ذره بین ششم با حضور Darkfish
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 35

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 22

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

پاسخ : ذره بین ششم با حضور Darkfish

خب میبینم که حسابی بی کار موندی،پاشو بیا بیکار نشین:-p
    هرچی آقامون بگه!
    1- مواقع بیکاری وکسالت به چه چیزی پناه میبری؟
    ای خــــــــــدا مدت هاست که دلم برای این جمله ی "حوصلم سر رفته" تنگ شده!...بعضی وقتها خواهرم اینو برای اینکه اذیتم کنه میگه. دوست دارم واقعا حوصلم سر بره و هیچ کار نداشته باشم و فقط به درو دیوار زل بزنم!
    2-چقدر احساس تنهایی میکنی؟
    خیلی کم، ولی از تنهایی نمیترسم و چون 11 سال بچه یکی یدونه بودم، همیشه اهل سرگرم کردن خودم بودم. به نظرم آدم در کتار دوستان زیاد باید بتونه با خودشم کنار بیاد و اگر تو یک جزیره ی دور افتاده گیر افتاد، زندگی کنه (هرچند سخته!)
    3-توی تهران هم وقتی میخوان پسرشونو بفرستند خارج،برای اینکه پسره یه جورایی(البته از نظر والدین)ریشش گیر باشه وبرگرده زنش میدن؟اصلأ تو هم مثل من با این امر مخالفی یااینکه موافقی؟
    متاسفانه همینطوره، خیلی هم ساده فکر میکنن، انگار زن گرفتن مثل رفتن بقالی میمونه، میگن یکی رو بگیر و با خودت ببر!
    ولی من خیلی خوب متقاعدشون کردم که اتفاقا زن گرفتن از اونور خیلی بهتره، چون در آزادی اونجا، رنگ واقعی افراد مشخص تره و به نظرم مسلمون هاش واقعی ترن چون هرکی میتونه هرجور لباس بپوشه و هرجور رفتار کنه. اگر تو اونجا زن گرفتن مثل هندونه خریدن باشه، اینجا زن گرفتن مثل هندونه خریدنی هست که تو یک گاو صندوق هم گذاشتن و کلیدشم باباش قورت داده!

4-فکر میکنی وقتی رفتی ،تا چه حد غربت و دوری از خانواده رو تحمل کنی؟اصلأ تا حالا امتحان کردی؟
    چیزی هست که ازش میترسم ولی طبیعی هست اوایلش و امیدوارم بتونم تحمل کنم. باید با شرایط ساخت و دوستای جدیدی پیدا کرد. فقط گذروندن و غصه خوردن قایده نداره.
    5-دوست داری بری وبعد از تحصیلات مقیم شی یا اینکه دوباره برگردی به همین وطن واوضاع؟
    جو گیر نیستم و ادای این آدمایی که میگن باید رفت و دیگه پشت سرتم نگاه نکرد. و از طرفی از اون آدمایی که میگن باید به کشورمون و رهبرمون خدمت کنیم هم نیستم. به نظرم باید حداقل 4 سال دکترا رو رفت، قشنگ همه جوانب رو دید و ببینه چه چیزی به نفع خودش و خانواده ای هست که میخواد تشکیل بده. تصمیمو آخرش میگیرم.
    6-اگه رفتی،باز دوباره اونجا هم تانک گیاهی راه میندازی؟
    قطعاااااااا....از همین الان فکرشو میکنم (حالا نه اینکه بلیط گرفتم دارم میرم). اونجا آکواریم داری جزو ارزون ترین سرگرمی هاست. با قیمت ارزونی نسبت به درآمد و فاندی که میدن میشه آکواریم بی دردسری ساخت.
    7-اگه رفتی برای بیرون اومدن از تنهاییgfاختیار میکنی؟
    نه واسه اینکه فقط با کسی connect باشم، چون میدونی اینجور رابطه ها دل آدمو سنگ میکنه و حس تنهایی رو بعضا بیشتر میکنه. به نظرم اگر کسی خوب بود و در حد کنترل شده خوبه آدم داشته باشه که اگر خواست رسمیش کنه. یعنی صرف دوستی اصلا اهلش نیستم.
    8-اگه رفتی به کنسرت خانندگان اون طرف میری؟اصلأ دوست داری بری؟کی؟
    نه خیلی، اصلا اهل کنسرت نیستم!
    9-فکر میکنی تا چه حد از شرایط وفرصت های پیشرفت در اون طرف رو به خاطر اعتقادات وسبک زندگیت از دست بدی؟
    خیلی کم، هر کشوری مسائل خاص خودشو داری و در امریکا هم یه جوری هر ایالت، مثلا همین هیوستون که یه پیشنهاد گرفتم، پر از مسلمان هست و فامیلمون هم با دخترای محجبه دارن زندگی میکنن. تو امریکا نژاد پرستی در خیلی از ایالت ها اصلا در کار نیست و کاملا آزادی فکری و اعتقادی برای همه هست. اروپا ولی اینطوری نیست، مجبورتون میکنن که مثل خودشون حرف بزنین و رفتار کنید.
    10-به جز خودت ،توی دوستانت هم کسی هست که دنبال کارهاش باشه یا اینکه رفته باشه ووقتی میری منتظرت باشه؟
    تقریبا بگم نصف بیشتر دوستام از ایران رفتند. ولی اینقدر پراکنده هستند که اونطوری نیست که بخوام برم پیش اونا. ضمن اینکه مسافرت های بین ایالتی امریکا خیلی ارزون قیمت هست. من خیلی باهاشون صحبت میکنن و برام از شرایط اونجا میگن، سختی ها و خوبی ها، خیلی رویایی نیست ولی تجربه ی خوبیه.

سلام به همه خصوصا امیر حسین عزیز
    نبینم زیر ذره بین باشی!!!!
    قربونت پهلوون!
    نمیدونم چرا موقع ذره بین شما شد
    اونطوری که خوندم همه یه جورایی ذهنشون مشغوله مخصوصا خودم که
    الان هنگم ..........یعنی اینقدر خوش شانس هستی؟ :-?
    طلسم !

1-از این اقلیمها کدومشو دوست داری؟ دریا-کوه-جنگل-جزیره-بیابان
    جنگل های انبوه
    2-به فال اعتقاد داری؟چرا؟
    اصلا، یه جور فقط واسه آروم کردن خودشون انجام میدن. ولی به اینکه متولد ماههای مختلف ، خصوصیات اخلاقی خاصی دارند اعتقاد دارم.
    3-اگر از اول زندگیو شروع کنی دوست داری دوباره همین راهو بری؟
    از راهی که رفتم راضیم ولی یکسری چیزا رو دوست داشتم یاد میگرفتم و دنبال اون مسائل هم میرفتم،
    یکی ورزش به صورت حرفه ای تر و یکی هم یادگرفتن یک ساز.

4-با اینها جمله بساز:
    میلگرد-ماشین-دریا-آکواریم
    طرف میلگرد ریخته کف آکواریم، منم با ماشین از روش رد شدم و جسدشو انداختم تو دریا!
    5-یه نصیحت به من
    چرا همه از من نصیحت میخوان؟ من کوچکترم بابا!
    6-چه غذایی دوست داری؟
    بال مرغ و چنجه
    7-نظرت در مورد دایناسورها؟
    جاشون خیلی خالیه این روزا...
    8-دوست داشتی تو دوران ژوراسیک بودی؟
    معلومه که نه! همش باید فرار میکردم....
    امیدوارم تو تمام مراحل زندگی موفق باشی.
    ممنون که سر زدی، تو هم همینطور عزیز
    6 کاربر پسندیده اند: aligator,™@я€z,Rezaei,sharifi,somijooon,علی بختیاری

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

کلمات کلیدی این موضوع