نیست به داشتن تصفیه اب ؟ درمورد بیومار من خونده بودم که خوب نییست همینطور غذای زنده مثل ارتمیا بیشتر غذای گیاهی براش خوب هست حتی هندونه پرتغال درسته
    پسندیده : adn
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

3. بالای صفحه | پست شماره : 10

کاربر سایت
    نام
    علی
    محل اقامت
    بوشهر
    شماره عضویت
    252
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    81
    پسند گرفته
    327
    امتیاز کاربری
    604

نقل قول نوشته اصلی توسط eminem6 نمایش پست ها
    خیلی ممنون اطلاعات خوبی دادید قیمت روز این واتر پمپی که گفتید دارید ؟؟ و اینکه اب اونجاهم اب هست که فقط باهاش باغ اب میدند یعنی یه جواری از اب رود خونه هست پس نیاز نیست به داشتن تصفیه اب ؟ درمورد بیومار من خونده بودم که خوب نییست همینطور غذای زنده مثل ارتمیا بیشتر غذای گیاهی براش خوب هست حتی هندونه پرتغال درسته
    قیمت واتر پمپ بین 70 تا 200 هزار تومان است
    اگر دسترسی به اب رودخانه داشته باشید پس نیازی به تصفیه آب ندارید
    بهترین غذا برای رشد ماهی بیومار فرانسوی است
    4 کاربر پسندیده اند: amir121,™@я€z,eminem6,علی بختیاری

4. بالای صفحه | پست شماره : 11

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    375
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    129
    پسند گرفته
    48
    امتیاز کاربری
    76

بچه ها یه سول به نظرتون اگه به واتر پمپ از این سری های فواره ای بزاری میتونه جای پمپ هوارو بگیره و خوب هوادی کنه ؟؟و اینکه کاملا اب به گردش بیوفته نظرتون چیه ؟؟؟

5. بالای صفحه | پست شماره : 12

کاربر سایت
    نام
    علی
    محل اقامت
    بوشهر
    شماره عضویت
    252
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    81
    پسند گرفته
    327
    امتیاز کاربری
    604

بچه ها یه سول به نظرتون اگه به واتر پمپ از این سری های فواره ای بزاری میتونه جای پمپ هوارو بگیره و خوب هوادی کنه ؟؟و اینکه کاملا اب به گردش بیوفته نظرتون چیه ؟؟؟
    اگر شما بخواهید از اب رودخانه استفاده کنید و هفته ای یک و یا چند بار آب حوض را پر و خالی کنید ، که در این صورت نیاز به تصفیه آب ندارید.
    یکی از دوستان به من می گفت من از همین واتر پمپ های فواره ای استفاده می کنم ولی وقتی خواستم نگاه کنم به من اجازه نداد و بعد ها فهمیدم که کلا این شخص خالی بند بوده ولی تا به حال من کسی را ندیدم برای سایز کردم کوی از این فواره ها استفاده کنه.
    من نمی دونم شما چرا از یک پمپ مرکزی استفاده نمی کنید.
    پسندیده : amir121

6. بالای صفحه | پست شماره : 13

کاربر سایت
    محل اقامت
    تهران
    شماره عضویت
    375
    میانگین ارسال
    0.01
    پسند داده
    129
    پسند گرفته
    48
    امتیاز کاربری
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط web1362 نمایش پست ها
    اگر شما بخواهید از اب رودخانه استفاده کنید و هفته ای یک و یا چند بار آب حوض را پر و خالی کنید ، که در این صورت نیاز به تصفیه آب ندارید.
    یکی از دوستان به من می گفت من از همین واتر پمپ های فواره ای استفاده می کنم ولی وقتی خواستم نگاه کنم به من اجازه نداد و بعد ها فهمیدم که کلا این شخص خالی بند بوده ولی تا به حال من کسی را ندیدم برای سایز کردم کوی از این فواره ها استفاده کنه.
    من نمی دونم شما چرا از یک پمپ مرکزی استفاده نمی کنید.
    منظور از پمپ مرکزی چیه؟ فواره ای واسه این گفتم که هم هزینه خرید پمپ نشه هم به هوا دهی استخر کمک شه ممنون از شما برای راهنماهیتون

7. بالای صفحه | پست شماره : 14

کاربر سایت
    نام
    علی
    محل اقامت
    بوشهر
    شماره عضویت
    252
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    81
    پسند گرفته
    327
    امتیاز کاربری
    604

منظور از پمپ مرکزی چیه؟ فواره ای واسه این گفتم که هم هزینه خرید پمپ نشه هم به هوا دهی استخر کمک شه ممنون از شما برای راهنماهیتون
    منظورم پمپ هوا مرکزی بود

2 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,eminem6

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع