عکس اتلیه d-a-r
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 10

موضوع: اتلیه d-a-r

1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کاربر سایت
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    185
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    225
    پسند گرفته
    148
    امتیاز کاربری
    184

Wink اتلیه d-a-r

سلام
    می خواستم یه سری عکس بزارم ولی خوب جای خوبی پیدا نمی کردم عکس ها هم کلا متفاوته از شیر مرغ تا جون ادمیزاد
    راستی گزارش های دوچرخه سواریم رو هم می خواستم بزارم ولی جای خوبی براش توی انجمن پیدا نکردم و گزارش های اون رو هم همین جا می زارم ولی عکس های اینجا فقط به وسیله من گرفته نشده !(دوست خوبم ناصر خوش دوست هم عکس گرفته)
    اول از همه با گزارش دوچرخه سواری ای که روز جمعه 5 مهر داشتیم رو شروع می کنم باشد که شماها هم رستگار شده و به ایین دوچرخه ایی ما بگروید....:-?

پ.ن : این گزارش قبلا در سایت bike20.ir منتشر شده و این کپی ای اون مطلب هست...
    برای این که از اپلود سنتر سایت هم استفاده نکردم خیلی عذر می خوام همه عکس ها در اپلود سنتر سایت ...... ثبت شدن...تعدادشونم خیلی زیاده نمی شه دوباره اپلودشون کنم این بار رو به بزرگ واری خودتون ببخشید تا سری های بعد از خجالتتون در بیام

به علت همایش دوی پیاده روی این هفته نسبت به هفته های پیش جمعت بیشتری اومده بودن و وقتی به میدون دکتر حسابی رسیدیم می شد گروه های مختلف رو دید...وسط میدون هم بچه های پارکور کار داشتن حرکت می زدن

و البته اون امبولانس رو هم مسئولین برای همین افراد احتمالا پیش بینی کردن که اوردن دیگه !!

در طول مسیر هم می شد به صورت پیوسته جمعیتی رو که برای پیاده روی امده بودن رو دید که نسبت به روزهایی که دوی پیاده روی عمومی نیست خیلی بیشتر بود...البته اگر جایزه پراید می دادن بنده قول می دادم که رکورد سری پیشمون رو هم بزنیم

این جا هم شرکت نفته ...البته فکر می کنم دیگه نگهبانای اینجا به این که ما رو هر هفته ببینن عادت کردن و اگه یک هفته نبینن تعجب کنن

بعد از رسیدن به خود پارک و طبق معمول صرف صبحانه رفتیم سراغ مسیر ها که از همون ابتدا به بچه های دانهیل برخوردیم و کلا این روز رو با بچه ها بودیم
    حالا این چندتا عکس رو داشته باشید....
    براي نمايش در سايز اصلي بر روي نوشته كليك كنيد ، مشخصات تصوير هست 800 در601 پيكسل .

توی این عکس یه حسی به من می گفت که امین الان میخوره به نااااااصر....
    براي نمايش در سايز اصلي بر روي نوشته كليك كنيد ، مشخصات تصوير هست 800 در601 پيكسل .

بعد از پرش های دوستان من هم که تازه با امین اشنا شده بودم رفتم یه عکس یادگاری بندازم

اینم حمزه با رخش اسپیشش

و این هم عقیل که با ترک و به سرعت داشت میومد...

عکس های بالا مربوط می شد به مسیر اولی که بچه ها رفتن(کلا 3تا مسیر بود...) بعد از اینجا ما از بچه ها جدا شدیم و به محل قرعه کشی رفتیم و به موقع هم رسیدیم ولی متاسفانه متوجه شدیم که اگرم اسممون در بیاد چون کارت شناسایی همراهمون نیست جایزه به ما تعلق نمی گیره اما از اون جایی که به اقا ناصر الحام شده بود که برنده می شد تا اخر قرعه کشی وایساد اما اخرشم برنده نشد !!!

بعد از این که ناصر تقدیرش رو پذیرفت و دل از جایزه ها کند دوباره به مسیرها برگشتیم و رفتیم دنبال بچه ها بگردیم که در نهایت دوستان رو در حال بالا رفتن از روی یکی از کوه ها پیدا کردیم و ما هم به سرعت بهشون ملحق شدیم

اینم نمای پشت سرمون وقتی رسیدیم بالای کوه

جاتون خالی به بالای این مسیر که رسیدیم کمردرد گرفتم بس که شیب داشت و کوله هم پشتم بود و وزن کوله به کنار ! اب معدنی های بچه ها هم دست من بود...اوووخ اووووخ اووووخ
    اینم لایک امین برای طرفداراش

یکم استراحت کردیم بالا و بعد امین و عقیل مسیر رو ادامه دادن و پشت سرشون هم بچه ها حرکت کردن...

این کوه رو هم تا بالاش رفتیم و بعد این مسیری که بچه ها توش سرعت می گرفتن رو درپش رو داشتیم که دقیقا مسیرش توی عکسای زیر مشخصه

انتهای مسیر رو که بچه ها وایستادن رو توی عکس زیر دقت بکنید....یه شیب خیلی خفن داشت و همش هم صخره بود و اصلا راه نداشت !که دانهیل سوارا راحت ازش رد می شدن بعد اونها که نوبت به کراس سوارای عزیز شد به نزدیکای اینجا که رسیدیم مدااام اونها از دور داد و بیداد می کردن که ما هم سرعتو کم کردیم و وقتی رسیدیم دقیقا همون جایی که بچه ها هستن با عمممممممق فاجعه مواجه شدیم که اگه با همون سرعت می رفتیم یکی یکی به لقاءالله می رسیدیم

این عکس رو به خاطر منظره نجومی پشت سرش خیلی دوست دارم دکل برق رو سمت راست ببینید چه کوچیکه

اینم چندتا عکس دیگه

این جا هم در انتهای مسیر وقتی تقریبا رسیده بودیم پایین داشتیم استراحت می کردیم و به نظرم یکی از بچه ها لاستیکش باد کم کرده بود...

این جا هم کلا اومدیم پایین و باز چرخا مشکل پیدا کرده بود...ما هم فرصت رو غنیمت شمردیم و عکس گرفتیم

و در نهایت با بچه ها در راه برگشت...

این ما بین یه مسیر دومی بود که عکسی ازش نداشتیم ولی یه کلیپ بی نهایت فااااان و توووووووپ ازش داریم
    که قراره اقا ناصر همینجا اضافه کنه و دوتا کلیپ از بالای مسیر سوم و پرشای بچه ها

خوب این قدر ناصر کلیپ رو نزاشت که اخر خودم تصمیم گرفتم بزارم

اینم لینکش
    عاقبت حرکت توی مسیر دانهیل با دوچرخه کراس
    6 کاربر پسندیده اند: aligator,b.pakray,DarKfish,Hamzeh,somijooon,علی بختیاری
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

پاسخ : اتلیه d-a-r

اوففففففففففففففففففففففف ف:][:
    پدر ترافیک اینترنتم در اومد تا لود بشه...
    میگم علیرضا دقیقأ خود تو الان مجهول موندی!!!
    خودتو واضح وشفاف بزار ببینیمت:-?
    با تشکر
    3 کاربر پسندیده اند: d-a-r,somijooon,علی بختیاری
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

کاربر سایت
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    185
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    225
    پسند گرفته
    148
    امتیاز کاربری
    184

معلومه کامل گزارش رو نخوندی پس یه بار دیگه با دقت بخون منم پیدا می کنی
    پ.ن : با امین یه عکس دو نفره انداختیم (حالا بگرد امینو پیدا کن)
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,somijooon
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.93
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

بهتر بود عکسها رو دسته بندی و در چند مرحله ارسال میکردید ، باز کردن این صفحه برای کسانی که اینترنت پرسرعت ندارند غیر ممکنه
    2 کاربر پسندیده اند: d-a-r,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

عجب،عجب...
    پس تو اون شلوارسفیده ای؟؟؟؟:hi:
    از همین الان وطبق همین حکم تو رو از تمامی صندلی داغ ها وذربین ها و...در تمامی فرم ها معاف میکنم،دیگه دیدمت
    2 کاربر پسندیده اند: d-a-r,علی بختیاری
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام علی جان.

اقا این مکان ها چقدر اشناست واقعا....مخصوصا اون گلدسته های مسجد النبی دانشگاه ازاد که من 4 سالو اونجا میخوابیدم و استراحت میکردم ظهرا
    اخ که دلم تنگ شد واسه زاهدان...

ولی از این جاده از بس هر هفته میرم و میام دیگه خسته شدم....

یادش بخیر ماهم این مسیر رو با دوچرخه های درپیتمون میرفتیم و میومدیم....یه بار با یکی از بچه ها این 5 کیلومتر کلاته تا زاهدانو بدون دست اومدیم با دوچرخه خیلی کیف داد.هیچوقت اون روزو یادم نمیره....

کلا خاطرات مارو زنده کردی...دمت گرم چسبید عکسات...

مرسی
    2 کاربر پسندیده اند: d-a-r,somijooon

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر سایت
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    185
    میانگین ارسال
    0.02
    پسند داده
    225
    پسند گرفته
    148
    امتیاز کاربری
    184

خوب امشب عکسای جوجه هایی رو که یک ماه پیش تخم مرغی بیش نبودن رو می زارم
    این عکس مامان بچه ها یک ماه پیش که در حال نگه داری تخم ها بود...

این مرغ اصلا خوب روی تخم ها نمی نشست و خوب تخم ها رو زیر خودش نگه نمی داشت با این که 10 تا تخم بیشتر زیرش نبود ولی هر سری بهش سر می زدم یکی دوتاشون ازش بیرون زده بودن و اینم اصلا جمشون نمی کرد...
    اصلا هم امیدی نداشتم که حتی یک تخم رو باز کنه چه برسه به 3تا!!! تازه ناگفته نمونه که مرغ عزیز هر هفته یکی از تخم ها رو نوش جان می کرد!!!!!
    جوجه اول هم که درامد از روی تخم ها کامل بلند شده بود و به زور تا فرداش روی تخم ها نشوندمش و دوتا جوجه دیگه درامدن...

از بین این 3 تا جوجه توی روز دوم اونی که وسط هست تلف شد و فعلا دوتا موندن ولی این دوتا خیلی زرنگن و خیلیم فعال!
    5 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh,mahdi3000,Rezaei,علی بختیاری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع