ذره بین ششم با حضور Darkfish
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 35

Threaded View

1. بالای صفحه | پست شماره : 19

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

پاسخ : ذره بین ششم با حضور Darkfish

دلم میخواست مینشستم اینجا و کلی سئوال به ذهنم میومد و مثل بقیه ذره بین ها میپرسیدم اما فکرم هنگ کرده یک مقدار زیادی
    به به! خوشحالم کردی اومدی اینجا
    - هر چی جلوتر میری و باتجربه تر میشی چه حسی بهت دست میده؟
    احساس میکنم از یک حوض کوچیک دارم تبدیل به یک حوض بزرگتر و همینطوری بزرگ تر و بزرگ تر میشم... حرفای دیگران و یا بدگویی های بقیه روم کمتر تاثیر میذاره و کارمو مستقل تر انجام میدم. قضیه همون سنگه که میندازن تو حوضه...
    - اولین حس خوب و مستقلی که در وجودت برای کار خودت ایجاد شد یادته؟ چی بود؟
    استقلال یکی از بزرگترین هدف های مردهاست و فکر میکنم خیلی چیزا زیر مجموعش میشن مثل ازدواج یا ادامه تحصیل در خارج. من هنوز کاملا مستقل نیستم ولی اولین حقوق درست حسابی که گرفتم خیلی بهم چسبید. تقریبا سال پیش بود که پایان نامه ی یه خانومی که تو مالزی فکر کنم درس میخوند رو انجام دادم و طرف پول خوبی داد! دوست دارم زودتر این یک سالم تموم بشه و حس استقلالم کامل بشه. (فراموش نشه که استقلال هم سروره!)
    - هدیه ای که همیشه در ذهنت میمونه؟
    فکر میکنم اولین کامپیوتری که پدرم برام خرید
    - سختترین سر بالایی زندگیت با به امروز؟
    تلاش برای رسیدن به یک پذیرش خوب و موقعیت علمی خوب با تمام فشارهایی که از خانوادم هست برای اینکه زودتر منو زن بدن ،برم سر کار و در نهایت یک زندگی معمولی شروع کنم
    - شیرین ترین سر پایینی تا به امروز ؟
    هنوز نرسیدم بهش خوشبختانه یا بدبختانه
    - بزرگترین عیب من از نظرت چیه؟ ( هر چی به فکرت میرسه بدون تعارف بگو )
    به نظرم بعضی وقتها بیش از حد وسواسی میشی! ول کن، راحت باش...
    - پیشبینیت از آینده جامعه علمی کشور چیه؟
    همینطور کیفیت رو قربانی کمیت میکنن، استادای بی سواد، دانشجوهایی که بدون علاقه فقط اومدن که مدرک بگیرن و دنبال پولن. دانشجوهای تک بعدی که فقط درس خوندن.
    - با ارزشترین وسیله برات چیه؟
    فکر میکنم لپ تاپم باشه، چون اگه نابود شه یا دزدیده شه، تقریبا باید برم برگه انصراف پر کنم!
    - یک توصیه ، نصیحت یا ....
    در مواقع غير ضروري حتماً تلويزيون را خاموش كنيد!!!!
    - 6 ماهه اول یا دوم؟ کدوم رو بیشتر دوست داری؟ چرا؟
    من تو یک شب کاملا برفی بدنیا اومدم و عاشق سرما هستم، واسه همین شش ماه دوم به نظرم قشنگترن، البته نه این تهران خراب شده (به جز آذرش!)، یه جای بهتر..
    موفق باشی
    مرسی
    6 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Hamzeh,infinity,Rezaei,sharifi,علی بختیاری

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

کلمات کلیدی این موضوع