ذره بین ششم با حضور Darkfish
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 35
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

(19) ذره بین ششم با حضور Darkfish

سلام و درود بر همه امروزی ها

میهمان این سری از تاپیکهای زیر ذره بین کسی نیست جز امیرحسین عزیز سرپرست سایت
    این شما و این هم امیر حسین

این تاپیک تا 00 : 00 بامداد 16 مهر ماه باز و Darkfish عزیز پاسخگوی سئوالات شما خواهند بود

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

پاسخ : ذره بین ششم با حضور Darkfish

به به ،به به:hi:
    حاج امیر گل گلاب....
    میبینم که Nazgol جونت بدجوری حالتو گرفته وخلاصه اینجایی....
    عکستو که دییم وبیوگرافیتم که بلدیم ولی حالا برای این که دلت نشکنه عکس جدید(داغ داغ)+بیوگرافی
    سریعأ رسیدگی کن که کار زیاد داریم...
    فعلأ...
    ویرایش توسط aligator : ۱۳۹۲-۰۷-۱۱ در ساعت 23:22
    3 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,DarKfish,sharifi
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

سرپرست کل
    متخصص ماکیان
    مدیر نمونه زمستان 92
    نام
    Ali
    محل اقامت
    Esfahan
    شماره عضویت
    33
    میانگین ارسال
    0.48
    پسند داده
    6,652
    پسند گرفته
    7,296
    امتیاز کاربری
    11800

چقدر اینجا سرده...
    الان ساعت3:40صبحه،من توی فرم تنهای تنهام،یه سوز سردی میومد،هرچی درو پنجره رو چک کردم دیدم همه کیپ کیپه...
    خلاصه کلی گشم دیدم در یه گنجه(کمد دیواریهای قدیم) از یه جا زده بیرون وداره ازش سوز سردی میاد توی فرم.البته نمیگم که اون گنجهه تاپیک ذره بین امیرحسینه هااااااا نه نمیگم التماس نکنید....
    خب بزار سوالا رو شروع کنیم:
    1-از شروع فعالیت امروزی بگو،وقتی که موضوعو فهمیدی چقدر مشوق انجامش شدی؟اصلأ کار تا کجاها پیش رفته بود که تو فهمیدی؟
    2-تاریخ تولد امروزی چه تاریخیه؟؟؟
    3-کلأ نظرت راجب امروزی،کاربراش و...چیه؟؟(منتقدانه بگو)
    4-ار چه زمانی وچی شد که زدی توی کار اک گیاهی؟قبل از گیاهی چه ماهیایی نگه میداشتی؟الان چنتا تانک توی خونتونه،با چه ماهیایی؟
    5-نظرت راجب تک تک مدیرا...(نگو سخته ونمیشه گفتووووو....پذیرفته نیست)
    6-حمزه(nazgol)کیست وچرا؟چند بخشه؟کلأ هر چه میخواد دل تنگت بگو:!):
    7-چرا همتون به چشم یه ادم شیطون وشررررررررررررررررررررررر به من نگاه میکنید؟واقعأ چرا؟چرا افکارتونو اصلاح نمیکنید؟
    8-کلأ نظرت راجب دوستای حقیقی ومجازی؟؟؟
    9-تا چه حد به نت معتادی؟؟
    10-فکر میکنی خوش موقع اومدی زیر ذره بین یا هنوز زود بوده؟؟؟
    3 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,infinity,sharifi
    ​تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم...
    قله ها در زير پايم...کهکشانها آشيانم...
    سرکشم چون کوه آتش ،آتشم... آتشفشانم...
    چون سياوش پاک پاکم...همچو رستم پهلوانم...
    کاوه ام آزاده مردم...تار و پود کاويانم...
    من زماد و از هخايم...از ارشک ساسانيانم...
    مازيارم...بابکم...من رهبر آزادگانم...
    جشن يلدا جشن نوروز...هم سده هم مهرگانم...
    نور خورشيد نور چشمم...آسمانها زير پايم...
    زاده پاک اهورا...از نژاد آريايم...
    همچنین کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام داش امیر خودمووونن.

ان شالله که خوب و سالم باشی.

خب بگو ببینیم.....

کی بالاخره این درست تموم میشه و ما در عرصه بین المللی هم بهت افتخااار کنیم؟؟؟

از کی زبان خوندنو شروع کردی؟؟؟

فقط انگلیسی یا زبان های دیگه هم کار کردی؟؟؟

نظرت در مورد کبوتر و کلا پرنده ها؟؟؟

یک انتقاد از علی بختیاری....

چرا قصد جون حمزرو کردی؟؟؟چه هیزم تری فروخته بهت؟؟؟

تصمیم نداری خودتو بیچاره کنی؟؟؟(زن بگیری) زود باش دیگه بابااا. حمزه نوشم دید شما هنوز در فکر انتخابی....

تانکت رو با چی عوض میکنی؟؟؟؟

دوست خیلی صمیمی داری؟؟؟از اونا که ادم همه کاراشو باهاشون هماهنگ میکنه و خلاصه هر کاری میکنه دونفریه.....

اس ام اسای ما میرسه بهت؟؟؟

خب بذا نورو تنظیم کنم تا سوالای بعدی داغ تر شی....

فدات....
    4 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,DarKfish,infinity,sharifi

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    به به ،به به:hi:
    حاج امیر گل گلاب....
    میبینم که Nazgol جونت بدجوری حالتو گرفته وخلاصه اینجایی....
    عکستو که دییم وبیوگرافیتم که بلدیم ولی حالا برای این که دلت نشکنه عکس جدید(داغ داغ)+بیوگرافی
    سریعأ رسیدگی کن که کار زیاد داریم...
    فعلأ...
    بالاخره منم به این زیر میرا کشیدین،
    پس nazgol جون بنیان گذار این موضوعه!!!
    ممنون که دلمو نشکوندی:
    عکس برای فکر کنم یک ماه پیش:

بیوگرافی:
    متولد 26 دی 67، تهران. ساکن شمیرانات.
    یک ترم مونده ارشد رو تموم کنم تو فنی دانشگاه تهران.
    فرزند اول از بین دو فرزند.
    قربونت

نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    چقدر اینجا سرده...
    الان ساعت3:40صبحه،من توی فرم تنهای تنهام،یه سوز سردی میومد،هرچی درو پنجره رو چک کردم دیدم همه کیپ کیپه...
    خلاصه کلی گشم دیدم در یه گنجه(کمد دیواریهای قدیم) از یه جا زده بیرون وداره ازش سوز سردی میاد توی فرم.البته نمیگم که اون گنجهه تاپیک ذره بین امیرحسینه هااااااا نه نمیگم التماس نکنید....
    خب بزار سوالا رو شروع کنیم:
    1-از شروع فعالیت امروزی بگو،وقتی که موضوعو فهمیدی چقدر مشوق انجامش شدی؟اصلأ کار تا کجاها پیش رفته بود که تو فهمیدی؟
    2-تاریخ تولد امروزی چه تاریخیه؟؟؟
    3-کلأ نظرت راجب امروزی،کاربراش و...چیه؟؟(منتقدانه بگو)
    4-ار چه زمانی وچی شد که زدی توی کار اک گیاهی؟قبل از گیاهی چه ماهیایی نگه میداشتی؟الان چنتا تانک توی خونتونه،با چه ماهیایی؟
    5-نظرت راجب تک تک مدیرا...(نگو سخته ونمیشه گفتووووو....پذیرفته نیست)
    6-حمزه(nazgol)کیست وچرا؟چند بخشه؟کلأ هر چه میخواد دل تنگت بگو:!):
    7-چرا همتون به چشم یه ادم شیطون وشررررررررررررررررررررررر به من نگاه میکنید؟واقعأ چرا؟چرا افکارتونو اصلاح نمیکنید؟
    8-کلأ نظرت راجب دوستای حقیقی ومجازی؟؟؟
    9-تا چه حد به نت معتادی؟؟
    10-فکر میکنی خوش موقع اومدی زیر ذره بین یا هنوز زود بوده؟؟؟
    ---
    آقا جدی خوابتو تنظیم کن، همیشه زود بخواب و زود بلند شو، هم رو ذهن تاثیر خوبی داره و هم اعصاب. بی خوابی مال راننده کامیون هاست، شما باید روزا فعالیت کنی.
    جواب به سوالا:
    1-فکر کنم سال پیش این موقع ها بود که کلا از فروم ها بیرون اومده بودم و یک دفعه پیامی دیدم از حامد که یه همچین سایتی میخواد کلید بخوره و یه لیست از گیاهای آکواریمی برام تهیه کن. یکسری چیزای جدیدی که قرار بود اتفاق بیفته رو هم گفته بود. من راستش اون موقع خیلی عادی برخورد کردم، یعنی نه به دید اینکه حالا چون جدیده برم خودمو نشون بدم و سمت بگیرم و نه به دید اینکه چون تازه تاسیسه فعالیت نکنم. ولی بعد از مدتی دیدم که چقدر خوبه که چیزایی که خونده بودم رو کامل توضیح بدم و پیاده سازی کنم. چون تو سایتهای دیگه معمولا به خاطر حجم بالای اسپم، حرفای درست و حسابی گم میشن. خیلی دوست داشتم "تحقیق" و "با استناد به مسائل علمی" حرف زدن رو یکجا پیاده سازی کنم تا برای بقیه دوستان هم مفید واقع بشه. یادمه با مسائل تخصصی همیشه حامد بهم میگفت باید یه عنوان داشته باشی و ... من همیشه امتناع میکردم و کلا زیاد اهل عناوین مجازی نیستم چون خداروشکر تو دنیای واقعی درحال پیشرفتم. چقدر حرف میزنم!
    2-دقیق یادم نیست خداییش، فکر کنم همین روزا بود!
    3-امروزی فصل جدیدی رو برای همه ی فروم ها باز کرد، سبک، طرح، ایده و طرز فعالیت مدیرانش متفاوت با بقیه بوده. به هرحال رکود اولیه هرسایت نوپا اونم در کنار فروم های قدیمی کاملا طبیعیه و نیاز به زمان هست. چون از فیلترهای سختی رد میشن کاربرا، کاملا متواضعانه و تخصصی برخورد میکنند که جای شکر داره.
    4-من کلا دقیقا دو سال هست میدونم که آکواریم چیه! اولش یادمه میگفتم خب دو تا دیسکس بگیرم با سه تا اسکار!! تو صفحه ی آکواریمم ترتیب تغییرات رو گذاشتم، من فقط یک آکواریم دارم. من تو فضای آکادمیک همیشه عادت داشتم مسائل رو کامل و مفهومی یاد بگیرم و چون متاسفانه تو فرومها به این مسئله خیلی نرسیدم، شکست های زیاد تو یکسال اول آکواریم داریم باعث شد خودم دست به کار شم به خوندن منابع. سال پیش اولین نفری بودم که روش walstad رو با اینکه همه میگفتن جلبک میزنی، نابود میشه و.. پیاده سازی کنم و بحث کودهای کشاورزی در آکواریم گیاهی رو هم سعی کردم بهتر توضیح بدم برای دوستان که الان اکثر فرومها دارن استفاده میکنن. برای شیرین بود وقتی حرفهای من تو فرومها به هم پاس داده میشد و یا افرادی مطالبمو به هم تذکر میدادن.
    5- مدیرهای امروزی دو دسته اند
    یکسری با تجربه ی خیلی زیاد در فرومهای دیگه مدیر بودن و یا هستن و به نظرم با وجود تجربه و تخصص عالی، انرژی و شوق فعالیت برای ارائه مطالب جدید رو ندارن با اینکه مطالب جدید همیشه موجوده. بیشتر فکر میکنم به سیستم سوال و جواب دادن علاقه داشته باشن و این موضوع تو امروزی کمتر دیده میشه چون اکثرا مطالب به صورت رفرنس زده میشه.
    دوم هم مدیران جدید و با تجربه ی کمتر و یا قطع امید کرده از فروم های دیگه که به نظرم فعالیت خوبی دارن و سایت رو جلو میبرن.
    یک مدیرهست که اصلا در این دو گروه جا نمیگیره اونم mahdi3000 هست! من نمیدونم کلا این ذوق و انرژی رو بعد از اینهمه فعالیت از کجا آورده و چطوری دوپینگ میکنه! اگر هزار بارم حرفی قراره تکرار بشه، بازم میگه. چند روز پیش دیدم یه نفر برای تقویت گیاه، پای گیاه به جای تزریق کلات آهن و .. میلگرد آهن خوابونده بود! من اصلا داشتم فحش میدادم و گفتم بابا اینا کین! یکدفعه دیدم mahdi3000 خیلی آروم و با روحیه طرف رو راهنمایی کرد!!
    6-حمزه یکی از مدیرانی هست که جزو دست دوم هست، با ذوق و شوق و تخصصی. فکر میکنم سبک کارمون کلا نزدیک به همه و امروزی برای خیلی از بخش هایی که مدیر نداره باید افرادی مثل حمزه رو جذب کنه.
    7-والا تو دنیای مجازی که کاملا لحنت فریبنده و شیطون است!
    8-راستش خیلی فرق هست و واقعا آدم تو دوستای حقیقی به مشکل میخوره خیلی جاها و تو جاهای خاص میشه طرف رو شناخت. تو مجازی هم همینطوره، تو شرایط خاص آدم واقعا تعجب میکنه. یکی از چیزایی که واقعا برام سوال بوده و بارها دیدم، تقلای زیاد برای عناوین مجازی هست. یعنی طرف یکم مدیریتش به خطر افتاده یا یک نفر درکنارش اومده، انگار همه ی زندگیش خراب شده! اصلا نمیتونم این موضوع رو بفهمم که چقدر عناوین مجازی مهمه؟ مثلا بره خواستگاری میگه من مدیر بخش خرس های نازای قطب شمالم؟ من خودم هیچ کدوم از اعضای خانواده و دوستام نمیدونن اصلا تو فرومی فعالیت میکنم و یا سمتی دارم. به نظرم آدم باید دنیای واقعیشو بزرگ کنه تا مثل حوض نباشه که با یک تیکه سنگ انداختن کلی آشفته بشه. این موضوع رو بارها تو فرومهای مختلف دیدم.
    9-من همیشه لپ تاپم روشنه و داخل نت هستم به خاطر همین پایان نامه و مقاله ها، و ریزخواری میکنم! یعنی خورد خورد چک میکنم همه سایتهارو. دوست دارم همین ریزخواری رو هم کم کنم و فقط سر ساعت خاص بیام ولی فعلا که بیشتر کارام تو نت هست نمیشه.
    10-هر آنچه از دوست رسد نکوست

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.
    کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

داش شما چرا جواب سوالای مارو نیــمیدی؟؟؟هـــان؟؟؟

داش امیر من کوچیکتم یکم بزرگتر و بازتر بنویس داداش.فکر ما عینکی هارو هم بکن.:-b چشام درمد اخوییییی.
    3 کاربر پسندیده اند: DarKfish,Hamzeh,sharifi

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

کاربر ماندگار و پیشکسوت
    نام
    امیرحسین سوری
    محل اقامت
    Houston, Texas
    شماره عضویت
    5
    میانگین ارسال
    0.13
    پسند داده
    2,550
    پسند گرفته
    3,583
    امتیاز کاربری
    6153

نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    سلام داش امیر خودمووونن.

ان شالله که خوب و سالم باشی.

خب بگو ببینیم.....
    شرمنده رفتم صبحانه زدم، جات خالی :p

کی بالاخره این درست تموم میشه و ما در عرصه بین المللی هم بهت افتخااار کنیم؟؟؟

والا پروسه ی پذیرش گرفتن اونم از آمریکا خیلی طولانیه، یعنی بعضی وقتها به دو سال هم طول میکشه، الان من نصف راه رو اومدم، مونده امتحان زبان که هفته دیگه و ماه دیگه هست، اگر خوب باشن احتمال زیاد، اگر خدا بخواد، سال این موقع ها مقطع جدید رو شروع میکنم. ایشالا همه ی بچه ها بتونن تحصیلات رو تا جایی که لذت میبرن ادامه بدن.
    از کی زبان خوندنو شروع کردی؟؟؟
    زبان رو من سال آخر لیسانس یک سال تو یک موسسه معروف جدی شروع کردم ولی زود ولش کردم چون کلاس بازدهی برام نداشت. دیگه خودم خرد خرد خوندم و هنوزم باید کار کنم. دعا کنید هفته ی دیگه تافل رو بالا بشم، فکر میکنم واسه اعتبار بخش انگلیسی سایت هم خیلی تاثیرگذار باشه.
    فقط انگلیسی یا زبان های دیگه هم کار کردی؟؟؟

خیلی دوست دارم زبان های دیگه هم یاد بگیرم ولی واقعا وقتشو نداشتم ولی در آینده فرانسوی رو هم دوست دارم یاد بگیرم.
    نظرت در مورد کبوتر و کلا پرنده ها؟؟؟

از نگهداری پرنده در قفس بیزارم و خیلی زجر آوره برام، ولی کبوتر تو کلاردشت خیلی زیاد داشتیم ولی آزاد بودن، پرنده ی زیبا و کاملا بی آزار و بی زبونه. من همیشه از بچگی از جوجه رنگی خوشم میومد، هنوزم جوجه میبینم کلی حال میکنم و عاشق اینم که باهاشون بازی کنم!

یک انتقاد از علی بختیاری....
    انتقاد از شما؟ ما کی باشیم!

چرا قصد جون حمزرو کردی؟؟؟چه هیزم تری فروخته بهت؟؟؟

فعلا که مثل اینکه برعکس شده و این سوال رو من باید بپرسم.

تصمیم نداری خودتو بیچاره کنی؟؟؟(زن بگیری) زود باش دیگه بابااا. حمزه نوشم دید شما هنوز در فکر انتخابی....

والا یک قانون هست که میگه همه زن میگیرن، ولی همه از شرایط مالی ، سطح تحصیلات و میزان تلاشی که برای زندگی خودشون کردن راضی نیستن. به نظرم اول آدم باید مغرور باشه و به خودش برسه و بعد از مدتی که به اهدافیش رسید ،یکی رو خوشبخت کنه. هنوز زوده!

تانکت رو با چی عوض میکنی؟؟؟؟

با خیلی چیزا! لامبورگینی مثلا...

دوست خیلی صمیمی داری؟؟؟از اونا که ادم همه کاراشو باهاشون هماهنگ میکنه و خلاصه هر کاری میکنه دونفریه.....

بله خداروشکر، دو سه تا دوست هستند که واقعا در شرایط خیلی سخت پای حرف هم میشینیم و انصافا هم بدجنس نیستیم.

اس ام اسای ما میرسه بهت؟؟؟
    بله! مرسی

خب بذا نورو تنظیم کنم تا سوالای بعدی داغ تر شی....

فدات....
    خدا نکنه!

جواب سوالات در بالا دادمممممممم.

کوه ها،نهرها،درختان، پرندگان،ستارگان ،همه و همه با ما سخن میگویند. تنها لازم است سکوت کنیم،صبر کنیم و با آرامش به آنها گوش دهیم. Rachel Carson
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالات به صورت پیام خصوصی معذورم - سوالات خودرا در فروم مخصوص خود بپرسید تا دیگران هم استفاده کنند.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع