ذره بین ششم با حضور Darkfish - صفحه 4
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 22 تا 28 , از مجموع 35
  1. بالای صفحه | پست شماره : 22

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

پاسخ : ذره بین ششم با حضور Darkfish

خب میبینم که حسابی بی کار موندی،پاشو بیا بیکار نشین:-p
    هرچی آقامون بگه!
    1- مواقع بیکاری وکسالت به چه چیزی پناه میبری؟
    ای خــــــــــدا مدت هاست که دلم برای این جمله ی "حوصلم سر رفته" تنگ شده!...بعضی وقتها خواهرم اینو برای اینکه اذیتم کنه میگه. دوست دارم واقعا حوصلم سر بره و هیچ کار نداشته باشم و فقط به درو دیوار زل بزنم!
    2-چقدر احساس تنهایی میکنی؟
    خیلی کم، ولی از تنهایی نمیترسم و چون 11 سال بچه یکی یدونه بودم، همیشه اهل سرگرم کردن خودم بودم. به نظرم آدم در کتار دوستان زیاد باید بتونه با خودشم کنار بیاد و اگر تو یک جزیره ی دور افتاده گیر افتاد، زندگی کنه (هرچند سخته!)
    3-توی تهران هم وقتی میخوان پسرشونو بفرستند خارج،برای اینکه پسره یه جورایی(البته از نظر والدین)ریشش گیر باشه وبرگرده زنش میدن؟اصلأ تو هم مثل من با این امر مخالفی یااینکه موافقی؟
    متاسفانه همینطوره، خیلی هم ساده فکر میکنن، انگار زن گرفتن مثل رفتن بقالی میمونه، میگن یکی رو بگیر و با خودت ببر!
    ولی من خیلی خوب متقاعدشون کردم که اتفاقا زن گرفتن از اونور خیلی بهتره، چون در آزادی اونجا، رنگ واقعی افراد مشخص تره و به نظرم مسلمون هاش واقعی ترن چون هرکی میتونه هرجور لباس بپوشه و هرجور رفتار کنه. اگر تو اونجا زن گرفتن مثل هندونه خریدن باشه، اینجا زن گرفتن مثل هندونه خریدنی هست که تو یک گاو صندوق هم گذاشتن و کلیدشم باباش قورت داده!

4-فکر میکنی وقتی رفتی ،تا چه حد غربت و دوری از خانواده رو تحمل کنی؟اصلأ تا حالا امتحان کردی؟
    چیزی هست که ازش میترسم ولی طبیعی هست اوایلش و امیدوارم بتونم تحمل کنم. باید با شرایط ساخت و دوستای جدیدی پیدا کرد. فقط گذروندن و غصه خوردن قایده نداره.
    5-دوست داری بری وبعد از تحصیلات مقیم شی یا اینکه دوباره برگردی به همین وطن واوضاع؟
    جو گیر نیستم و ادای این آدمایی که میگن باید رفت و دیگه پشت سرتم نگاه نکرد. و از طرفی از اون آدمایی که میگن باید به کشورمون و رهبرمون خدمت کنیم هم نیستم. به نظرم باید حداقل 4 سال دکترا رو رفت، قشنگ همه جوانب رو دید و ببینه چه چیزی به نفع خودش و خانواده ای هست که میخواد تشکیل بده. تصمیمو آخرش میگیرم.
    6-اگه رفتی،باز دوباره اونجا هم تانک گیاهی راه میندازی؟
    قطعاااااااا....از همین الان فکرشو میکنم (حالا نه اینکه بلیط گرفتم دارم میرم). اونجا آکواریم داری جزو ارزون ترین سرگرمی هاست. با قیمت ارزونی نسبت به درآمد و فاندی که میدن میشه آکواریم بی دردسری ساخت.
    7-اگه رفتی برای بیرون اومدن از تنهاییgfاختیار میکنی؟
    نه واسه اینکه فقط با کسی connect باشم، چون میدونی اینجور رابطه ها دل آدمو سنگ میکنه و حس تنهایی رو بعضا بیشتر میکنه. به نظرم اگر کسی خوب بود و در حد کنترل شده خوبه آدم داشته باشه که اگر خواست رسمیش کنه. یعنی صرف دوستی اصلا اهلش نیستم.
    8-اگه رفتی به کنسرت خانندگان اون طرف میری؟اصلأ دوست داری بری؟کی؟
    نه خیلی، اصلا اهل کنسرت نیستم!
    9-فکر میکنی تا چه حد از شرایط وفرصت های پیشرفت در اون طرف رو به خاطر اعتقادات وسبک زندگیت از دست بدی؟
    خیلی کم، هر کشوری مسائل خاص خودشو داری و در امریکا هم یه جوری هر ایالت، مثلا همین هیوستون که یه پیشنهاد گرفتم، پر از مسلمان هست و فامیلمون هم با دخترای محجبه دارن زندگی میکنن. تو امریکا نژاد پرستی در خیلی از ایالت ها اصلا در کار نیست و کاملا آزادی فکری و اعتقادی برای همه هست. اروپا ولی اینطوری نیست، مجبورتون میکنن که مثل خودشون حرف بزنین و رفتار کنید.
    10-به جز خودت ،توی دوستانت هم کسی هست که دنبال کارهاش باشه یا اینکه رفته باشه ووقتی میری منتظرت باشه؟
    تقریبا بگم نصف بیشتر دوستام از ایران رفتند. ولی اینقدر پراکنده هستند که اونطوری نیست که بخوام برم پیش اونا. ضمن اینکه مسافرت های بین ایالتی امریکا خیلی ارزون قیمت هست. من خیلی باهاشون صحبت میکنن و برام از شرایط اونجا میگن، سختی ها و خوبی ها، خیلی رویایی نیست ولی تجربه ی خوبیه.

سلام به همه خصوصا امیر حسین عزیز
    نبینم زیر ذره بین باشی!!!!
    قربونت پهلوون!
    نمیدونم چرا موقع ذره بین شما شد
    اونطوری که خوندم همه یه جورایی ذهنشون مشغوله مخصوصا خودم که
    الان هنگم ..........یعنی اینقدر خوش شانس هستی؟ :-?
    طلسم !

1-از این اقلیمها کدومشو دوست داری؟ دریا-کوه-جنگل-جزیره-بیابان
    جنگل های انبوه
    2-به فال اعتقاد داری؟چرا؟
    اصلا، یه جور فقط واسه آروم کردن خودشون انجام میدن. ولی به اینکه متولد ماههای مختلف ، خصوصیات اخلاقی خاصی دارند اعتقاد دارم.
    3-اگر از اول زندگیو شروع کنی دوست داری دوباره همین راهو بری؟
    از راهی که رفتم راضیم ولی یکسری چیزا رو دوست داشتم یاد میگرفتم و دنبال اون مسائل هم میرفتم،
    یکی ورزش به صورت حرفه ای تر و یکی هم یادگرفتن یک ساز.

4-با اینها جمله بساز:
    میلگرد-ماشین-دریا-آکواریم
    طرف میلگرد ریخته کف آکواریم، منم با ماشین از روش رد شدم و جسدشو انداختم تو دریا!
    5-یه نصیحت به من
    چرا همه از من نصیحت میخوان؟ من کوچکترم بابا!
    6-چه غذایی دوست داری؟
    بال مرغ و چنجه
    7-نظرت در مورد دایناسورها؟
    جاشون خیلی خالیه این روزا...
    8-دوست داشتی تو دوران ژوراسیک بودی؟
    معلومه که نه! همش باید فرار میکردم....
    امیدوارم تو تمام مراحل زندگی موفق باشی.
    ممنون که سر زدی، تو هم همینطور عزیز
    6 کاربر پسندیده اند: aligator,™@я€z,Rezaei,sharifi,somijooon,علی بختیاری

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

2. بالای صفحه | پست شماره : 23

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

واما سوالای همیشگیaligator:
    1-برنامت برای ادامه راه؟

2-امیدت به اینده؟

3-ادم مذهبیی هستی یانه؟

4-نظرت راجب شلوار جین؟

5-کدوم برندو بیشتر از همه دوست داری؟

6-اگه رئیس جمهور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود؟

7-اگه رئیس مجلس میشدی....؟

8-اگه رئیس قوه قضاییه.......؟

9-اگه استاندار............؟

10-اگه شهردار............؟

11-اگه رئیس اموزش وپرورش.......؟

12-اگه مدیر یه مدرسه.........؟

13-اگه مستخدم مدرسه.........؟
    2 کاربر پسندیده اند: DarKfish,sharifi
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 24

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

واما سوالای همیشگیaligator:
    1-برنامت برای ادامه راه؟
    اینکه بتونم تو یه دانشگاه خوب درسمو تموم کنم و زندگی مستقل خودمو شروع کنم. حتما سعی میکنم اهل سرمایه گذاری هم باشم.
    2-امیدت به اینده؟
    خداروشکر امیدوارم

3-ادم مذهبیی هستی یانه؟
    معمولی هستم، برای خودم خطوط قرمز دارم.

4-نظرت راجب شلوار جین؟
    خوبه، بعضی وقتها میپوشم، ولی کتون و کبریتی رو بیشتر دوست دارم.

5-کدوم برندو بیشتر از همه دوست داری؟
    تو چی؟ تو لباس؟ Versace

6-اگه رئیس جمهور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود؟
    تا میتونستم قدرت رو تقسیم میکردم بین مردم. خصوصی سازی. خصوصا قدرت رو از بخش نظامی میگرفتم (مگه میشه؟). یک مقدار هم بیشتر به SMS های اوباما جواب میدادم، بالاخره روابط long-distance سخته و باید دلداریش داد!

7-اگه رئیس مجلس میشدی....؟
    دیوانه میشدم از دست این همه ....

8-اگه رئیس قوه قضاییه.......؟
    سعی میکردم بی خودی اظهار نظر نکنم تو چیزایی که به من ربط نداره و از طرفی به جای اعدام ، از این افراد کار میکشیدم.

9-اگه استاندار............؟
    نمیدونم چکارست؟!

10-اگه شهردار............؟
    به محیط زیست و فضای سبز بیشتر میرسیدم و کیلویی جواز نمیدادم

11-اگه رئیس اموزش وپرورش.......؟
    مدرسه ها رو تک جنسیتی میکردم، کتابهارو عوض کردم، نمره های رو کیفی به صورت A,B,C,D میذاشتم. درسها رو بیشتر بر مبنای کار و آزمایش میذاشتم. زبان انگلیسی رو طوری تدوین میکردم که برای دانشگاه طرف با تافل وارد بشه. مباحث تاریخی و دینی رو باز تر معرفی میکردم و میذاشتم طرف آزادانه مقایسه کنه.

12-اگه مدیر یه مدرسه.........؟
    به فعالیت ورزشی و هنری بیشتر توجه میکردم

13-اگه مستخدم مدرسه.........؟
    با بچه ها صمیمی تر میشدم.

قربانت

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

4. بالای صفحه | پست شماره : 25

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

میگم نظرت چیه اسم ذره بینو به سوالات علی مظاهری از کاربر برگزیده،یا صندلی داغ با مجری گریaligator یا یه همچین چیزایی تغییرش بدیم؟
    1-میگم اون طلسمتو از کجا گیر اوردی؟
    2-نظرت راجب تعداد افراد خانوادتون؟دوست داشتی تعدادتون بیشتر بود؟چراوچنتا؟
    3-اگه خودت تشکیل خانواده بدی چنتا فرزندو دوست داری؟
    4-دختر یاپسر؟
    5-به نظرت چرا دخترا سوتیهای فجیع میدن؟
    6-توی دوران تحصیلت از این بچه های دستمال کش بودی یا شر یا عادی؟(صادقانه بگو)نظرت راجب دسته اول؟
    7-فکر میکنی چقدر والدینت در تربیت صحیح تو موفق عمل کردن؟به نظرت تو میتونی تا همین اندازه هم برای تربیت فرزندانت موفق باشی؟
    8-معلمی داشتی که از جون ودل دوستش داشته باشی؟چرا؟
    9-این گزینه تخفیفیه
    10-توی قسمت شغل،وارد کردی مدرس!چه درسی؟در چه حد؟

ممنون
    4 کاربر پسندیده اند: DarKfish,Hamzeh,sharifi,somijooon
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

5. بالای صفحه | پست شماره : 26

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

میگم نظرت چیه اسم ذره بینو به سوالات علی مظاهری از کاربر برگزیده،یا صندلی داغ با مجری گریaligator یا یه همچین چیزایی تغییرش بدیم؟
    دقیقا قبل از خوندن سوالاتت همین نظر رو داشتم، انرژی بچه ها زیر خط فقره!
    1-میگم اون طلسمتو از کجا گیر اوردی؟
    بازار ناصرخسرو
    2-نظرت راجب تعداد افراد خانوادتون؟دوست داشتی تعدادتون بیشتر بود؟چراوچنتا؟
    عالیه! سهم ارث بیشتر میشه! (شوخی!!)، راستش من خودم هم در آینده حاضر نیستم بیشتر از دوتا بچه داشته باشم. به نظرم دوتا خوبه. ولی فاصله سنی خوب نیست مثل ما، باید پشت سر هم باشه تا جفتشون با هم برن سر زندگیشون و دیگه پدر و مادر به خودشون برسن
    3-اگه خودت تشکیل خانواده بدی چنتا فرزندو دوست داری؟
    میگن اول کل سوالا رو یکبار بخونید، جواب رو زودتر دادم!
    4-دختر یاپسر؟
    پسر به نظرم بهتره، استرسش کمتره، بالاخره یه جا بند میشه. ولی دختر اگر خراب بشه واقعا درست نمیشه کردش.
    5-به نظرت چرا دخترا سوتیهای فجیع میدن؟
    برای اینکه از چیزی به نام مغز کمتر استفاده میکنن و بیشتر با احساسشون تصمیم میگیرن
    6-توی دوران تحصیلت از این بچه های دستمال کش بودی یا شر یا عادی؟(صادقانه بگو)نظرت راجب دسته اول؟
    من کاملا معمولی بودم، بیشتر شیطنت هام یواشکی بوده و خیلی هم شوخ بودم. ولی به مرور خب آدم جدی تر میشه.
    7-فکر میکنی چقدر والدینت در تربیت صحیح تو موفق عمل کردن؟به نظرت تو میتونی تا همین اندازه هم برای تربیت فرزندانت موفق باشی؟
    چیزی که همه ی ما ازش رنج میبریم، فاصله ی طرز فکر نسلهای قبل از ماست،چون تو فضای دیگه ای بزرگ شدن، ارتباط بین این دو نسل خیلی سخت شده. برای همین با اینکه تو خیلی از مسائل واقعا کمکم کردند و یک سری اصول خیلی خوب برام گذاشتن. ولی به نظرم اون رابطه ی نزدیک (از نظر طرز بیان و دغدغه ها) رو نداریم. نمونش همین بحث ازدواج هست که خیلی ساده فکر میکنن و عجولانه. چون خب قدیم، واقعا مردم روراست بودن و میشد سریع اعتماد کرد. امیدوارم به قول خارجکی ها the problem of gap generation اتفاق نیفته واسه خودم.
    8-معلمی داشتی که از جون ودل دوستش داشته باشی؟چرا؟
    آره، دبستان یکی بود که شعرهامو دوست داشت و بهم کمک میکرد. یکی از استادای دانشگاه هم الان واقعا عاشقشم و حاضرم براش هرکاری بکنم.
    9-این گزینه تخفیفیه
    هاهاهااااااااا..خوب بود!
    10-توی قسمت شغل،وارد کردی مدرس!چه درسی؟در چه حد؟
    من تو دانشگاه خودمون یک نرم افزار تخصصی درس میدم، برای بچه های ارشد و دکتری.
    تو یک موسسه هم باز مربوط به رشتمو درس میدادم.
    الان البته بیشتر ترجیح میدم تز و پایان نامه پیاده سازی کنم ، چون درس دادن خیلی حوصله میخواد و پولش هم خوب نیست.

ممنون
    قربانت
    3 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh,mahdi3000

6. بالای صفحه | پست شماره : 27

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.50
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

خب چطوری داش امیر؟؟؟خوب داری کیف میکنی با این ذره بین شل...!!!

چرا دارک فیش؟؟؟ چرا اسم خودتو نذاشتی؟؟؟

نظرت در مورد mahi-nabati و علی بختیاری؟؟؟

چرا از محسن خبری نمیگیری؟؟؟مگه رفیق چند ساله ما نیست؟؟؟

بری اونور کار توی امروزی رو اد امه میدی؟؟؟

به نظرت نباید یه جاهایی ادم غیر از اینکه به فکر منافع خودش هست به فکر اطرافیان و بقیه مردم هم باشه؟؟؟

اگه توی بخش مواد مخدر کار کنی بعد به نفر بیاد بگه اقا من اعتیاد دارم ولی میخوام یه کار کاسبی راه بندازم این جوابمو منفی رد کن تا بهم جواز بدن چیکار میکنی؟؟؟

اگه توی بخش مواد مخدر باشی و یه دختر پسر جوون بیان واسه تست های ازدواج بعد پسره بگه دارم ترک میکنم جواب منفیمو بده برم عقد کنم چیکار میکنی؟؟؟(خانمش هم خبر داره)

اگه بجای اینکه تو کات کنی طرف مقابل کات میکرد و همه ی رویاهای تو طرف مقابلت بود چیکار میکردی؟؟؟به نظرت بازم به اینجایی که هستی میرسیدی؟؟؟

اهل قلیون و اینجور چیزا هستی؟؟؟مثلا سالی یه بار با بچه ها بری بیرون یه دودی بگیری؟؟؟ به نظرت اشکالی داره؟؟؟

به نطرت همیشه باید به حرف پدر مادر گوش کرد؟؟؟حتی اگه با تفکرات ما جور در نیاد حرفشون؟؟؟

اگه یکیو خیلی بخوای(خیلیاااا) بعد پدر مادرت بگن نه چون اینا سطحشون به ما نمیخوره یا اینا از فلان قوم هستن چیکار میکنی؟؟؟

من دو ساعت با زاهدان فاصله دارم بعضی وقتا یه حس قربتی بهم دست میده که دلم میخواد همون لحظه پاشم برم خونه...چطور میخوای اون قربتو تحمل کنی؟؟؟!!!

مرسی
    2 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

7. بالای صفحه | پست شماره : 28

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

خب چطوری داش امیر؟؟؟خوب داری کیف میکنی با این ذره بین شل...!!!
    عالیه، گرمایی هستم و مناسبمه!

چرا دارک فیش؟؟؟ چرا اسم خودتو نذاشتی؟؟؟
    والا زمانیکه این لقب رو تو سایت دیگه گذاشتم، اصلا دنبال فعالیت تو فروم نبودم و فقط برای خوندن بعضی از قسمتها ساختم. بعد چون با این اسم منو شناختن دیگه عوضش نکردم.
    نظرت در مورد mahi-nabati و علی بختیاری؟؟؟
    جفتشون با نشاط و سخت کوشن، ولی دومی خیلی بهتره!
    چرا از محسن خبری نمیگیری؟؟؟مگه رفیق چند ساله ما نیست؟؟؟
    راستش من خیلی صمیمی نیستم با آقا محسن ، یعنی فرصتی نداشتیم که با هم آشنا بشیم و دوست بشیم. دورادور میشناسم. من فقط دوساله تو فرومها فعالیت میکنم که فکر کنم ایشون دیگه وقت نمیکنن.

بری اونور کار توی امروزی رو اد امه میدی؟؟؟
    والا اینطور که میدونم، خیلی کار زیاد میشه و واقعا تمرکز رو همه ی مسائل سخت میشه. فکر کنم فعالیتم خیلی کمتر بشه.
    به نظرت نباید یه جاهایی ادم غیر از اینکه به فکر منافع خودش هست به فکر اطرافیان و بقیه مردم هم باشه؟؟؟
    دقیقا باید اینطوری باشه، ولی باید دید که منفعت رو به چه کسی میخواد برسونه، خیلی ها لیاقت ندارن. ضمن اینکه نیت هم مهمه،
    یه مسئله ای هست که خوب شد بگم، ارسطو میگه دو جور خوشبختی هست، یکی خارجی یکی داخلی (ذاتی). خارجی مثلا شما باشگاه میری که بخوای توجه یک نفر رو جلب کنی. یا به طرف کمک میکنی که طرف هم تو یه موضوع دیگه هواتو داشته باشه. خود اون کار اصلا برات رضایت بخش نیست. ولی کارهایی که بعدش میان برات مهمن..مثلا اصلا از اینکه ظرف بشوری لذت نمیبری ولی از اینکه مادرت بهت جایزه بده بعدش خوشحال میشی. دسته ی دوم کاری هست که خودش شیرینه. مثلا طرف مهم نیست کی اطرافش باشه و هرجا باشه از نواختن موسیقی لذت مبیره. کاملا ذاتی.
    این دسته ی دوم هست که خوشبختی واقعی و احساس رضایته. اکثرا ما تو قسمت اول گیر کردیم، و واسه همین مینالیم. طرف میاد تو سایت مدیر میشه واسه اینکه توجه بیشتری بهش بشه. ولی مدیری هست که فقط فعالیت و کمک کردن به دیگران براش رضایت بخشه حالا تشکر بخوره کاراش یا نه! من هم سعی میکنم دسته ی دوم رو تو خودم تقویت کنم و الا دسته ی اول زودگذره.

اگه توی بخش مواد مخدر کار کنی بعد به نفر بیاد بگه اقا من اعتیاد دارم ولی میخوام یه کار کاسبی راه بندازم این جوابمو منفی رد کن تا بهم جواز بدن چیکار میکنی؟؟؟
    میگم هر موقع جوابت منفی شد کارو شروع کن، خودمم کمکت میکنم.
    اگه توی بخش مواد مخدر باشی و یه دختر پسر جوون بیان واسه تست های ازدواج بعد پسره بگه دارم ترک میکنم جواب منفیمو بده برم عقد کنم چیکار میکنی؟؟؟(خانمش هم خبر داره)
    جدا زنه میدونه و باز میخواد ازدواج کنه؟ میگم هرموقع ترک کردی بیا راحت جواب منفی رو بگیر. من اصلا راه بیا نیستم!
    اگه بجای اینکه تو کات کنی طرف مقابل کات میکرد و همه ی رویاهای تو طرف مقابلت بود چیکار میکردی؟؟؟به نظرت بازم به اینجایی که هستی میرسیدی؟؟؟
    من اگر کسی رو پیدا کنم که واقعا بیشتر رویاهام توش باشه، مطمئنا کاری میکنم که طرف حتی فکر کات کردن هم به ذهنش نرسه. اگر نتونم پس لیاقتشو واقعا ندارم و با خودم کنار میام. ولی معمولا ما پسرا پروو تر از این حرفا هستیمااااااااااااا...
    اهل قلیون و اینجور چیزا هستی؟؟؟مثلا سالی یه بار با بچه ها بری بیرون یه دودی بگیری؟؟؟ به نظرت اشکالی داره؟؟؟
    خیلی کم، در حد مسافرت و این چیزا، ولی اصلا گرایشی به دخانیات ندارم. برعکس دایی هام که همیشه تو بالکن هستند!!
    به نطرت همیشه باید به حرف پدر مادر گوش کرد؟؟؟حتی اگه با تفکرات ما جور در نیاد حرفشون؟؟؟
    نه اصلا! باید احترام گذاشت و جو رو خراب نکرد. با احترام نه گفت!
    اگه یکیو خیلی بخوای(خیلیاااا) بعد پدر مادرت بگن نه چون اینا سطحشون به ما نمیخوره یا اینا از فلان قوم هستن چیکار میکنی؟؟؟
    آخ آخ نگو که همچین مشکلی برای یکی از دوستان چند وقت پیش افتاد (طرف مونترال زندگی میکنه و وضعشم خوبه)، بنده خدا دیوونه شده بود. واقعا نمیتونم بگم چه حس دردناکی داره و چقدر این مسائل این روزا داره زیاد میشه. ولی خدارو صدهزار مرتبه شکر، پدر و مادرم حرفمو قبول دارن و به ساز هستند. مطمئنم مشکلی پیش نمیاد. مادرم که میگفت حتما چادری و فلانی، الان راضیش کردم با دختر غیر ایرانی و باربی! (شوخی!)
    من دو ساعت با زاهدان فاصله دارم بعضی وقتا یه حس قربتی بهم دست میده که دلم میخواد همون لحظه پاشم برم خونه...چطور میخوای اون قربتو تحمل کنی؟؟؟!!!
    احساس میکنم زاهدان و خیلی از شهرستان ها واقعا خلوته. یه جوری انگار شهراش مردن. حس غربت کاملا ماههای اول طبیعیه. ولی تو شهرهای بزرگ و خصوصا دانشگاهای معتبر، اینقدر کلوپ و فعالیت های غیر درسی هست (سالم!) ، که میتونه خیلی آدمو وابسته تر کنه به اون محیط. یک مقدار هم به شخصیت طرف هم اهمیت داره. اگر برای مثال در محلی که کار میکنی، یه تفریح خیلی دوست داشتنی داشته باشی، افراد زیادی در ارتباط باشی، مسابقات ورزشی شرکت کنی، فستیوال فیلم بری و ..اون وقت میبینی دوست نداری برگردی خونه. موافقی؟
    مرسی
    ممنون
    4 کاربر پسندیده اند: aligator,Hamzeh,Rezaei,علی بختیاری

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع