ژله رولی (فرفره ای)
به انجمن امروزی خوش آمدید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ثبت نام

کاربران فراخوانی شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. بالای صفحه | پست شماره : 1

کـاربر انجمن بانوان
    کاربر نمونه زمستان 92
    محل اقامت
    کرمان
    شماره عضویت
    18
    میانگین ارسال
    0.06
    پسند داده
    1,609
    پسند گرفته
    1,375
    امتیاز کاربری
    3067

ژله رولی (فرفره ای)

مواد لازم:

پودر ژله :يك بسته (ژله ي من انار بود)

مارشمالو (پف پفی)يا پاستيل

مارشمالو۳ عدد(پاستيل ۲ بسته)

اینم مارشمالو و پف پفی

طرز تهيه:

ژله رو با نصف لیوان آب جوش به روش بن ماری (ظرف ژله رو روی بخار آب قرار داده و هم می زنیم تقریبه 5 دقیقه )حل می کنیم وقتي حل شد مارشمالو یا پاستیلا رو بهش اضافه می کنیم و هم میزنیم تا مارشمالو یا پاستیل حل بشه

وقتي موادمون کاملا حل شدن يه ظرف مستطيل شكل رو مانند سيني با روغن چرب مي كنيم (بهترین ظرف ماهیتابه رژیمی یا ماهیتابه چدن هست ) ژله رو داخل اون پهن مي كنيم ارتفاعش بایداز 1 سانت کمتر نباشه و به مدت 20 دقيقه ميذاريم تو يخچال تا خودشو بگیره

بعد از 20 دقيقه درش مياريم و شروع مي كنيم به لول كردنش.يعني از يه طرف سيني شروع ميكنيم ژله رو به طرف ديگه لول ميكنيم (اگه راحت از ظرف جدا نشد یه کوچولو ته ظرف رو تو آب گرم میزاریم )

بعد از لول كردن شروع ميكنيم به قسمت هاي كوچيك برش ميزنيم و بعد از اون ژله ها رو در ظرف مي چينيم و دوباره داخل یخچال میذاریم

میشه این ژله رو با بستنی درست کرد به جای مارشمالو بستنی می ریزیم تقریبا برای یک بسته ژله یک بستنی لیوانی ساده کافیه بستنی که توی دمای محیط آب شده رو داخل ژله میریزیم و هم میزنیم نباید زیاد همش بزنیم فقط اندازه ای که قاطی بشن

اینو من با بستنی درست کردم رول کردنش ی کوچولو قلق داره

سعی کنید وقتی این کار رو می کنید ی دختر کوچولوی 3 ساله که عاشق ژله است کنارتون نباشه

وقتی که زندگی برایت خیلی سخت شد ، یادت باشد که دریای آرام ، ناخدای قهرمان نمی سازد.

کلمات کلیدی این موضوع