galaxy s4 یا LG G2 یا HTC One
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 15
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کـاربر انجمن بانوان
    محل اقامت
    بندر
    شماره عضویت
    421
    میانگین ارسال
    0.07
    پسند داده
    2,031
    پسند گرفته
    1,438
    امتیاز کاربری
    2074

galaxy s4 یا LG G2 یا HTC One

سلام
    من قصد خرید دوربین داشتم برای خودم و دیگه انتخابمم کرده بودم ولی خوب دیدم گوشی همسرم که روی کشتیه بازی درآورده و داره اذیتش میکنه.. اونا هم که روی کشتی هیچ سرگرمی ندارن.. پنجمین سالگرد ازدواجمونم نزدیکه
    خلاصه تصمیم گرفتم به جای دوربین گوشی بگیرم و براش پست کنم
    خودش به گوشی با قیمت بیشتر از 1 میلیون اصلا اعتقاد نداره ولی من این 3 تا رو پسندیدم و حالا توی انتخاب موندم که کدوم بهتره
    بیشتر میخوام که اینترنت رایتلش روان باشه و فارسی ساز کردنشون مشکلی نداشته باشه
    به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم
    اگه گوشی دیگه ای هم میشناسین که تو همین رنج قیمت تا 2 تومن باشه و از اینا سرتر باشه بهم معرفی کنین ممنون میشم

Samsung Galaxy S4 I9500 - 16GB

LG G2

HTC One - 32GB

توی سایتهای مختلف شرایطشون رو مطالعه کردم و دیگه حسابی سردرگم شدم
    و یه مورد دیگه هم اینکه اگه بدون گارانتی بگیرم به نظرتون ریسکه؟ صرفه جویی هم میشه چون یکی دو نفر رو میشناسم که گارانتی گوشیهاشون هیچی رو گردن نمیگرفت ..
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    2 کاربر پسندیده اند: Hamzeh,sharifi
    درانجمن های تخصصی امروزی ادعا نداریم که اولین ، بهترین و یا پر بازدیدترینیم اما مطمئن باشید که خاص هستیم و متفاوت

2. بالای صفحه | پست شماره : 2

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    ساخت تراریوم - بونسای - گلخانه
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

پاسخ : galaxy s4 یا LG G2 یا HTC One

سلام

به نظرم که همون سامسونگ بهتر از اینا هست . فقط عیبش میتونه بدنه ی ضعیفش باشه . اما پردازندش قوی تره

دوربینش از لحاظ فرم از ال جی ضعیف تره ولی نه به اون معنا که خیلی تاثیر گذار باشه . فارسی رو هم که میشه چون اندروید 4 به بالا فارسی میشه .
    Samsung Galaxy S4 I9500 - 16GB

من بودم رو همین گوشی بیشتر تمرکز میکردم . هر سه مورد هم تک سیم کارته هستن و اگه اشتباه نکنم موقعی که به اینترنت وتصل بشه قابلیت تماس از بین میره . البته در این مورد شک دارم
    3 کاربر پسندیده اند: sharifi,somijooon,علی بختیاری
    سوت پایان را بزنید
    صداقت من حریف دورنگی زمانه نمیشود
    قبول میکنم
    بـــــــــــــــــاختم...

(فکر بدون خلاقیت و کپی شده همیشه در طولانی مدت محکوم به شکست است ،کپی تا کجا ...؟!)

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

3. بالای صفحه | پست شماره : 3

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

سلام...

یه نگاهی هم به گوشی های سونی بندازین....اکسپریا z گزینه خیلی خوبی میتونه باشه...جنس بدنه خوب...دوربین عالی...ضد اب...به نظرم همه چیش عالیه....

موفق باشید
    4 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Hamzeh,sharifi,somijooon

کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

4. بالای صفحه | پست شماره : 4

کاربر پیشکسوت
    نام
    حمزه حق پرست
    شغل
    ساخت تراریوم - بونسای - گلخانه
    محل اقامت
    رشت
    شماره عضویت
    205
    میانگین ارسال
    0.25
    پسند داده
    5,296
    پسند گرفته
    4,752
    امتیاز کاربری
    8574

نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها
    سلام...

یه نگاهی هم به گوشی های سونی بندازین....اکسپریا z گزینه خیلی خوبی میتونه باشه...جنس بدنه خوب...دوربین عالی...ضد اب...به نظرم همه چیش عالیه....

موفق باشید

سلام . اتفاقا دیدم دوربیتش ضعیفتره . از نظر سخت افزاری هم پایین تره . اگرچه گوشی خوبیه ولی به پایه این مدل سامسونگ نمیرسه . تو اندرویدا الان این مدل سامسونگ تقریبا جزء چندتای اول هست . ولی خب جدا از همه ی اینا اکسپیرا هم گوشی خوبیه . ولی بازم میگم اگه من بودم رو این مدل سامسونگ بیشتر تمرکز میکردم .
    2 کاربر پسندیده اند: sharifi,somijooon
    سوت پایان را بزنید
    صداقت من حریف دورنگی زمانه نمیشود
    قبول میکنم
    بـــــــــــــــــاختم...

(فکر بدون خلاقیت و کپی شده همیشه در طولانی مدت محکوم به شکست است ،کپی تا کجا ...؟!)

5. بالای صفحه | پست شماره : 5

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

اولا که تبریک میگم بهتون بخاطر سالگرد ازاواج
    و دوم هم برای به فکر همسر بود

اصولا در این موارد راهنمایی کردن بدون دخیل کردن سلیقه شخصی تقریبا غیر ممکنه هست
    LG اوایل راه تولید گوشی های هوشمند هست و شروع خوبی هم داشته اما همیشه بازار هدفش بیشتر به طرف فانتزی بودن رفته و اینکه کمتر گوشی های LG از همون اول کارسخت بودن

سامسونگ گرچه گوشی همه گیری هست ( گوشی فعلی تو دست خودم هم سامسونگه ) اما کیفیت ساخت و استحکام بدنه قابل قبولی نداره
    htc بزرگترین عیبش داغ کردن زیاد در زمان فشار آوردن به گوشی هست ( این رو هم داشتم ) اما از نظر کیفیت ساخت از سامسونگ و ال جی بهتره

نمیدونم حداگثر هزینه ای که براتون مقدوره چقد هست اما همونطور که گفتم سلیقه شخصی رو دخیل میکنم

اگر روی رنج قیمتی این گوشی ها که حدود 1700 هست 400 تومن بگذارید این رو بهتون پیشنهاد میدم و هیچوقت از خریدش پشیمان نمیشید
    کد:
    http://digikala.com/Product/DKP-5991/Asus-PadFone-2-64GB/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%BE%D8%AF%D9%81%D9%88%D9%86-2-64-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA
    در همین رنج ( حدود 1700 ) iphone 5c 16G هم هست که اگر قابلیت گوشی بودن بیشتر مد نظرتون باشه من بیشتر توصیه میکنم
    اما برای همه کاره بودن همون ایسوس البته با گارانتی سازگار ارقام
    کیفیت تولیدش هم بسیار عالیست

اما اگر روی اون رنج قیمت و همه کاره بودن ( گوشی و صفحه بزرگ برای نت گردی ) تمرکز دارید بهتون سری نوت سامسونگ رو پیشنهاد میکنم

برای خرید هم اگر خواستید میتونم هماهنگ کنم براتون ارسال کنند با قیمتی مناسبتر از قیمت بازار
    5 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Hamzeh,sharifi,somijooon,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

6. بالای صفحه | پست شماره : 6

مدیر انجمن علوم آزمایشگاهی
    نام
    علی
    شغل
    آزمایشگاه
    محل اقامت
    زاهدان
    شماره عضویت
    11
    میانگین ارسال
    0.51
    پسند داده
    8,407
    پسند گرفته
    7,447
    امتیاز کاربری
    11253

بله حمزه جان درسته که مشخصات سخت افزاری بالاتره ولی کیفیت ساخت سونی یه چیز دیگست...بدنه سامسونگ ها ضعیفه.توی دست که بگیری کاملا مشخصه و در گوشی های اندروید هم چون دما بالا میره پشت سامسونگ ها خیلی داغ میشه....

--------- ادغام پست ------------

بله حمزه جان درسته که مشخصات سخت افزاری بالاتره ولی کیفیت ساخت سونی یه چیز دیگست...بدنه سامسونگ ها ضعیفه.توی دست که بگیری کاملا مشخصه و در گوشی های اندروید هم چون دما بالا میره پشت سامسونگ ها خیلی داغ میشه....
    2 کاربر پسندیده اند: Hamzeh,somijooon

***دوستان از گزینه ارتقا پست در گوگل فقط برای پست های مفید و مقالات استفاده کنید...برای تشکر کردن دکمه تشکر کافیــــست***

7. بالای صفحه | پست شماره : 7

مدیـر کـل و صاحب امتیاز سایت
    نام
    حامد رضایی نژاد
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    1
    میانگین ارسال
    0.94
    پسند داده
    8,103
    پسند گرفته
    19,468
    امتیاز کاربری
    28886

نقل قول نوشته اصلی توسط علی بختیاری نمایش پست ها

--------- ادغام پست ------------

علی جان سونی خدمات گارانتیش واقعا افتضاحه
    یکی از آشناها زد خرید مشکل داشت و میبایست عوض کنند براش اما نتونست حریفشون بشه و تعمیر کردند
    آخرش هم گوشی نشد و به نصف قیمت فروخت

یکی دیگه باز زد خریده بود برای تست گرفته بود زیر شیر آب
    آب رفته داخلش و سوخته اون رو با پیگیری زیاد تونست عوض کنه
    5 کاربر پسندیده اند: ™@я€z,Hamzeh,sharifi,somijooon,علی بختیاری

به عمل کار برآید ، نه سخن

کپی رایت تمامی مطالب و قالب در اختــیـار سایت امــروزی است.
    استفاده از مطالب این سایت با درج لینک مطلب و نام نویسنده یا متـرجم ، بلامانع است.
    کــپـــــی غــیـــر مجـــــــاز = اخــــــــــراج دائمی
    سئوال تخصصی در پیام خصوصی = جواب نگرفتن و برخورد طبق قوانین
    << بند ویژه ارسال پست : کپی کلیه مطالب (تخصصی ؛ عمومی ) از کلیه انجمنها فارسی زبان به هر شکل ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. >>

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع